ارائه هیچ عذرخواهی بندر پولسبو کمیسر استعفا داد پس از دستگیری

ردموند – بدون عذرخواهی یک پورت از ردموند کمیسر استعفا داد و روز سه شنبه بعد از ظهر شنبه برای خرابکاری در یک بنای یادبود به Stonechild Chiefstick در ردموند را در اسکله پارک.

در بیانیه منتشر شده توسط این پورت در سه شنبه, Mark James DeSalvo 49 نیست به طور مستقیم آدرس آخر هفته حادثه که در آن سوابق دادگاه می گویند پولسبو افسران پلیس او را یافت و فوق العاده شیشه ای شمع در یادبود و فریاد و فحاشی در مورد Chiefstick, 39, یک بومی آمریکایی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک پولسبو افسر پلیس در پارک در جولای 3, 2019.

DeSalvo یکی از سه انتخاب کمیسیون که نظارت بر پورت. او همچنین کمیسیون رئیس و طولانی ترین خدمت عضو هیئت مدیره.

روز دوشنبه او التماس کرد گناه نیست به تعداد درجه دوم مخرب فساد در Kitsap County Superior Court. یک وکیل ذکر شده در DeSalvo دادگاه پرونده را بلافاصله بازگشت صوتی.

“با توجه به تعدادی از شخصی عوامل استرس زا در زندگی من بیش از شش ماه گذشته من نیاز به تمرکز خودم را در بازتاب شخصی در حالی که کار بر روی یک نسخه بهتر از خودم” DeSalvo نوشت: در این بیانیه است. “برای این منظور من کناره گیری و استعفا به عنوان یک پورت کمیسر. من می دانم که کمیسیون (علامت) و خواننده (جیمی) سبز خواهد شد انجام یک کار بزرگ به جلو رفتن. در پایان من خواهد بود, دعا برای شفا از جامعه ما است.”

پس از او رسیده بود از طریق تلفن و پرسید: اگر او می خواست برای عذرخواهی یا آدرس این حادثه به طور خاص DeSalvo گفت: وکیل توصیه او به نظر نیست.

“هنگامی که این است که بیش از من توضیح دهید که همه چیز” DeSalvo گفت: Kitsap Sun. “اجازه دهید این روند اجرا شود.”

بندر بعدی جلسه کمیسیون است که در 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه. همراه با انتشار DeSalvo بیانیه پورت مقامات گفتند که یک نظر که در آن زمان.

خبرنگار اندرو Binion کمک به این گزارش.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو