در یک سری از نفس چند میلیارد دلاری شرط توسط واکسن سازان, نامزدهای احتمالی برای مبارزه با کروناویروس جدید در حال آماده برای تولید در سراسر جهان قبل از آن حتی شناخته شده است که آیا هر یک از آنها کار خواهد کرد.

این یکی از دراماتیک ترین نمونه از کاهش کوتاه و ساده در نشست با هدف آنچه که بسیاری از کارشناسان در نظر غیر واقعی ایالات متحده آمریکا تاریخ هدف برای یک واکسن.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci جلو و مرکز در کاخ سفید, اخبار همایش ها, بارها گفته یک بیماری همه گیر خسته ملت یک واکسن علیه ویروس ممکن است آماده در 12 تا 18 ماه.

که زمانی خواهد شکستن تمام سوابق برای توسعه یک واکسن جدید که به طور معمول طول می کشد بسیاری از سال است. سریعترین آن را تا کنون انجام شده بود برای اوریون که چهار سال طول کشید.

“من فکر می کنم هدف از 18 ماه است که خواهد بود بسیار دشوار است برای رسیدن به” گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “اما آن را فقط ممکن است ما ماه شات.”

تولید دهها میلیون نفر از اثبات نشده دوز واکسن در تنظیمات بی سابقه در تولید واکسن. این بر نیاز فوری به راه حل های آماده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از یک معضل است که به کشته شدن تقریبا 200 ، 000 نفر در سراسر جهان و نابود اقتصاد جهانی است.

Coronavirus: برادران دوقلو مرگ از بیماری های همه گیر – 100 سال از هم جدا

نه همه کسانی که می میرند شمارش: آنچه ما در مورد افرادی که ممکن است از دست رفته از آمار

هیچ اطمینان وجود دارد هر یک از واکسن تجربی کار خواهد کرد. اگر چه موثر ثابت شدن آن به آغوش مردم در سراسر جهان خواهد شد و دیگر نیاز به حرکت جسورانه: غذا و دارو را به سرعت عادی خود روند تصویب سریع پیگیری بالینی و هماهنگی فرایندهای نظارتی.

به عنوان تست داده می شود در دسترس کار بر روی واکسن که شکست و یا عوارض جانبی غیر قابل قبول خواهد بود را متوقف و ذخایر که واکسن نابود خواهد شد.

“این در واقع یک دنیای جدید شجاع” گفت: L. J. قهوهای مایل به زرد رئیس استراتژی افسر در ایمن سازی اقدام ائتلاف که توزیع اطلاعات در مورد واکسن ها و بیماری ها جلوگیری از آنها در همکاری با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

‘کاملا بی سابقه’

دارویی غول Johnson & Johnson یکی از چندین عمده واکسن توسعه دهندگان در نظر گرفتن جهش.

این شرکت در حال حاضر شروع به کار برای پاسخگویی به آن وعده تولید یک میلیارد دوز از آن واکسن حتی با آزمایشات انسانی سال دور گفت Macaya Douoguih این شرکت از توسعه بالینی واکسن است.

حرکت خطرناک است از نظر مالی اما می تواند اصلاح از یک سال و یا بیشتر از این فرآیند است.

ایالات متحده بر اساس Pfizer چهار coronavirus واکسن نامزدهای این انتظار برای ورود بالینی احتمالا در هفته آینده.

این شرکت آغاز شده است ramping آن ظرفیت تولید به تولید میلیون دوز واکسن تا پایان سال – مدت ها قبل از آن می داند که اگر هر کدام را از تابه خارج این شرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“این کاملا بی سابقه و این نشان می دهد که تعهد قوی صنعت ما برای از بین بردن COVID-19 و دریافت هر گونه آینده واکسن به بیماران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با وجود باور نکردنی خطرات” گفت: Phyllis آرتور معاون رئیس جمهور از بیماریهای عفونی و تشخیص سیاست در صنعت بیوتکنولوژی گروه زیستی.

بین المللی مشارکت عمومی-خصوصی در حال ساخت بزرگترین شرط بندی. واکسن تلاش با حمایت ائتلاف از اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) مستقر در اسلو, نروژ با بودجه 14 توسط دولت و همچنین بیل و ملیندا گیتس و انگلستان ولکام تراست.

با 2 میلیارد دلار حمایت مالی از آن است که کمک 10 نامزد پیشرو تولید واکسن “در معرض خطر” گفت: James Robinson, مشاور مدیریت تولید استراتژی برای CEPI.

“در معرض خطر” به معنی CEPI در تمام هزینه های مالی تمام مسئولیت حقوقی و کارآزمایی بالینی هزینه های بدون گارانتی در بازار است.

“تولید آغاز شده است برای بسیاری از برنامه های در مقیاس محدود; در مقیاس کامل تولید باید در جریان تابستان” رابینسون گفت.

هدف این است که به عنوان آزمون پیشرفت دانشمندان قادر به شناسایی مهمترین نامزدها و مقادیر قابل توجهی از دوز بخوانید مستقر می شود.

احتمال شکست بالا است اما CEPI دارای اعتماد به نفس برخی از 10 واکسن نامزدها موفق خواهد بود. “این شرط ما نیاز به مطمئن شوید که ما یک به سه است که کار خواهد کرد گفت:” رابینسون.

ریسک مالی به این شرکت ها نیز بی سابقه است.

“شما به طور بالقوه فقط صرف یک میلیون دلار برای یادگیری چیزی جالب” اما باید چیزی برای نشان دادن برای آن گفت: Gregory, لهستان یک استاد پزشکی در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا و سردبیر مجله واکسن.

واکسن ساخت و تولید و حتی در زمان عادی است خطرناک باشد. نرخ بازده پایین هستند و شیوع بیماری می تواند به افول کشیدن توجه عمومی و پول دور. که باعث می شود تصمیم به تولید واکسن های متعدد قبل از آنها تست شده همه بیشتر قابل توجه است.

“شرکت نمی خواهید به خطر از همه کسانی که دوز تا زمانی که آنها می دانند که یک واکسن برای رفتن به مجوز و فروخته می شود گفت:” کاتلین Neuzil مدیر مرکز برای توسعه واکسن در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

اما در محیط های امروز, انتخاب استارک.

“شاید شما می گویند” این است که یک بیماری همه گیر. آن را به اندازه کافی مهم است که ما سعی خواهیم کرد,'” Neuzil گفت. “این کاملا یک قمار است. وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

یک COVID-19 واکسن ممکن است غیر ممکن است

این امکان وجود خواهد داشت هیچ واکسن. واکسن برای بیماری های تنفسی که سابقه شکست. در سال 1966 دو کودکان نوپا درگذشت از یک واکسن برای Respiratory Syncytial Virus یا RSV. آن نیست تا زمانی که در اواخر سال گذشته که هر واکسنی برای این ویروس تنفسی تصویب شد.

واکسن توسعه دهندگان نیز باید به رقابت با آنتی بادی وابسته به افزایش که در آن ممکن است واکسن به پایان می رسد تا ساخت آن را آسان تر سخت تر نیست برای ویروس برای آلوده کردن سلول.

پس از آن وجود دارد سابقه ای از مشکلات در ساخت یک واکسن علیه coronaviruses که SARS-CoV-2 است که باعث بیماری COVID-19 یکی است.

هیچ کس تا به حال طراحی و توسعه یک واکسن برای سرماخوردگی است که اغلب ناشی از گونه های مختلف از coronavirus. تلاش در یک واکسن برای سندرم حاد تنفسی منجر به حیوانات بیمار شدن. ویروس سارس است که از نزدیک مربوط به COVID-19 ویروس.

ضرورت برای جلوگیری از همه گیر آورده با هم بی سابقه منابع و تخصص برای پیدا کردن یک راه حل و در عین حال آن باقی مانده است بسیار دشوار است به منظور توسعه یک واکسن. این یکی از دلایلی که هنوز هم وجود دارد هیچ چیز برای HIV و یا سرماخوردگی گفت: استر Krofah مدیر اجرایی FasterCures یک واشنگتن-بر اساس اتاق فکر متمرکز بر تسریع تحقیقات پزشکی.

“این یک تضمین مطلق حتی اگر ما همه این تلاش ها در جریان است,” او گفت:.

Osterholm نوشت که این کتاب پرفروش “مرگبارترین دشمن” در مورد بهداشت عمومی بحران معتقد است ما باید فرض یکی را نمی توان یافت. قرار می دهد که این بار در درمان و اجتماعی فاصله تا زمانی که این بیماری در آن دوره اجرا شده است. او به تازگی تخمین زده شده 800,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19.

“من فکر می کنم ما برنامه ریزی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر است به عنوان اگر هیچ واکسنی وجود دارد” گفت: Osterholm که درگیر شده است به عنوان یک متخصص سلامت در متعدد شیوع بیش از 35 سال است.

“با بیماری این infectiousness, شما احتمالا در حال صحبت کردن در 60% تا 70% از جمعیت را آلوده و توسعه ایمنی برای ما به کاهش قابل توجهی در انتقال,” او گفت:.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 70 واکسن نامزدها برای SARS-CoV-2 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. امید این است که بسیاری از موفق خواهد شد.

برای محافظت از جهان 7.8 میلیارد نفر خواهد شد و نیاز به واکسن های متعدد تولید شده در ده ها تن از امکانات. هیچ واکسن ساز می توانید به مقادیر کافی برای کل جمعیت.

یک واکسن ممکن است در اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022 اما آن را سخت به می گویند گفت: Jon Andrus, استاد جهانی vaccinology و واکسن سیاست در hariri بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

“ما در حال ساخت این هواپیما به عنوان ما آن را پرواز,” او گفت:. “با علم شما انتظار غیر منتظره. شما نمی توانید موج گرز سحر و جادو و می گویند این است که رفتن به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو