در حال تک پدر یک روزنامه نگار و یک سیاه جنوبی-sider در طول همه گیر

اوان F. مور است فرهنگ/سرگرمی نویسنده با Chicago Sun-Times. اوان با حضور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شیکاگو تجمع و زندگی را در مورد آن بگویید.

بچه من است که با داشتن یک جهنم از یک تازه کار فصل از نظر او آموزش و پرورش است.

این قرار بود اولین سال کامل از مدرسه اما او هزینه های سه ماه گذشته از آن را در خانه به جای در کلاس. سه هفته پیش من در دفتر خانه خواندن بیش از یک داستان زمانی که او راه می رفت تا با اشک در چشم او و گفت: “پدر من می خواهم به رفتن به زمین بازی است.”

من به او گفتم که به محض این که میکروب ها از بین رفته اند ما می توانیم بازگشت به زمین بازی.

در میان COVID-19 pandemic, من در حال اجرا از بهانه. مانند بقیه از ما او را در تلاش برای ایجاد حس از واقعیت جدید.

همچنین درست قبل از اینکه فرماندار J. B. پریتزکر را پناهگاه در محل اجرایی سفارش اثر در زمان من در یک ضرب و شتم در روزنامه. جدید sked است که اجازه می دهد تا من به یک زندگی اجتماعی? نه خیلی سریع من مرد.

برای من و هر حرفه ای دیگر فکر پدر و مادر تنها این واقعیت جدید است که کار از خانه در حالی که همکاری پدر و مادر. که به معنی پر کردن داستان پیاده مصاحبه تعقیب کردن منجر نشستن در زوم جلسات و بدانم که اگر من گذاشته یا furloughed مانند بسیاری دیگر از روزنامه نگاران.

در طول راه من دختر اتحاد پیوست یک زن و شوهر از کنفرانس تلفنی. هنگامی که او سقوط کرد در این جلسه به همه بگویم “سلام” و به درخواست برای شیر شکلات. در حالی که پیاده مصاحبه من با یک شهرستان, رسمی, من شنیده ام بچه من در زمینه ضبط, خنده در یکی از مجموعه های تلویزیونی مورد علاقه—به احتمال زیاد Paw Patrol یا Mickey Mouse Clubhouse.

من ناهار در طول هفته من او, ما در تماس ماندن با معلم از طریق آموزش الکترونیکی و زوم جلسات هماهنگی پدر و مادر از همکلاسی های خود را. و چند هفته پیش از معلمان و کارکنان مدرسه برگزار درایو های رژه برای دانش آموزان بوق خود ماشین شاخ و نگه داشتن نشانه هایی از تشویق در حالی که عاشقانه توصیف به دانش آموزان خود را در چه مقدار از آنها آنها را از دست ندهید.

“که سرگرم کننده بود” من پدر کمربندش را بست.

او نتواند او را معلم و همکلاسی هایش و هوا پیش بینی لحظه ای.

شاید بعضی از خانواده نمی, سگ ماده در معلمان در حال حاضر از آنجایی که بسیاری از شما در حال پیدا کردن خود را به ارزش ؟

همانطور که برای خانواده یکی از دلایل من نقل مکان به محله در سال گذشته در خارج از در حال نزدیک شدن به دختر من بود که در نزدیکی من پدر و مادر سالمند—دو بازنشسته مدارس عمومی شیکاگو معلمان—در مورد چیزی می آید و آنها به من نیاز دارند.

من بچه می داند که آنچه او را از سفر به مادر بزرگ و پدر بزرگ: ماکارونی و شکلات. پس از همه مادر بزرگ و پدر بزرگ خانه است lawless جایی که پدر و مادر ناتوان هستند وقتی که می آید به نوه نوزاد را گرم در آغوش.

متاسفانه ما تا به حال به قطع ما بازدیدکننده داشته است کوتاه با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل پدر و مادر من حساسیت به COVID-19 و این واقعیت که آنها زنده بلوک دور از سمفونی جنوب ساحل پرستاری صفحه اصلی/مرکز توانبخشی که در آن 70 درصد از ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

من بررسی homies, بیش از حد. به خصوص آنهایی که پدران. من ساخته شده آن را یک نقطه برای رسیدن به آنها را در هر حال حاضر و دوباره به ببینید که چگونه آنها در حال برگزاری است. برخی از آنها دیده نمی شود فرزندان خود را در خارج از, تلفن تماس و FaceTime. همچنین تعداد کمی از آنها فرفره کارگران که بدان معنی است که راه خود را برای کسب شده است yanked دور با این بیماری همه گیر.

چند هفته پیش من تا به حال 30 دقیقه مکالمه با یکی از دوستان من و از ما خواسته هر یک از دیگر در مورد چگونه خانواده های ما برگزاری شد تا ما در مورد دو قسمت از آخرین رقصهای ESPN مستند در گاو’ 1998 قهرمانی فصل و از او پرسید: چیزی برای یک دوست واقعی نمی گویند هیچ به من Netflix ورود (من قلاب او را).

آن مهم را بررسی کنید-در آنجا که مردان به خصوص مردان سیاه و سفید—تمایل به درونی احساسات ما و سلامت روان ما; ما فکر می کنیم جهان است که در برابر ما است و ما نمی رسیدن. حوادث اخیر و تاریخ برگشت از ما سوء ظن.

آن را سخت به فروش زمانی که مقامات منتخب و مطبوعات اشخاص که تا به حال در طول تاریخ خاردار ارتباط با جامعه ما—به ما بگویید به ماندن در خانه با توجه به یک بیماری همه گیر در حالی که تفنگ خشونت و نژاد پرستی و مسائل سیستمیک خیلی بیشتر احساس قریب الوقوع به عنوان Triibe اشاره در مقاله خود را توصیف قطع ارتباط با گروه مذکور.

و هیچ کس مصون است. دولت نماینده Kam Buckner توییتی در مورد تجربه خود را خرید در حالی که زمانی که یک افسر پلیس او را متوقف کرد. افسر پلیس به او گفت: “مردم با استفاده از coronavirus به انجام کارهای بد. من نمی تواند صورت خود را ببینید ، شما نگاه مثل شما بودند تا به چیزی.”

اینها برخی از دلایل بسیاری از ما خنده در افرادی که می خواهید برای بازگشایی دولت است. به نظر می رسد مانند آن را بسیار سرگرم کننده زندگی می کنند و چه سیاه مردمی مقابله با هر و هر روز.

با این وجود این به بعد و به سمت بالا برای من و مال من است. بچه من دشوار است و ما را تنظیم کنید به هر چه می آید راه ما.

یک روز آن را همه حس می کنیم و سر بازگشت به زمین بازی—امیدوارم. v


یک نظر یا دیدگاه های شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ ما از شما دعوت به ارسال ایده ها به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im