انتخاب کنید تا سفارش می دهد برخی از رستوران و تاسیسات در طول همه گیر

رستوران در حال کار به نگه داشتن کسب و کار خود را باز در طول COVID-19 بیماری همه گیر. برخی از آنها ارائه منظقه انتخاب کنید تا دیگران ارائه مواد غذایی خود را و چند شروع کرده اند خود را-و-در-صفحه اصلی وعده های غذایی است.

خرابکار نانوایی در 2110 E. 11 سنت در Manette همواره یک را-تنها نقطه بدون صندلی, اما آن را تا به حال به تنظیمات پس از رژیم صهیونیستی. جی Inslee برقرار محدودیت در کافه ها و رستوران ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مقابله شده است تحت فشار قرار دادند به جلو اجازه می دهد تا تنها با یک مشتری در یک زمان سفارش و خارج هستند 6-پا نشانگر به تعیین که در آن به خط گفت: صاحب کیت Giuggio. به جای اول بیا اول خدمت در پیتزا شب در چهارشنبه نانوایی ایجاد شکاف زمان که در آن مردم می توانند با پرداخت پیش آمده در زمان تعیین شده و صبر در ماشین را برای کارکنان به ارمغان بیاورد آن را.

“ما خوش شانس نبودیم تا به حال برای تنظیم مدل ما” Giuggio گفت. “تا زمانی که ما هنوز قادر به نگه داشتن چراغ ما قطعا هنوز هم رفتن به نگه داشتن انجام آنچه ما می توانیم انجام دهیم.”

تمیز کردن بوده است amped و وجود دیگر خود در خدمت قهوه. درب نگه داشته است گسترده تا مشتریان را لمس نمی دستگیره درب.

مشتری سخاوت: $200 سفر

در Silverdale, Tessio در حال انجام است منظقه وانت و کاهش آن ساعت. کارکنان پیتزا با حدود چهار ساعت در روز در حال حاضر گفت: صاحب کرک Loudon. مردم می توانند با تماس به سفارش و زمانی که آنها می رسند و پارک در مقابل درب یک از کارکنان آن را به آنها.

در حالی که برخی از شب آهسته دیگران مشغول آن غیر ممکن است برای پاسخ به هر تماس تلفنی.

“مشتریان شده اند بسیار جذاب است.” “آنها شده اند فوق العاده سخاوتمندانه. ما رو بدست ظالمانه راهنمایی. یک مرد نوک $200 در یک پیتزا.”

بیشتر: هرگز با استفاده از خدمات تحویل قبل از coronavirus? در اینجا چگونه کار می کند.

Loudon گفت که او و دیگر شرکای کسب و کار قرار داده اند مقدار زیادی از فکر به باز ماندن. او گفت که او اجازه دهید کارکنان یک رای در باز ماندن و آنها رأی مثبت دادند.

“من فقط می خواهم همه را به امن است. من قصد ندارم به کسی کار,” او گفت:. “اگر آنها نمی خواهند به انجام آن دیگر ما را نزدیک درب. سلامت و ایمنی برای اولین بار می آیند.”

او گفت: قبل از COVID-19 ضربه Tessio بود شلوغ تر از آن تا کنون شده است. در حال حاضر حتی با رفتن سفارشات کسب و کار پایین است 65%. متاسفانه کارکنان بود گذاشته است.

اما او همچنین می گوید Tessio خوش شانس است – پیتزا سنتی را از آیتم و نه همه رستوران ها می توانید مدل خود را به راحتی.

“من شکایت نمی,” او گفت:. “ما خوش شانس. من واقعا مشتاقانه منتظر بازگشت به حالت عادی است.”

انقلابی یک مدل کسب و کار جدید در پرواز

در جرثقیل قلعه دم 1550 NE Riddell جاده در برمرتون, growlers به فروش می رسد برای جبران ضرر و زیان از دیگر داشتن مشتریان در نوار.

مگان کرننبورگ مالک مشترک از آبجوسازی با شوهرش دن گفت: آنها در حال پر کردن برو آبجو سفارشات و با تجربه از قبل پر شده growlers برای گرفتن و رفتن به گزینه های. جرثقیل را به چوب شور و brats نیست که خدمت کرده است بنابراین مردم مجبور به ایستادن در اطراف در حال انتظار در خط برای کسانی که در مورد حق در حال حاضر.

او قصد دارد برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با چیزهایی مانند مانتو و سایر محصولات است که می تواند حمل در سراسر کشور است. تحویل سرویس همچنین یک گزینه بالقوه صاحبان با توجه به اینکه آبجو باید تحویل با مواد غذایی اگر آبجوسازی می رود که در مسیر.

“این آسان زمان به فکر کردن در مورد به طور کامل انقلابی ما مدل کسب و کار در بالا و نه درآمد زیادی از درآمد” کرننبورگ گفت. “اما ما در حال رفتن را از طریق این. ما قصد داریم برای زنده ماندن.”

کرننبورگ نیز صاحب یک درمان فیزیکی عمل است را در خود نگه دارد چرا که از COVID-19. او گفت که او می داند که همه چیز را به طور جدی این است که به اندازه کافی مهم است که آبجوسازی می توانید آمار برای در حالی که کمی. او گفت: یکی از دلایلی که خانواده او شده است قادر به خود آبجوسازی به عنوان به خوبی به عنوان درمان فیزیکی عمل بود چرا که خود بچه ها در مدرسه بودند. با آنها که در خانه همه چیز کمی بیشتر روی حیله و تزویر.

“ما در حال برخورد با همه چیز همان است که همه در برخورد با” او گفت:. “من آن را از صنعت خدمات جانبی و بهداشت و درمان طرف و خانواده طرف.”

هنگامی که کسب و کار شروع به خاموش کردن دو آبجوسازی کارکنان furloughed و ساعت کوتاه بودند دردناک حرکت کرننبورگ گفت: از آنجا که بسیاری از مشتریان به آبجوسازی برای دیدن روپوش که کار وجود دارد.

او گفت: وجود دارد که به مشتریان که رفته اند خارج از راه خود را برای کمک به آبجوسازی آب و هوا ،

“وجود دارد یک هسته سخت به طور منظم وجود دارد چند بار در هفته” او گفت:. “آنها در آمده خود را پر کنید growlers و ایجاد یک نقطه گویند با تشکر برای بودن در اینجا, با تشکر برای بودن باز است.”

در هفته پیش از Inslee اقامت در خانه جهت, کسب و کار بهترین بود آن را به حال شده است در سال-و-یک-نیمه جرثقیل قلعه بوده است باز کرننبورگ گفت.

در حال حاضر زن و شوهر است که مصرف هر روز به عنوان آن می آید به امید دریافت و از طریق پوشش حداقل تعداد اسکناس بدون هیچ گونه نگرانی در مورد سودآور بودن در طول خاموش کردن.

کرننبورگ گفت: آنها خوش شانس هستید وجود ندارد خط آشپز یا سرور آنها تا به حال به غیر روحانی کردن.

“سرودهای در شیر” هنوز هم در یک آبجوسازی سنت در دومین یکشنبه هر ماه که در آن نوازندگان و عبادت رهبران در Kitsap آمده به جرثقیل را به آواز خواندن را از سرودی که اهدا شده به آبجوسازی. کرننبورگ نقش پیانو و آواز می خواند در پس او برنامه ریزی برای رهبری آن را در رسانه های اجتماعی از خانه او را در عید پاک یکشنبه.

“من در تلاش برای نگه داشتن برخی از کسانی که همه چیز رفتن و تشویق جامعه ما را به ماندن متصل,” او گفت:. “این چنین یک شب سرگرم کننده آن را همیشه واقعا سرد است. آن را باز به تمام جنبه های زندگی و همه ایمان یا عدم ایمان پس زمینه. بیا در یک آبجو و آواز خواندن یک سرود.”

پس سعی کنید در را-از قرار دادن چیز ها را در خود نگه دارد

برای مینارد رستوران در سیلوردل آن فقط ساخته شده بیشتر حس برای قرار دادن همه چیز در خود نگه دارد گفت: صاحب مینارد Meland.

مینارد را در 2251 NW Bucklin هیل جاده در سیلوردل اقدام به گرفتن منو که Inslee منظور جلوگیری از ناهار خوردن در سرویس رفت و به اثر.

اما این رستوران است که حدود شش ماه بود و بدون تاسیس یک پایگاه مشتری یا سفارش به سیستم.

بیشتر: مینارد را به ارمغان خواهد آورد رستوران بازار به سیلوردل را Bucklin هیل جاده

مشکل نگه داشتن کسب و کار در حال اجرا هرحال بهره مند شوند.

“ما تا به حال کمی از حمایت اما ما در تلاش بودند تا با آن چوب به مراقبت از جامعه و خدمه آنجا که ما می تواند” Meland گفت.

چند روز وجود خواهد داشت فقط یک تعداد انگشت شماری از سفارشات.

پس Meland تصمیم به نزدیک است. سخت ترین قسمت بود تخمگذار خود را 86, کارکنان, او گفت:.

“ما قصد داریم به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان فرماندار آسانسور, ممنوعیت,” او گفت:.

او امیدوار است که کارکنان را به بازگشت هر چند او پیش بینی کرد برخی را دریافت مشاغل مختلف در میان است. هنگامی که رستوران بازگشایی می کند او قصد دارد به منظور توسعه یک سفارش آنلاین پلت فرم به طوری مهمانان که هنوز هم نگرانی و یا دارای سیستم ایمنی بدن می توانید انتخاب کنید تا سفارشات به راحتی.

Meland فکر می کند تغییرات در طول همه گیر می گذارد راه رستوران اجرا به دور آینده است.

“من فکر می کنم این را به طور دائم تغییر چیزهایی که ما انجام می دهیم” Meland گفت. “ناهار خوری خواهد بود یکی از آنها است.”

“مردم را محتاط تر از آنچه آنها انجام می دهند به طور کلی. بسیاری از کسب و کار نیاز به وفق دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو