دو شهرستان در تکدی در روز سه شنبه شد اولین بار در منطقه به حرکت به بازگشایی خود را در سواحل پس از بسته شدن برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

قانونگذاران در هر دو Okaloosa و خلیج شهرستانهای رای دادند روز شنبه به سواحل برای فعالیت های تفریحی. این حرکت به عنوان کمیسیون در هر دو Escambia و سانتا رزا شهرستانهای وزن, آیا برای بازگشایی مربوطه سواحل است.

بعد از این هفته شهرستان سانتا رزا کمیسیون ممکن است این مسئله که آیا برای بازگشایی, نابارا, ساحل برای ورزش و Escambia County رهبران دیدار خواهد کرد, مارس 28 به بحث در مورد بازگشایی Pensacola Beach, Perdido کلید سواحل است.

سانتا رزا شهرستان کمیسر سام پارکر هفته گذشته گفت که او درخواست اضافه کردن-در مورد جلسه روز پنجشنبه بنابراین دستور کار این کمیسیون می تواند در نظر اجازه می دهد ساکنان به استفاده از نابارا, ساحل برای فعالیت هایی مانند راه رفتن, دویدن, دوچرخه سواری, ماهیگیری, گشت و گذار و شنا.

Escambia County مقامات شده اند علنا شناور ایده بازگشایی ساحل برای فعالیت های تفریحی در حالی که هنوز اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل. آنها دیدار خواهد کرد, مارس 28 به بحث در مورد بازگشایی Pensacola Beach, Perdido کلید سواحل که بسته شده اند پس مارس 21.

شروع مارس 1, سواحل, در Okaloosa County این صلاحیت را به روی عموم باز از 6:30 تا 9 صبح و 4:30 تا 7 بعد از ظهر روزانه با تمام فعالیت های ساحل مجاز است. این کمیسیون به اتفاق آرا تصویب این طرح روز شنبه گفت: هیئت مدیره می تواند readdress ساعت محدود در یک بعد از جلسه اگر مقامات سنبله در COVID-19 موارد است.

“من فکر می کنم مردمی در حال پوشیدن با این (همه گیر)” گفت: Okaloosa County رئیس کمیسیون Trey گودوین. آن را باعث “heck از فشار بر خانواده ها و کسب و کار. ما نمی تعطیل کسب و کار. که انجام شد در سطح دولت است. اما حداقل در این (مدت محدود باز از سواحل) اجازه خواهد داد که برخی از استفاده های تفریحی.”

شهرستان خلیج کمیسیون در ضمن رای دادند 4-1 شنبه به بخشی از بازگشایی unincorporated سواحل شنی از 6 تا 9 صبح و 5 تا 8 بعد از ظهر جمعه شروع. فعالیت های تفریحی مانند ماهیگیری و قدم زدن در ساحل اجازه خواهد داشت در حالی که در سواحل باز هستند.

“مردمی که می خواهم به راه اندازی چادر خود را و لو رفته مناسب نیست, ما نمی خواهد آن را تحمل نخواهد کرد” گفت: فیلیپ Griffitts رئیس کمیسیون.

این کمیسیون گفت: تصمیم خود را معنا نیست که ساحل باز است برای گردشگران است. بازگشایی است به شدت برای مردم محلی که می خواهید به خارج شدن از خانه در امن ترین شیوه ممکن است, مقامات گفت. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم اعمال می شود.

در پاناما سیتی بیچ شورای شهر تنظیم شده است به بحث در مورد بازگشایی سواحل این شهر به عنوان اولین موضوع در طول آن پنج شنبه نشست. در فلوریدا شورای شهرستان در نظر دارد برای برگزاری یک نشست ویژه در 29 آوریل برای در نظر گرفتن بازگشایی در سواحل فلوریدا.

Pensacola, اخبار مجله خبرنگاران آنی شاهد و جیم کمی کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

آموزش سئو