پرداخت حفاظت از برنامه: کسانی که موفق به دریافت اضطراری وام کسب و کار کوچک در Kitsap?

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 13, 2020به عنوان coronavirus همه گیر اقتصادی

توسط ABESTANEWS در 23 تیر 1399

به عنوان coronavirus همه گیر اقتصادی تاثیر به تمرکز شدید صدها نفر از کسب و کار, اعتماد به کلیساها و سازمان های غیر انتفاعی در Kitsap و شمال ماسون استان ها تصویب شد اضطراری وام کسب و کار کوچک با حمایت دولت فدرال پایگاه داده های منتشر شده در جولای 6 توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک نشان می دهد.

در میان بزرگترین دریافت کنندگان چک Protection Program (PPP) وام در منطقه: Kitsap خدمات بهداشت روانی در برمرتون و تیلور صدف شرکت در شلتون که هر دو تایید شده برای توزیع بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار.

در SBA انتشار در هفته گذشته تایید توزیع بیش از 150.000 دلار گزارش شده در محدوده و کسانی که در زیر خط شناسایی بدون نام توسط کسب و کار و یا سازمان ، بسیاری از, اما نه همه لیست چگونه بسیاری از مشاغل بودجه کمک خواهد کرد به حفظ.

بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار حفظ حداقل 3,300 شغل در منطقه با توجه به آن پایگاه داده.

Coronavirus پوشش: پس از آزمایش منفی COVID-19 نقش در مرگ بینبریج پلیس نامشخص

Kitsap سلامت روان مدیر عامل جو joaquin uy گفت: سازمان دریافت 6.1 میلیون دلار و توزیع است که اکثریت قریب به اتفاق از پول رفت به حقوق و دستمزد. نهایی تکه حدود $100,000 خواهد رفت در هفته آینده یا دو ،

"افرادی که نیاز به خدمات که حاضر به در آمده برای سرویس زیرا آنها ترس خود را برای بهداشت و سلامت دیگران, آن را تقریبا به طور قابل توجهی تحت تاثیر عملیات ما توانایی ارائه خدمات و درآمد" او گفت:.

"حزب مردم من می دانم که واقعا ضروری به ثبات عملیات ما و اجازه تداوم بسیاری از خدمات ما و برای که ما سپاسگزار" او گفت:.

در باین بریدج ایسلند محیط زیست مرکز آموزش IslandWood دریافت حدود 1 میلیون دلار است که اجازه غیر انتفاعی برای بازگرداندن کارکنان آن را به حال furloughed به عنوان حوادث مانند خلوت و مدرسه بازديد لغو شد و دیگر بودجه خشک بود مدیر عامل شرکت مگان Karch گفت. حدود 60 درصد از این مرکز معمولی سطح نیروی انسانی از 100 نفر بوده است furloughed اما بسیاری از آنها قادر به بازگشت به کار با بودجه در طراحی مجدد برنامه های آموزش و پرورش است که می تواند آنلاین, او گفت:.

IslandWood بود و شفاف با کارکنان که آن را بسیار محتمل است که آنها خواهد بود به ارمغان آورد تنها برای یک دوره موقت و به عنوان مرکز به تازگی به پایان رسید گلدان از پول آن را به حال به حال به دوباره کردند کارکنان است و در حال حاضر به پایین به حدود 35 کارکنان Karch گفت. او پیش بینی شده حدود 70 درصد از وام خود را از سازمان دریافت خواهد بود بخشایش.

"از آموزش های زیست محیطی صنعت است در معرض خطر بزرگ رک و پوست کنده," او گفت:. "چک برنامه حفاظت از پول است که یک گام در مسیر درست است."

Coronavirus: خانه عبور PPP فرمت لایحه دادن کسب و کارهای کوچک بیشتر زمان برای درخواست تاسیسات

اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته را فراهم می کند یک تصویر البته محدود چگونه همه گیر امداد دلار سرازیر شد به سازمان های محلی و کارکنان بیش از چند ماه گذشته است. نزدیک به 400 گروه شد برای تصویب بودجه توزیع بیش از 150.000 دلار و در مجموع به جایی بین $118 میلیون و 284 میلیون است. حدود 3000 گروه مورد تایید قرار گرفت کوچکتر توزیع تا 150.000 دلار و در مجموع 112 میلیون دلار.

بزرگ دیگر دریافت کنندگان شامل شبه جزیره سلامت جامعه خدمات واتسون مبلمان کسب و کار برای هر دو Suquamish و پورت قمار S'Klallam قبایل و Carpe Diem, پیتزا, یک شرکت اجرا شده توسط Seabeck زن و شوهر که کار یک تعداد انگشت شماری از مهره های بازی دومینو پیتزا محل در Kitsap در کنار یک لیست طولانی از دیگر مهره های بازی دومینو مکان های اطراف Puget صدا.

وام ساخته شده و اداره شده توسط وام دهندگان و تضمین شده توسط SBA. Kitsap بانک یک وام دهنده ارائه شده 900 وام جمعا به مبلغ 107 میلیون ارشد وام افسر استیو ماکسول در بیانیه ای گفت به Kitsap Sun.

ماکسول گفت: روند درخواست شد به چالش کشیدن برای هر دو وام گیرندگان و وام دهندگان با توجه به سیال و ناآشنا طبیعت از وضعیت و گفت: تا به امروز وجود داشته است بیش از 20 "معنی دار" به روز رسانی به PPP.

"تقاضا برای این برنامه عالی بود و منشاء فرایند اساسا بانک های مورد نیاز به منظور توسعه یک راه برای پردازش باور نکردنی حجم وام تقریبا یک شبه" ماکسول گفت. "ما تا به حال به اصل "ساخت یک کارخانه' یک شبه.

"در علاوه بر این به باور نکردنی حجم این واقعیت است که این وام بودند بر خلاف وام های ما تا کنون انجام داده بود همچنین یک چالش است. به جای تکیه بر زمینه ظرفیت وام گیرنده به بازپرداخت وام ما روند یکی از بررسی گیرنده واجد شرایط و تأیید است که صحیح مبلغ وام استفاده شد. بنابراین به جای نگاه کردن به, اظهارنامه مالیاتی, رول اجاره و ساخت و ساز بودجه ما تا به حال به نقد و بررسی اسناد و مدارک است که ما به طور معمول لازم نیست نگاه مانند سوابق حقوق و دستمزد و دستمزد گزارش. این همه انجام شد و با فوریت به گرفتن این وام را به سرعت انجام شد بسیار مهم است."

در شلتون, تیلور صدف سیل در اثر این بیماری همه گیر در اوایل به دلیل شرکت صادرات به چین و در اواسط ماه مارس فروش "کاهش یافته است در مجموع" با رستوران ها بسته سخنگوی شرکت بیل دیویی گفت. در پایین آن نقطه در اواسط ماه آوریل فروش شد و در حدود 25 درصد از آنچه را که آنها در سال قبل و تقریبا 75 درصد از کارکنان گذاشته شد خاموش در حالت آماده به کار و یا در حال کاهش ساعت, او گفت:.

شرکت وام حدود 5 میلیون دلار اجازه آن را به کارکنان برای انجام کار در مزرعه در یک نقطه بحرانی در بهار, او گفت:. همانطور که از پایان ماه ژوئن این شرکت بود تا حدود 530, کارکنان, او گفت:.

بیشتر: با وجود پرداخت برنامه حفاظت از وام 14 درصد از کسب و کار هنوز هم پیش بینی اخراج

"من نمی دانم که ما را ساخته اند آن را بدون آن" دیویی گفت. "این یک وضعیت ناامید درست مانند آن است و برای بسیاری از کسب و کارهای دیگر."

PPP پرداخت وام معوق به مدت شش ماه و 1 ٪ نرخ بهره است اما می تواند به طور کامل ببخشند اگر بودجه قرار دارد به سمت استفاده های خاص مانند حقوق و دستمزد و بهره در وام های مسکن, اجاره و آب و برق. عفو و بخشش بر اساس کارفرما حفظ و یا به سرعت rehiring کارکنان و حفظ سطح حقوق و دستمزد با توجه به SBA.

داستان زیر را ادامه می دهد.

این برنامه از سر گرفتن برنامه های کاربردی به عنوان بخشی از یک فرمت این هفته و جدید آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی است, Aug. 8.

"این واقعا ما را نجات داد بیکن را نجات داد ما کسب و کار" برچسب Kleiner, معاون رئيس جمهور از بازاریابی برای دور بانک شرکت های مستقر در بینبریج که دارای چهار پرواز ماهیگیری-محور مارک. با شرکت وام حدود 2 میلیون دلار, دور, بانک قادر به بلافاصله قرار داده و 140 مردم به کار کرد.

واتسون مبلمان مدیر عامل Clif مکنزی گفت: شرکت خود را دریافت حدود 2.8 میلیون دلار را فعال کنید که آن را به از سرگیری تولید کار و بازگرداندن کارکنان آن را به حال furloughed. این پولسبو کسب و کار تا به حال در حدود 225 کارکنان قبل از همه گیر است.

"در مورد ما و برای بسیاری از شرکت ها مانند ما این برنامه شده است فوق العاده سودمند و من بسیار سپاسگزار برای آن زگیل و همه" او گفت که او انتظار می رود وام به 100% ببخشند.

"ما یک شرکت است که همیشه آماده است و ما یک ترازنامه و همه از آن," او گفت:. "این مسائل ساخته شده تفاوت. من معتقدم که ما دقیقا نوع شرکت است که کنگره در حال تلاش برای حمایت از آینده در طرف دیگر و هنوز هم شغل است."

شما می توانید یک پایگاه داده از وام گیرندگان در اینجا:

https://datacentral.kitsapsun.com/paycheck-protection-program-loans/

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب