Pensacola را Tam Hanh خیریه و بین دونگ شرقی بازار ما تیمی را تحویل 400 وعده های غذایی رایگان به بیمارستان باپتیست و عروج قلب مقدس کارکنان بیمارستان پس از جمعه.

Pensacola آسیا جامعه به وسیلهی خط مقدم مبارزه کارگران COVID-19 و عموم مردم به طور یکسان برای هفته ها. این آخرین حرکت یک راه برای غذا گرا کسب و کار برای گسترش قدردانی خود را بهترین راه آن می داند که چگونه از طریق, تازه, وعده های غذایی دلچسب.

“این بازار ایده” گفت: Thuy Nguyen, رئيس جمهور از شمال غرب فلوریدا مبتنی بر Tam Hanh خیریه. Tam Hanh اختصاص زمان خدمات و منابع مالی نسبت به برنامه های مختلف در ویتنام و Pensacola جامعه به طور کلی.

“آنها از ما خواست برای کمک و آمده و آماده سازی مواد غذایی با آنها” Nguyen اضافه شده است.

دو صد carryout جعبه پر شده از کره کباب به سبک مرغ یا سوسیس و, برنج و سبزیجات بسته بندی شده بودند با بازار مواد غذایی و حمل کردن به قلب مقدس در روز جمعه بعد از ظهر. سپس در روز دوشنبه یکی دیگر از 200 جعبه منتقل شدند به باپتیست.

“من فکر می کنم این ایده عالی است” نگوین گفت. “این یک زمان که در آن ما نیاز به گرد هم می آیند برای حمایت از هر یک از دیگر. با (بازار) من فکر می کنم سهم خود را به بیمارستان فوق العاده بودند.”

پوشش COVID-19 در پنساکولا:

14 جدید کروناویروس موارد در Escambia, Santa Rosa را دو شهرستان در مجموع به 347

تصویری از غرب Pensacola بلوک نشان می دهد بیش از 100 نفر جمع شده بودند

4 COVID-19 مرگ گزارش شده در سانتا رزا استان مرگ و میر صعود به 461 در یکشنبه عید پاک

در اواخر ماه مارس Pensacola ویتنامی جامعه آمد و با هم به دوختن و جمع آوری هزاران فولاد ماسک و دستکش های جراحی که پس از آن به اهدا باپتیست و قلب مقدس. و در اوایل ماه آوریل ویتنامی Chua Dieu De معبد در پنساکولا تولید بیش از 3000 ماسک صورت که آنها به اهدا اعضای عموم مردم است.

نگوین گفت: او با افتخار از شهر آسیایی در جامعه به صورت پله تا راه را در چند هفته گذشته.

“همه در این جامعه را دوست دارد به انجام کاری برای کمک در این زمان” نگوین گفت. “آنها احساس بسیار پر برکت برای مشارکت در راه است که آنها دارند.”

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im