به عنوان ایالات متحده در تلاش برای پیگیری coronavirus مرگ و میر در میان پر از لکه تست تاخیر در نتایج آزمایشگاهی و متناقض گزارش استانداردهای تر موذی مشکل می تواند در خنثی کردن این کشور در تلاش برای دقیق مرگ و میر.

تا 1 در 3 گواهی مرگ در سراسر کشور در اشتباه بودند قبل از COVID-19 باب اندرسون رئیس آمار مرگ و میر شعبه در مرکز ملی آمار سلامت گفت: در مصاحبه ای با صدای آمریکا شبکه.

“من همیشه نگران خوب شدن داده است. من فکر می کنم این نوع از چیزی که می تواند یک مسئله حتی در یک بیماری همه گیر” اندرسون گفت.

به گفته کارشناسان اشتباهی هستند بخشی از یک درهم آمیخته دولت توسط دولت سیستم بازرسان پزشکی خو یش و پزشکان که متفاوت پزشکی پس زمینه و در برخی موارد هیچ کدام در همه.

مشکل این است که به احتمال زیاد به بدتر به عنوان همه گیر inundates overworked و گاهی ندیده مقامات که با پر کردن فرم.

دقیق مرگ گواهی برترین برای مقامات بهداشت در تلاش برای تعیین که در آن به تمرکز منابع برای مبارزه با گسترش این کروناویروس گفت: Umair شاه, مدیر اجرایی عمومی وزارت بهداشت در هریس کانتی تگزاس که شامل هوستون.

“که نشان دهنده مرگ یک اکوسیستم از مردم” شاه گفت.

نادرست مرگ گزارش یک مشکل دیرینه.

بررسی میسوری بیمارستان در سال 2017, برای مثال, یافت تقریبا نیمی از مرگ گواهینامه های ذکر شده نادرست علت مرگ. یک ورمونت مطالعه نشان داد 51 درصد از گواهی مرگ تا به حال اشتباهات بزرگ. نزدیک به نیمی از پزشکان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مورد بررسی در سال 2010 اعتراف کرد که آنها آگاهانه گزارش نادرست علت مرگ.

گواهی مرگ به طور منظم نبود به اندازه کافی جزئیات را به دقت اشاره کردن علت مرگ اندرسون گفت.

“برای مثال ایست قلبی است و نه قابل قبول علت مرگ به دلیل هر کس می میرد از ایست قلبی” اندرسون گفت. “فقط بدان معناست که قلب خود را متوقف کرده است.”

عدم تخصص

گسترده عدم دقت از مرگ گواهی اطلاعات تا حد زیادی ناشی از سطوح مختلف تخصص کسانی که در تکمیل فرم ها ،

پزشکان خو یش پزشکی بازرسان و در برخی کشورهای دیگر پرسنل پزشکی از جمله پرستاران شاغل می تواند از نظر قانونی ثبت نام گواهی مرگ گفت: سالی ایکن رئيس جمهور از انجمن ملی از محققین پزشکی و تمرین معاینات پزشکی در Spokane County Washington.

خو یش و بازرسان پزشکی مسئول گواهی در قتل, حوادث و خودکشی, ایکن گفت. پزشکان با پر کردن فرم در هنگام مرگ و میر طبیعی مانند کسانی که ناشی از COVID-19 رخ می دهد در یک بیمارستان است. بازرسان پزشکی و خو یش آن را انجام دهد و اگر شخص مرده در خانه و یا در دیگر غیر-بهداشت و درمان-مراقبت از محیط است.

بازرسان پزشکی به طور کلی پزشکان متخصص در پزشکی قانونی آسیب شناسی که می توانید انجام کالبد شکافی.

خو یش همیشه پزشکان. در آلاباما و جورجیا تنها مورد نیاز برای خو یش انتخاب شود این است که آنها nonfelons از سن قانونی است.

حتی کسانی که با تخصص های پزشکی به طور منظم از آن اشتباه است. در ورمونت وجود دارد خو یش. اگر مرگ طبیعی و یا اتفاق می افتد در یک بیمارستان و یا در جامعه و پزشکان و پرستاران شاغل و یا دستیاران پزشک با پر کردن گواهی مرگ. دولت دفتر معاینات پزشکی است که به بررسی مرگ و میر خشونت آمیز, بررسی حدود 5000 گواهینامه هر سال برای پیدا کردن و تعمیر خطاهای.

زمانی که دولت دفتر معاینات پزشکی در مقایسه 601 مرگ گواهی تکمیل شده از تاریخ 1 ژوئیه 2015 به Jan. 31, 2016 با مدارک پزشکی آن یافت می شود 51 درصد اشتباهات بزرگ.

Lauri McGovirn یک معاینه پزشکی که مشغول به کار در آن نقد و بررسی گفت: برخی از پزشکان کامل نیست گواهی مرگ به طور منظم به طوری که آنها ناآشنا با این روند است. دیگران مشاهده آن را به عنوان یک اداری کارهای عادی و روزمره.

“آن چه شما را بدانم در کشورهای دیگر که در آن آنها ندارد و این نوع از منابع و یا پول به نقد و بررسی هر گواهی مرگ چه ميزان خطا ممکن است” McGovirn گفت.

کمبود کارگران

در علاوه بر این به تخصص شکاف وجود دارد با کمبود شدید از محققین پزشکی در سراسر کشور.

در گزارش به کنگره وزارت دادگستری گفت: به عنوان بسیاری از 700 بیشتر پزشکی قانونی پاتولوژیست مورد نیاز هستند. در این گزارش اشاره کرد که علاوه بر نیروی انسانی “بودجه منابع و منابع بیش از حد متناقض به اطمینان حاصل شود که مرگ و تحقیقات از همان کیفیت در سراسر ایالات متحده است.”

ری فرناندز شده است رئیس معاینات پزشکی برای Nueces ایالت تگزاس برای 19 سال است. او می داند آنچه در آن به معنی کمبود – مجازات حجم کار.

با وجود استخدام یکی دیگر از full-زمان آسیب شناس و دو پاره وقت پاتولوژیست چند سال پیش او و همکارانش انجام هر 200 تا 300 کالبد شکافی در هر سال به طور منظم تداوم برابر National Association of Medical Examiners’ توصیه بیش از 325 در هر سال است.

این سازمان به حالت تعلیق که caseload حد در میان COVID-19 اما فرناندز گفت: بیشتر موارد پزشکی محققین را در شانس آنها اشتباه می کنند.

“COVID-19” او گفت:, “این است که تأثیر این سیستم در یک زمان هنگامی که آن را در حال حاضر در یک بحران با کمبود افراد انجام این کار است.”

بسیاری از محققین پزشکی و خو یش رد به نسبت مرگ به COVID-19 بدون مثبت شدن تست قبل از این که فرد درگذشت. برخی از محققین پزشکی انجام postmortem تست اگر آنها به این معنی است. اما آزمون در تامین کوتاه مدت هستند به طوری که همیشه ممکن نیست.

جیمز گیل, معاون رئيس جمهور از انجمن ملی از محققین پزشکی و رئیس معاینات پزشکی برای ایالت کانکتیکات گفت: او می فرستد و کارکنان خود را به خانه های مراسم تشییع جنازه به سواب بینی مرحوم و سپس نمونه ها تجزیه و خارج از آزمایشگاه.

خانواده مرحوم و اولین پاسخ که با حضور به آنها نیاز آزمایشگاه نتایج بدانید که آیا آنها باید خود منزوی و یا دریافت درمان گیل گفت.

“شما باید به یاد داشته باشید هر چند که حتی اگر ما در حال انجام یک سواب در یک فرد مرده کسانی که ممکن است نتایج را تحت تاثیر قرار زندگی” گیل گفت.

مرکز ملی آمار سلامت که در آن Anderson آثار خود را به روز رسانی سایت آوریل 1 روشن است که کسانی که پر کردن گواهی مرگ باید ثبت COVID-19 به عنوان علت احتمالی اگر تست امکان پذیر نیست و اگر سوابق پزشکی یا شرایط حمایت کند.

با وجود این اندرسون گفت: برخی از پزشکان را به سادگی لیست علت مرگ به عنوان ذات الریه که ذات الریه احتمالا پس از یک COVID-19 عفونت است.

“واقعیت این است که بسیاری از این مرگ و میر ها نمی شود autopsied و postmortem تست است که نمی تواند انجام شود بنابراین ما در حال رفتن به مجبور به تکیه بر دست دوم حساب و چه علائم بودند” اندرسون گفت. “ما ممکن است از دست برخی از به عنوان یک نتیجه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو