Pensacola شهردار می پیوندد تماس برای دولت به افشای خانه های پرستاری با COVID-19 موارد

Pensacola شهردار Grover رابینسون آخرین محلی رسمی به درخواست های دولت برای انتشار اسامی دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن موارد مثبت coronavirus شناسایی شده اند.

Escambia County تا به حال 39 تایید موارد COVID-19 ارتباط با کارکنان و یا ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت با توجه به دوشنبه شب گزارش از فلوریدا وزارت بهداشت. نیز وجود دارد یک مورد در شهرستان سانتا رزا مرکز.

در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, رابینسون گفت: حداقل یکی از آسیب دیده خانه های سالمندان در شهرستان پنساکولا محدودیت اما او کاهش یافته است به نام مرکز.

“این درک من این است که این خانه سالمندان در شهر” رابینسون گفت. او نام این مرکز گفت: انتشار این اطلاعات توسط یک دولت تصمیم.

اما رابینسون گفت: مخالفت با این تصمیم به انتشار آن در دراز مدت مراقبت از امکانات تایید کرده بود COVID-19 موارد است.

“من فکر نمی کنم این است که حق تصمیم گیری در همه برای ما به انجام و انتشار” رابینسون گفت. “و من متوجه وجود یک چالش است که هر کسی در خانه سالمندان که در حال رفتن به آن را دارند و این پتانسیل برای ایجاد وحشت بیشتر. اما من توضیح داد که آن را مانند این که شما فقط به سادگی می گویند آن را به یک خانه سالمندان در پنساکولا منطقه آنچه شما گفته شد بیشتر در مورد.”

مقامات محلی شده اند و تمایلی به نام مبتلا, امکانات, حتی اگر آنها در اختیار داشتن اطلاعات گفت آن است تا به فلوریدا وزارت بهداشت که آیا برای شناسایی هر گونه امکانات.

در بخش دیگر از دولت و مقامات محلی را علنا نام این امکانات به ویژه در Suwannee شهرستان که در آن زندگی می کنند بلوط عضو شورای شهر همین آلن ابراز نا امیدی بیش از دولت در پاسخ به شیوع در یک خانه سالمندان وجود دارد و به نام مرکز.

Escambia County صادر مطبوعاتی روز دوشنبه در بیانیه ای نوشته شده از بخش اورژانس مدیر اریک گیلمور که گفت: این شهرستان در حال همکاری با دولت “بدون به خطر انداختن محرمانه بودن از هر گونه مرتبط با سلامت داده ها” که توسط قانون محافظت می شود.

“این یک رویداد بی سابقه ای که در آن شهرستان است و نه نهاد اما به عنوان مدیر منابع در طول حادثه” گیلمور گفت.

هفته گذشته Escambia County مدیر جانیس Gilley نیز نامیده می شود و در محلی از خانه های سالمندان به عموم خود را شناسایی.

“ما به شدت تشویق خانه های سالمندان به کار با دولت جراح عمومی برای عموم فاش اگر مثبت بوده است COVID-19 نفر در مرکز خود را در Escambia County جامعه” گیلی در بیانیه ای گفت. “اعتقاد ما آن است که در آن بهترین بهره را برای امکانات به عنوان شفاف که ممکن است در این حد از دولت و قوانین فدرال است.”

دیگر طرفداران را نیز تحت فشار قرار دادند برای دولت به انتشار نامهای از امکانات.

“این دیوانه به فکر می کنم در مورد امکان که شما عزیزان می تواند در یک مرکز با موارد و شما نمی دانید که وجود دارد هیچ دلیلی برای قرار دادن خانواده ها از طریق آن” جف جانسون, AARP دولت مدیر فلوریدا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در هفته گذشته.

اما فلوریدا بزرگترین گروه حمایت برای مراقبت دراز مدت ارائه دهندگان فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه درخواست برای “مصونیت از هر گونه مسئولیت مدنی یا کیفری” تحت شرایط خاصی برای خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات ایالات متحده آمریکا امروز شبکه گزارش شده است.

DeSantis در دفاع از خود دست زدن به وضعیت اطراف تسهیلات مراقبت دراز مدت در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه.

“ما تمرکز بسیار انتقادی در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات” DeSantis گفت.

DeSantis گفت فلوریدا یکی از اولین متحده برای اجرای “بدون بازدید” سیاست برای خانه های پرستاری و امکانات مشابه. او گفت: دولت بیش از 120 تیم های که انجام ارزیابی در دراز مدت مراقبت از امکانات برای اطمینان از آنها در حال انجام روش های مناسب برای جلوگیری از معرفی COVID-19.

فرماندار گفت که در امکانات که در آن وجود دارد صورت مثبت وزارت بهداشت و درمان سریع اضطراری تیم پشتیبانی و یا بقیه تیم های مستقر هستند به توقف گسترش بیشتر ویروس.

“بقیه تیم های باقی مانده در صحنه به ارائه پشتیبانی در حالی که کارکنان آموزش مناسب برای ارائه مراقبت های بالینی برای COVID-19 بیماران” DeSantis گفت. “این مدل شناسایی شده توسط مرکز کنترل بیماری ها به عنوان بهترین تمرین برای کشورهای دیگر به دنبال.”

بقیه تیم ها مستقر شده اند به حداقل امکانات 93 در سراسر کشور DeSantis گفت.

DeSantis گفت که او کارگردانی فلوریدا گارد ملی برای ایجاد حداقل 10 جدید بقیه تیم ها به کمک وزارت بهداشت و درمان و آنها را اعزام به سخت ترین ضربه شهرستانهای عمدتا در جنوب شرقی فلوریدا.

فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees پرسیده شد که چرا دولت نمی شد نامگذاری امکانات با موارد مثبت و Rivkees تحت فشار قرار دادند که تماس با ردیابی انجام شده است و هر کسی که تا به حال تماس با یک مورد تایید شده است مطلع شود.

“اگر یک فرد COVID-19 در خانه سالمندان و یا یک مرکز ما تماس ردیابی است که در محل برای اطمینان حاصل کنید که افراد دیگر که در تماس با آن شخص در حال شناسایی” Rivkees گفت. “و اگر آنها نیاز به جداسازی آنها در حال انجام است که — همین کار را با کارکنان است. بنابراین این یک وضعیت که در آن افراد مطلع در شرایط دیگر اعضای خانواده اگر وجود دارد یک فرد با COVID-19 در مرکز.”

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو