در انتخابات نوامبر شروع به شکل گرفتن پس از تشکیل پرونده هفته

پرونده هفته برای نوامبر. 5 انتخابات در بسته 4 بعد از ظهر جمعه با اکثر Kitsap امتیازهای رو حداقل یک رقیب.

در علاوه بر این به رای گیری برای رئیس جمهور در نوامبر Kitsap رای دهندگان بازیگران برگه های رای برای نماینده ایالات متحده, دولت, قانون گذاران شهرستان در کمیسیون و دولت و دادگاه عالی قضات است. بیش از 200 دفاتر هستند تا برای انتخابات در کل.

اکثر Kitsap County Superior Court قضات در حال اجرا بلامنازع به جز یک جفت از نامزدها خواهد شد که رقابت برای صندلی های برگزار شده توسط قاضی جانت دالتون که فایل نیست برای انتخاب مجدد در روز جمعه مهلت. Kitsap ابزار عمومی منطقه کمیسر جیم Civilla در حال اجرا است برای انتخاب مجدد unopposed.

مسابقه با بیش از دو نامزد داشته اولیه در اوت. 6.

داوطلبانی که ثبت

در کنگره ایالات متحده درک کیلمر D-فرفره هاربر را شلوغ زمینه از جمهوری خواهان و دموکرات در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. کیلمر نشان دهنده واشنگتن 6th کنگره منطقه که شامل Kitsap, Jefferson, Clallam, Grays Harbor و بخش هایی از ماسون و پیرس شهرستانهای استان است.

چهار نامزدهای جمهوری خواه باید ثبت به اجرا در برابر کیلمر: الیزابت Kreiselmaier کریس Welton, Johny Alberg و استفان Brodhead. ربکا کشیش بخش از تاکوما است تنها دموکرات در حال اجرا در برابر کیلمر.

یکی از شلوغ ترین زمینه های این سال است که این مسابقه به صورت سابق Rep. شری اپلتون صندلی در 23 قانونی منطقه. Appleton, D-ردموند اعلام کرد در سال گذشته که او را بازنشسته بود و در پایان مدت است.

شش نامزد ثبت به اجرا برای موقعیت از جمله طرا سیمونز یک وکیل عدالت کیفری و اصلاحات مدافع که در خدمت 20 ماه زندان برای سرقت و جرایم مواد مخدر و برمرتون شهرستان Councilwoman لسلی Daugs. همچنین در حال اجرا هستند و دموکرات ها لو Krukar و جیمز Beall و خواهان مارس فرگوسن و اعطای Romaine.

Appleton را seatmate پارچه مبلی. درو هانسن, D-باین بریدج ایسلند درو تک چلنجر – جمهوری Elaina گونزالس-Blanton.

دولت ایالت کریستین Rolfes D-باین بریدج ایسلند را در صورت خاموش در برابر جمهوری خواه پاملا Madden-بویر در انتخابات عمومی Nov. 4.

دو دموکراتیک نامزدها باید ثبت به اجرا در برابر وقت Rep. جسی جوان R-فرفره هاربر, در 26th, قانونی منطقه: کری Hesch و جلب Darsow.

26 منطقه دیگر نماینده موقعیت را ببینید وقت میشل Caldier R-Port Orchard, دفاع از صندلی خود در برابر جمهوری خواه Alisha Beeler که تایید شده توسط Kitsap حزب جمهوری خواه. دموکرات شادی استنفورد نیز در زمینه به اجرا در برابر Caldier.

در 35 منطقه وقت Rep. دن Griffey, R-Allyn خواهد شد در صورت خاموش در برابر Colton مایرز یک Kitsap بومی و بهداشت تحلیلگر سیاست.

دارسی هافمن یک دموکرات از شلتون ثبت شده است به اجرا در برابر منطقه دیگر قانونگذار تشکر. درو MacEwen R-اتحادیه. یک سوم نامزد, W. Earl برت ثبت شده است به اجرا برای MacEwen صندلی. برت را اولویت ذکر شده است به عنوان “Shortstop.”

شش نامزد ثبت به اجرا برای Kitsap County کمیسر منطقه 2 موقعیت از جمله وقت شارلوت Garrido یک دموکرات است. دموکرات استیسی اسمیت مدیر شهرستان بخش از پیری و مراقبت طولانی مدت و جمهوری خواه مارکوس کارتر, اجرایی, از, Kitsap, تفنگ & هفت تیر باشگاه ثبت شده اند را اجرا کنید. وهران ریشه جنوبی, Kitsap دبیرستان فارغ التحصیل و سپاه تفنگداران دریایی جانباز ثبت شده است به اجرا به عنوان یک جمهوری خواه است.

پل Nuchims یک دموکرات و باب پرکینز (بدون پارتی اولویت) گرد کردن زمینه از نامزدها که چالش Garrido در Aug. 6 اولیه.

بخش دوم باز کمیسر موقعیت ندارد اولیه مسابقه. وقت غارت گلدر, یک دموکرات را علیه اسکات Henden سابق North Kitsap منطقه مدرسه عضو هیئت مدیره در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه است.

تمام هشت نفر از Kitsap County برتر قضات دادگاه هستند تا برای انتخابات این سال, اما تنها یک موقعیت جلب رقبا. قاضی جانت دالتون که برگزار کرده است این موقعیت را از سال 2004 فایل نیست برای انتخاب مجدد.

سابق Kitsap County دادستان تینا رابینسون و محلی وکیل خانواده قانون لین Fleischbein باید هر دو زمینه به اجرا دالتون صندلی.

دیدن لیست کامل نامزدها که واصل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im