المپیا-یک اعتراض یکشنبه در کاپیتول دولت سازمان یافته توسط یک برمرتون مرد درو هزاران نفر در یک تماس را به پایان دادن به رژیم صهیونیستی. جی Inslee را “در خانه ماندن” سفارش.

تایلر میلر نیروی دریایی کهنه که با این نسخهها کار در Trident دوباره اماده کار کردن تسهیلات در پایگاه نیروی دریایی, Kitsap-بنگر گفت: او با انگیزه بود آنچه او می بیند به عنوان یک “فرسایش فردی آزادی” با محدود کردن تجمعات و سازماندهی تظاهرات.

“ما حق دارند با هم” 39 ساله گفت.

برآورد اندازه جمعیت متنوع بین چند صد تا چند هزار نفر, با توجه به رسانه های مختلف گزارش شده است.

میلر گفت: او را تشویق همکار تظاهرکنندگان به اقدامات احتیاطی از جمله اجتماعی فاصله و این که او نمی خواست مردم را به بی اعتنایی بهداشت عمومی هشدار. او گفت: این جمعیت شامل خانواده ها و حتی افراد مسن که تعیین شده توسط مقامات بهداشتی به ریسک بالا اما انتخاب وجود داشته باشد چرا که “آزادی نیاز به دفاع شود.”

“آنها می دانستند که خطر و فرض آنها این است که خطر میلر گفت:” یک Kitsap County حزب جمهوری خواه حوزه کمیته افسر نیز در خدمت در هیئت اجرایی دولت حزب جمهوری خواه.

میلر گفت: او را به نام ام خاموش رالی اگر Inslee کرده بود لغو این “ماندن در خانه” سفارش “به اذعان و منعکس کننده این واقعیت است که شما هیچ اختیاری ندارند به جای محدودیت در آزادی در قانون اساسی” نوشت: Facebook.

او گفت: هدف از این رویداد بود برای دیدار با یک دیگر در حرکت جمع آوری به مبارزه با “ماندن در خانه” سفارش.

“من می خواستم که ساعت به ایجاد ارتباطات شخصی شبکه و فقط لذت بردن از یک بعد از ظهر یکشنبه,” او گفت:.

در این تجمع میلر صحبت کرد و به شرکت کنندگان از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn: “ما نمی توانیم یک دولت و یک فرماندار که گوش نمی کند به خود شهروندان است.”

Inslee پاسخ در Facebook یکشنبه توسط ترغیب مردم به ماندن در خانه.

“من به حمایت از آزادی بیان” او نوشت. “اما جمعیت شمارش و یا سخنرانی نمی تعیین دوره ما. این نیست در مورد سیاست. آن را تنها می تواند در مورد انجام آنچه که بهترین است برای سلامتی از همه واشنگتن است.”

وجود دارد 11,802 موارد مثبت از جمله 624 مرگ و میر به علت COVID-19 در دولت از طریق پنج شنبه, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ، در Kitsap وجود داشته 138 مورد و یک مورد مرگ گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im