North Kitsap منطقه مدرسه اعلام کرد پیش نویس سقوط برنامه

NORTH KITSAP — North Kitsap منطقه مدرسه اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد پیش نویس یک طرح برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه در پاییز.

مانند سایر مناطق, North Kitsap توسط زیر دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات بهداشتی دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

دانش آموزان در تمام نمرات (به جز کسانی که خانواده ها ترجیح می دهند تمام آموزش آنلاین) به حضور در مدرسه برای فرد آموزش دو روز در هفته سرپرست Laurynn Evans اعلام کرد در یک, ویدئو, وب سایت اطلاع رسانی و نامه ای به خانواده ها است.

دانش آموزان به دو گروه تقسیم شده. گروه یک خواهد به مدرسه بروند دوشنبه و سه شنبه با آموزش از راه دور چهار شنبه تا جمعه. گروه B است که برای انجام آموزش از راه دور از دوشنبه تا جمعه و حضور در مدرسه پنج شنبه و جمعه. چهار شنبه خواهد بود یک روز برای ضد عفونی کردن مدارس و اجازه می دهد تا برای کارکنان برنامه ریزی و تماس با خانواده.

بیشتر: اینجا takeaways کلیدی از Kitsap پدر و مادر مورد بررسی همه گیر در بازگشت به برنامه های مدرسه

مقامات منطقه متعهد بهبود در آموزش آنلاین بیش از آنچه که در دسترس دانش آموزان از آنجایی که آنها به خانه فرستاده شدند در ماه مارس به دلیل گسترش سریع coronavirus.

“در طول آموزش از راه دور روز دانش آموزان و خانواده ها می توانند انتظار یک قوی سیستم آموزش آنلاین,” منطقه اظهار داشت در وب سایت خود را. “این است که توسعه یافته توسط فناوری منطقه وظیفه نیروی, تیم, مربیان, مدیران و کارکنان است.”

خانواده هایی که نه راحت فرستادن فرزندان خود را به مدرسه ارائه خواهد شد 100% آنلاین یادگیری تدریس توسط North Kitsap معلمان است. این منطقه را با استفاده از سوخت آموزش و پرورش (سوخت) برنامه درسی آن در حال حاضر در حال استفاده برای انتخاب آکادمی رفیق تابستان یادگیری و برای برخی از کلاس ها در مدارس بالا است.

یک گروه ذینفعان ملاقات در بهار امسال در نظر گرفته و سه مدل برای پاییز ایوانز گفت. در علاوه بر این به مخلوط یا ترکیبی مدل وجود دارد همه آنلاین و حضوری آموزش مدل های. این گروه در نظر گرفته الزامات مقامات بهداشتی دولت کار و صنایع و دستورالعمل از دفتر Superintdent آموزش عمومی.

این گروه همچنین در ه ورودی از نظرسنجی از خانواده ها و کارکنان و ملاقات با تیم عملیات قبل از ساخت آن توصیه به ارائه ترکیبی “بازگشت به یادگیری” و همه آنلاین مدل به عنوان گزینه های که ارائه خواهد شد برای خانواده.

“من شما را در صف مقابل که وجود دارد این است که هیچ الگوی کامل برای خدمت به خانواده های ما” ایوانز گفت: در ویدئو های خود را به آدرس. “ما در حال محدود توسط تعدادی از عوامل از مهمترین ارشاد از وزارت بهداشت که حکم اجتماعی فاصله. این تا حد زیادی محدودیت توانایی ما به خانه دانش آموزان در کلاس های درس ما.”

اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اولیه راننده در تنظیم مدل برای پاییز ایوانز گفت. “ما درک می کنیم این مدل در حال حاضر برخی از چالش ها و نگرانی برای خانواده ما است و ما متعهد به همکاری با شما به سعی کنید به کار راه خود را از طریق کسانی که به عنوان ما در تلاش برای خدمت به دانش آموزان در سال تحصیلی آینده.”

ایوانز گفت: این منطقه خواهد شد سعی کنید به برنامه خواهر و برادر با هم. جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.

همه مدارس در ایالت واشنگتن تحت مشابه برنامه ریزی دستورالعمل زیر را از دولت است. هر منطقه باید یک هیئت مدیره تایید back-to-school طرح به OSPI بعد از دو هفته قبل از شروع مدرسه. طرح منوط به تایید از مقامات بهداشت و وزارت کار و صنایع.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de