بزرگ بعدی خود را گرفتن می تواند یک راه طولانی به سمت برنده شدن جوایز و جمع آوری پول برای جانبازان.

Pensacola ورزشی به تازگی راه اندازی آن “حلقه آن در امریکا: ماهیگیری برای یک علت” مجازی مسابقات ماهیگیری که جوایز جایزه به سه ماهی گرفتار در 33 گونه های مختلف.

رقابت باز است به ماهیگیران تفننی در سواحل خلیج فارس (فلوریدا و آلاباما, لوئیزیانا, Texas) و همچنین سواحل شرق فلوریدا.

با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات با توجه به در حال انجام COVID-19 گیر Pensacola ورزشی رئیس جمهور ری پالمر گفت: این سازمان می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای تعامل با ماهیگیران تفننی و ایجاد شغل برای جامعه است.

“این یکی از خلاق ترین چیزهایی که من فکر می کنم ما تا کنون انجام داده و آن را تا به بسیاری از زوایای مختلف مثبت” پالمر گفت. “…ماهیگیری یکی از heck از یک عمر فعالیت برای یادگیری است.”

در علاوه بر این به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات این مسابقات با کمی فشار به شرکت به عنوان هزینه ها تنها جمع آوری شده هنگامی که ماهی ها را مشاهده کنید.

رقابت شکسته شده است پنج ماهی های مختلف گروه با هزینه های ورود اعم از $10 به $25. عکس اعتبار سنجی مورد نیاز برای هر دسته بندی در حالی که تصویری از تایید مورد نیاز است در billfish دسته. زیر را برای یک لیست کامل از رقابت ها قرار گرفتند.

ماهیگیران تفننی می توانید به عنوان بسیاری از ماهی ها که آنها مایل به ثبت نام خود ماهی دسته برای مدت مسابقات. جداگانه هزینه ورود مورد نیاز است برای هر گونه ماهی را مشاهده کنید.

بخشی از هر هزینه ورود را به سمت جوایز برای برندگان. Pensacola ورزشی اهدا خواهد شد بخشی از هر هزینه ورود به معلول سربازان آمریکایی است که کمک به جانبازان تحت تاثیر COVID-19.

هر هفته مسابقات شروع می شود دوشنبه 12 a. m. CST و به پایان می رسد زیر یکشنبه در 11:59 p. m. EDT. هفتگی و نتایج ثبت نام خواهد شد ارسال شده به www.reelitinamerica.com دوشنبه زیر.

Pensacola ورزشی در حال حاضر دارای چهار مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه آوریل و مه اما پالمر گفت: وجود دارد اتاق را برای سازمان به گسترش رقابت تا زمانی که تقاضا وجود دارد.

“اگر این مدل با این نسخهها کار به عنوان به خوبی به عنوان ما امیدواریم که آن را ممکن است تبدیل به یک کل محصول دیگر برای ما” پالمر گفت.

“قبل از اینکه مردم به هواپیما, آنها در حال رفتن به عقب به اتومبیل های خود را. هنگامی که زمان مناسب است و بازدید Pensacola می کشد ماشه ما امیدواریم که برای شروع سریعتر ماهیگیری مسابقات با پیام است که شما باید فکر می کنم Pensacola هنگامی که زمان مناسب است.”

Eric J. والاس را می توان در رسید ejwallace@pnj.com یا 850-525-5087.

آن حلقه در امریکا: ماهیگیری برای یک علت رقابت دسته ها

گروه A

هزینه ورودی: 10 دلار (عکس تایید مورد نیاز)

گونه: خالدار ماهی قزل آلا Redfish باس Largemouth دست و پا کردن Crappie, Panfish (ماهی, Bluegill و Sunfish), آب شیرین گربه ماهی پامپانو

گروه B

هزینه ورودی: $15 (عکس تایید مورد نیاز)

گونه: شاه ماهی خال مخالی, اسپانیایی مخالی Bluefish راه راه, باس, اجازه, تارپون, Snook, جک Crevalle

گروه C

هزینه ورودی: 20 دلار (عکس تایید مورد نیاز)

گونه: سرخو هامور, کهربا, جک, ماشه ماهی, Cobia, Bonito, Lionfish

گروه D

هزینه ورودی: 100 دلار (عکس تایید مورد نیاز)

گونه: کوسه زرد باله ماهی سیاه باله ماهی Mahi Mahi, Wahoo

گروه E

هزینه ورودی: 100 دلار (تصویری تایید مورد نیاز)

گونه: Blue Marlin, سفید, مارلین, محروم, مارلین, Sailfish, شمشیر ماهی

مسابقات خرما

دور 1: 15 آوریل – مارس 26

دور 2: مارس 27 – May 3

دور 3: 4 مه – مه 10

دور 4: مه 11 – May 17

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de