پدر و مادر پان تغییرات پیشنهادی به CKSD ابتدایی, گروه ارکستر برنامه

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 1:06 PM EDT مه 5 سال 2020مرکزی KITSAP — پدر و مادر در مرکزی, Kitsap منطقه مدرس

توسط ABESTANEWS در 16 اردیبهشت 1399

مرکزی KITSAP — پدر و مادر در مرکزی, Kitsap منطقه مدرسه ناراضی هستند و در مورد یک پیشنهاد برای به تاخیر انداختن شروع گروه و ارکستر برنامه از کلاس پنجم سال گذشته از مدرسه ابتدایی به کلاس ششم سال اول دبیرستان.

این طرح بخشی از یک صرفه جویی در هزینه های بسته منطقه است که قرار دادن با هم به قدم زدن $4.7 میلیون از 2020-21 مدرسه سال بودجه. برخی از این کمبود از جمله پیش بینی کاهش درآمد دولت ناشی از تاثیر COVID-19.

این منطقه نیز طرح کاهش ثبت نام در پاییز ناشی از خروج از برمرتون از ناو یو اس اس کارل وینسون خواهد شد که homeported در ماه اوت در سن دیگو و از باز کردن در برمرتون از یک منشور جدید مدرسه Kitsap County اول. اثرات COVID-19 انجام می شود, رانندگی, ثبت نام, کاهش, ناحیه مقامات گفته اند.

بدون اخراج پیشنهاد در این زمان سرپرست ارین شاهزاده گفته است. اما موقعیت است که خالی به عنوان یک نتیجه از بازنشستگی و کناره گیری خواهد بود سمت چپ پر نشده و برخی از معلمان خواهد بود reassigned با توجه به اطلاع رسانی تصویری در منطقه سایت در مورد کاهش بودجه.

به تأخیر انداختن شروع از گروه و ارکستر برنامه هایی است که انتظار می رود برای نجات $496,000 پائولا بیلی منطقه است مدیر امور مالی گفت: هیئت مدیره مدرسه در روز دوشنبه. به طور منظم آموزش موسیقی ادامه خواهد داد در این منطقه مدارس ابتدایی است.

بیش از 3,700 مردم که از بعد از ظهر دوشنبه را امضا کرده بود hange.org طومار نوشته شده توسط پدر و مادر Krista Radke تماس برای منطقه به لغو این پیشنهاد است.

"موسیقی ایجاد می کند افراد موفق" گفت: این طومار بیانیه. "نه تنها ما این را به عنوان یک احساسی متهم موضوع در این زمان از قطعیت بزرگ در جهان ما, ما این را به عنوان یک تاثیر منفی بر روی کودکان ما آموزش و پرورش است."

موسیقی می آموزد نظم و انضباط و مهارت های که در حال انتقال به دیگر یادگیری علمی دادخواست متحده است. گروه و ارکستر تنها انتخابی موجود در مدرسه ابتدایی در حالی که مدرسه دانش آموزان باید چند انتخابی فرصت های معنی دانش آموزانی که همین حالا شروع گروه یا ارکستر در کلاس پنجم ممکن است جست و خیز این شانس را به یک ابزار دادخواست متحده است.

"پنجم-کلاس گروه مجموعه های جدول برای همه چیز است که به شرح زیر و در نهایت درگیر بیشتر دانش آموزان نسبت به معرفی آن در کلاس ششم" گفت: Christopher Duenow سابق مرکزی, Kitsap, دبیرستان, مدیر گروههای (1992-99) که طومار را امضا کردند. "این امر می تواند یک کوته بینانه تصمیم گیری در این منطقه را بخشی اگر شما حرکت رو به جلو با این برش."

پس انداز از به تأخیر انداختن شروع از گروه موسیقی و ارکستر است که بخشی از $1.65 میلیون دلار پیشنهاد کاهش به سمت آموزش از جمله سه "معلمان در ماموریت ویژه" چه کسی خواهد بود reassigned به درس ($471,000 در پس انداز) و از بین بردن 5.5 ثانویه آموزش مواضع ($682,000 در پس انداز).

در این منطقه همچنین حذف پنج موقعیت های اداری از طریق ساییدگی برای پس انداز $534,000. کاهش در طبقه بندی نیروی انسانی (non-آموزش غیر مدیریتی) را به $138,600 در پس انداز.

نیروی انسانی و کاهش reassignments عملکرد $2.3 میلیون و در مجموع پس انداز با دیگر نزدیک به 2.4 میلیون دلار در پس انداز و در عین حال برای شناسایی شود.

بیلی گفت: هیئت مدیره مدرسه مقامات منطقه شنیده بینی از دولت 4 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته بیش از دوساله از, اقتصادی, خرید اینترنتی مربوط به تاثیر COVID-19. این منطقه در سال آینده را احساس می کنید, تاثیر رژیم صهیونیستی است. جی Inslee وتو از افزایش هزینه های حمل و نقل و مشاوران مدرسه و دیگر کارکنان پشتیبانی کاهش Inslee ساخته شده برای جبران دولت کسر بودجه.

امکان دیر یا قصور اموال پرداخت مالیات با اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 همچنین می تواند سرعت منطقه را به جریان درآمد.

"حتی در زمان نامشخص جلوتر ما متعهد به خدمت شما دانش آموزان و خانواده های ما و جامعه ما در بهترین راه ممکن است" شاهزاده گفت: در توضیحی تصویری. "با تشکر از شما برای حمایت خود را. ما ادامه خواهد داد برای حفظ شما مطلع است. هم ما را از طریق این قوی تر از همیشه است."

هیئت مدیره مدرسه را در نظر بگیرید این بسته پیشنهادی کاهش در 6 p. m. May 13 جلسه ای که برگزار خواهد شد از راه دور با زوم جلسه آنلاین نرم افزار. نظر گرفته خواهد شد در نوشتن قبل و بعد از جلسه. شرکت کنندگان این فرصت را برای اظهار نظر در مورد زوم در طول دوره نظر عمومی اما باید ثبت نام کنید برای انجام این کار در آغاز این نشست است.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب