ردموند – یک سیلوردل توسعه دهنده ثبت شده است برنامه ای برای ساخت مجتمع مسکونی در ردموند را Olhava-کالج, بازار, توسعه, آخرین در مجموعه ای متنوع از پروژه های برنامه ریزی شده در آن منطقه است.

این پروژه با عنوان مناسب در اسکاندیناوی مد “, Nordland مسیرهای پیاده روی” است که به پیشنهاد سیلوردل مبتنی بر شرکت Chinook پیمانکاران.

طرح زمینه با شهر ردموند نشان می دهد هشت ساختمان مسکونی را که شامل حدود 100 واحد در آنچه در حال حاضر خالی 6.5 هکتار ملک در پیشبرد درایو. آنها همچنین توصیف یک محل باشگاه وانجمن یک مرکز تناسب اندام در فضای باز تراس و باربیکیو منطقه یک سگ, پارک, پیاده روی, جامعه, باغ و یک “جمع زیادی” زمین بازی. یک clubhouse برای ساکنان خواهد میزبان یک آشپزخانه و ناهار خوری و رویداد های منطقه یک باشگاه اتاق و یک سالن و فضاهای دیگر.

Chinook رئیس جمهور کلی کلارک گفت: فضاهای اجاره در نرخ بازار با حدود 70 عنوان شهری-سبک واحد با پارکینگ و ساخته شده است در زیر دو سطح زندگی در مناطق و واحدهای باقی مانده به عنوان استاندارد آپارتمان. این شرکت امیدوار است برای شروع ساخت و ساز در بهار 2021.

“ما هیجان زده در مورد Olhava چرا که در آن نشسته برای مدت طولانی از آنجا که از آخرین رکود است که متوقف کردن آن…,” او گفت:. “من معتقدم که در حال حاضر زمان برای ساخت بقیه Olhava برای چند خانواده و فضای تجاری. نیاز است در نهایت وجود دارد.”

Chinook خریداری پیشبرد درایو ملک از مسکن Kitsap برای 1.3 میلیون در ماه ژانویه, Kitsap County ملک سوابق نشان می دهد. مسکن Kitsap کمیسیون رای به فروش ملک در تابستان گذشته در تلاش برای آزاد کردن برخی از پول نقد در میان آژانس های اخیر مالی مبارزات.

Nordland مسیرهای خواهد بود Chinook دوم مجتمع مسکونی در منطقه در سال های اخیر است. این شرکت همچنین در حال توسعه “آرندل در وایکینگ” که باز یک درایو کوتاه دور وایکینگ خیابان حدود یک سال و نیم پیش کلارک گفت. کارکنان شهرستان گفت: در آن زمان که این پروژه برای اولین بار بود قابل توجه چند توسعه در ردموند از سال 1995.

که توسعه به طور عمده دو و سه خوابه واحد اما این شرکت دیدم زیادی نیاز برای یک اتاق خواب و خانه شهری به سبک واحد خواهد شد که در Olhava پروژه او اضافه شده است.

“ما در حال تلاش برای پر کردن بازار” او گفت:.

در حال حاضر خانه به خارج, خانه انبار و انواع دیگر کسب و کار و رستوران Olhava-کالج بازار توسعه پولسبو شلوغ مرکز تجاری. و پروژه های بیشتری در راه هستند: برنامه ها در آثار جدید Taco Bell, محل, یک, Firestone tire فروشگاه و تعمیرگاه و جدید, Fairfield Inn & Suites.

این Nordland مسیرهای پیاده روی پروژه نشسته یک پیاده روی کوتاه از المپیک کالج-دانشگاه غربی واشنگتن پولسبو دانشگاه و نزدیک به یک خالی متعلق به شهرستان اموال است که می تواند روزی تبدیل به شلوغ رویداد و مرکز تفریح و سرگرمی است که مقامات شهرستان در حال پیگیری است.

مقدار زیادی از دیگر خواص خالی در سراسر منطقه نشستن آماده برای توسعه است.

“ما تلاش کردیم که بسیار سخت به آن منطقه رشد به چشم انداز است که آن را در آغاز: یکی از عمده مناطق تجاری” شهردار بکی اریکسون گفت. “برای سال آن فقط نشسته وجود دارد در حال حاضر آن را واقعا شروع به خاموش.”

داستان زیر را ادامه می دهد

رویداد مرکز

این شهر به دنبال اولیه مراحل پیچیده آن است جدولبندیشده در ردموند رویداد و مرکز تفریح و سرگرمی است که می تواند خانه را به فضاهای جلسات و رویدادها, تفریح و سرگرمی, زمینه, دفاتر, برای این شهر, پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه و یک استخر. این شهر هدف قرار دادن تاسیسات در یک خالی, 6 هکتار ملک صاحب آن در تکیه خیابان شمالی Home Depot.

این شهر پروژه دوم-رتبه هفت پیشنهاد برای یک جامعه بزرگ تسهیلات در نظر گرفته شده توسط Kitsap امکانات عمومی منطقه مدیره و دریافت یک تکه از بودجه برای شروع به دنبال در تاسیسات.

“ما در ابتدا, اما ما در حال هیجان زده به حرکت رو به جلو ما در حال هیجان زده به در همکاری با امکانات عمومی منطقه گفت:” ردموند برنامه ریزی و توسعه اقتصادی, مدیر Karla بوقتن.

دفعات بازدید: آخرین, Kitsap, اخبار:

  • ساخت و ساز در بزرگراه 305 میدان در نورث کریک می تواند آغاز خواهد شد در این تابستان
  • هیچ تفهیم اتهام برای پولسبو افسر شات آمریکایی های بومی در نمایش آتش بازی
  • بیش از یک ماه به COVID-19 بحران برخی هنوز نمی توانید بیکاری اشکالات ثابت

این شهرستان آغاز شده است برای کار در عمق سنجي با استفاده از $240,000 کمک مالی از ناحیه او گفت:. مطالعه کمک خواهد کرد که به طور مستقیم برنامه های این مرکز از جمله اندازه گیری جامعه بهره تعیین چه خواهد رفتن به داخل ساختمان مالی و اجزای.

در آن ارائه اولیه به منطقه مدیره این شهر با برآورد پروژه می تواند اجرا بین $25 میلیون و 40 میلیون دلار اما مقدار نهایی هنوز به تعیین خواهد شد و بستگی دارد چه جامعه می خواهد و حاضر است برای حمایت از بوقتن گفت. مطالعه امکان سنجی را برای کمک به تعیین این شهر مکانیزم بودجه خواهد بود که زوج با کمک مالی از ناحیه او گفت:.

“ما می دانیم که ما قطعه ای از آن خواهد شد از طریق یک رای دادند و مجوز از طریق رای دادند و اوراق قرضه و یا از طریق یک پارک شهر منطقه” بوقتن گفت. “بخش دیگری از این مطالعه امکان سنجی را برای کمک به تعیین اینکه آیا این بودجه قطعه امکان پذیر است و مترقى و قابل حمايت.”

چه چیز دیگری است که در آثار در محله ؟

  • کوتاه پیاده روی پایین خیابان از رویداد مرکز سایت املاک خالی که Seattle توسعه دهنده هدف قرار دادن به عنوان یک خانه جدید سه طبقه هتل با توجه به برنامه های ثبت شده با این شهر است. شرکت BCI اقیانوس آرام است و طرح در 100 اتاق Fairfield Inn & Suites, با توجه به وب سایت شرکت.
  • اسناد ثبت شده با شهرستان در سال گذشته نشان می دهد قصد دارد به نوبه خود خالی بسیاری در شرق وندی در Olhava راه به یک خانه برای یک تاکو بل محل. درگیر با پروژه سیلوردل پیتر براون رئیس جمهور از باغ مواد غذایی که در عمل چند تاکو بل و رستوران KFC در Kitsap و فراتر از آن در مکان های مختلف از فرفره هاربر به پورت آنجلس. براون خانواده نیز به تازگی افتتاح نیوجرسی مایک محل در ردموند.
  • کار را آغاز کرده است در یک سایت فقط در سراسر پارکینگ از انبار خانه است که به زودی به Firestone tires و تعمیر خودرو در محل. خودکار فروشگاه را هشت سرویس خلیج و هفت تا ده کارکنان برنامه با ثبت این شهرستان در سال گذشته گفت:.

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو