جدید عادی: چرا راه دور در Kitsap هیچ جا نمی رود حتی پس از همه گیر به پایان می رسد

ردموند — چراغ هنوز درخشش در اتاقهای تزئین شده با عجیب و غریب خرده ریز و عکس های خانوادگی. پالتو برای گرم نگه داشتن از لرز از اوایل ماه مارس خط میز و صندلی. سبز-thumbed کارمند خوشبختانه جمع کردن میز گیاهان قبل از آنها پژمرده.

بسیاری از کارکنان شده است رفته برای ماه می باشد.

پارکینگ در طراحی سیستم غرب آمبولانس شرکت حسابداری و مدیریت در بالای پودر هیل در ردموند است پراکنده با ماشین های این روز است. در عین حال کارکنان آن بیش از 100 نفر از کارکنان هنوز ساعت در هر روز — آن را فقط که بسیاری از انجام این کار از طریق یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN بدون ترک خانه.

در یکی از تعطیلات آخر هفته در ماه مارس به عنوان رمان coronavirus شروع به گسترش در سراسر جهان رهبری آن درهم به realign این شرکت در اطراف پراکنده نیروی کار است.

“ما هرگز حتی به بررسی این گزینه از راه دور” گفت: مدیر عامل شرکت Jenn Braus. “ما تا به حال به حرکت کوه در مقدار بسیار کوتاه از زمان.”

شرکت انتقال مشترک بود برای بسیاری در جهان به طور ناگهانی احاطه شده توسط یک بیماری همه گیر. اما این افزایش در telecommuters به نظر می رسد دائمی حتی پس از COVID-19 فروکش.

کارکنان تازه کشف شده کار انعطاف پذیری در حالی که کارفرمایان باید مشابه گزارش شده و حتی بهبود بهره وری — همه در حالی که هزینه های رفت و آمد و فضای اداری می توان برش. Braus و شرکت رهبری به تازگی در نظر سنجی کارکنان خود را در بر داشت و در حدود 90 درصد از کارکنان “را دوست داشتم کار از خانه است.”

“آن است که 100 ٪ تضمین شده ما باید کارکنان در صفحه اصلی پست-همه گیر” Braus گفت. “بدون شک.”

بسیاری به مانند برای کارفرمایان و telecommuters

قبل از همه گیر حدود 30 درصد از کارکنان می تواند کار از خانه با توجه به اداره آمار نیروی کار. که تعداد سر به فلک کشید با یک تخمین به متناوب 74 درصد از متخصصان سنین 18 تا 74 در ماه مه با توجه به بررسی انجام شده توسط YouGov در همکاری با ایالات متحده آمریکا امروز و LinkedIn.

از راه دور در مقیاس انبوه نبود به احتمال زیاد به گسترش بدون یک رویداد فاجعه بار — چیزی به آن فشار بیش از لبه به جریان اصلی. “ما فکر کردیم که آن را به احتمال زیاد خواهد بود زلزله صادقانه گفت:” اد استرن یک پولسبو عضو شورای شهر و دیرین telework مدافع که با کمک آگاهی و مقننه بودجه telework پروژه های آزمایشی به Kitsap شروع در اوایل 2000s.

“این طبیعت انسان به ماندن با شیطان شما می دانید از شیطان شما نیست” استرن گفت.

در حال حاضر وضعیت وارونه شده است: چه کسی می آید و به دفتر هنگامی که آن را بیش از ؟

از بزرگترین شرکت هایی مانند Facebook — به شهرهای کوچک مانند Port Orchard, رهبران eyeing کار از خانه افزایش دائمی برای دلایل متفاوت. تاپیک های زیادی در telework: وقفه کمتری. بیشتر متمرکز جلسات. بدون رفت و آمد. یک محیط راحت تر — و در واقع خود را.

در CI امنیت برمرتون مبتنی بر امنیت سایبر شرکت از بنیانگذاران و رئیس امنیت اطلاعات افسر مایک همیلتون گفت: شرکت خود را ارزیابی آنچه در آن به معنی برای اکثر یا همه آن 80-به علاوه کارکنان به محل کار از خانه ، نیروی خود را تا حد زیادی به خانه رفت در ماه مارس است. همیلتون اشاره به مزایای استفاده از پیدا کردن استعداد های جدید و نگه داشتن آن را.

“کار از راه دور برای تحلیلگران به این معنی است که ما می توانیم با استفاده از یک ملی, استخدام, مدل و کار با دانشگاه های سراسر کشور” همیلتون گفت.

تجارت رفت و آمد با خودرو به یکی پایین راهرو نیز می تواند به معنای خلاص شدن از غیر ضروری ، دولت واشنگتن و وزارت حمل و نقل است و تقریبا 3000 نفر مشغول به کار از خانه و به بررسی “استفاده از شماره های بالاتر از teleworking پرسنل نسبت به قبل از همه گیر سطوح به کاهش امکانات ما رد پای” گفت: کریس Rietmann Abrudan یک WSDOT سخنگوی.

حدود 25 درصد از برمرتون و پورت اورچارد شهرستان حقوقی واجد شرایط در حال کار در خانه. پورت اورچارد شهردار راب Putaansuu گفت: این شهرستان مشغول به کار در این ماه برای ایجاد یک teleworking سیاست “را به عنوان آن به نظر می رسد که این نوع کار می تواند در اطراف طولانی مدت,” او گفت:.

برمرتون شهردار گرگ ویلر معتقد است وجود دارد یکی از مزایای جانبی: با شهرستان بیشتر کارکنان در صفحه اصلی و کمتر رانندگی به شهر هال در هنجار Dicks دولت مرکز آن می توانید تا آرزو فضاهای پارکینگ در مرکز شهر برمرتون برای کارکنان و مشتریان از مغازه های محلی و رستوران ها.

و صحبت از آزاد کردن پارکینگ حتی Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی است 2,200 کارکنان در صفحه اصلی برای اولین بار.

وجود دارد, البته اشکالاتی به کار از خانه. حدود یک سوم از Kitsap County را 1,147 کارکنان مشغول به کار شده اند از خانه با توجه به شهرستان مدیر منابع انسانی نانسی Buonanno Grennan. آن منجر به بالاتر روحیه او گفت: اگر چه ممکن است محدود به چه مدت آن طول می کشد. او اشاره کرد که برخی از دست فرد در تعاملات است.

“کار از طریق مسائل به صورت چهره به چهره آسان تر است گاهی اوقات به خصوص اگر وجود دارد خلاق حل مشکل رفتن,” او گفت:.

و سپس کسانی هستند که برای آنها از راه دور فقط امکان پذیر نمی باشد: UPS, درایور, آتش نشانان, مواد غذایی چکرز و بیشتر. ران جانسون یک استاد در دانشگاه واشنگتن اطلاعات مدرسه اشاره می کند که از راه دور کار می کنند وجود دارد فقط برای اعضای یک “ممتاز و حرفه ای کلاس.”

“وجود یک جمعیت بزرگ که فقط نشان می دهد و کار,” او گفت:.

ایجاد توازن میان کار و زندگی در خانه

حدود 54 درصد از مردم نیست که یک کار از راه دور راه اندازی قبل از دولت نقل مکان کرد و برای جلوگیری از غیر ضروری گردهمایی های نظرسنجی YouGov در بر داشت. وجود دارد هنوز به طور کامل حساب برای کسانی که در خانه بمانند و دائم در مورد آنچه کارفرمایان ارائه در خانه برای teleworking کارکنان. باید آنها را انتخاب کنید تا بخشی از قدرت لایحه مثلا یا خرید ارگونومی صحیح مبلمان برای خانه و دفاتر ؟

سوزان نوکرک حساب ها و اسناد دریافتنی مدیر برای Braus’ پولسبو آمبولانس حسابداری شرکت گفت: او حک کردن یک دفتر در سیلوردل خانه از او پسر, پیر, اتاق خواب مشرف به حیاط و مرغ مگس خوار فیدر. او با استفاده از یک صندلی او در زمان خانه از دفتر. او دوست دارد از این فرصت برای نشستن در آفتاب در ناهار می شکند.

اما او از دست شخصی اتصال به همکاران هر چند او در دفتر خانه شامل یک صندلی راحت برای گربه خود را.

“شما نمی توانید فقط پاپ به کسی اطاقک یا دفتر,” او گفت:.

نیز وجود دارد که چالش های اضافه شده برای کار بر پدر و مادر کسی که در طول همه گیر رفته اند و بدون تحصیل و مراقبت از کودکان. صحنه های از کودکان رومینگ در این زمینه از زوم جلسات را تبدیل به امری عادی است. دنیس استیل یک سیلوردل مستقل Scentsy مشاور و مادر دو فرزند جوان که گاهی اوقات پاپ در یک earbud بنابراین بچه ها می گفتن سلام.

“من احساس نمی مانند شما همیشه می توانید واقعا پیدا کردن تعادل” گفت: استیل. “وجود دارد هرگز زمان کافی برای خانواده هرگز به اندازه کافی برای کار.”

استیل بود که کار از خانه و حتی قبل از همه گیر زده ارائه می دهد مشاوره تنظیم با یک شریک یا دیگر مراقب به برنامه ریزی برای کسانی که بار زمانی که شما نیاز به برخی از ساعت ها بدون حواس پرتی. او و شوهرش خوش شانس بودند که پدربزرگ و مادربزرگ در تصویر به طوری که او می تواند از طریق انفجار یک روز کار بدون وقفه.

Buonanno Grennan گفت: شهرستان مجاز کارکنان خود را به انعطاف پذیری ساعت برای پدر و مادر و مدرسه از راه دور.

“برخی از کارکنان در واقع در زمان برخی از فرم به خاطر ترک آن کردم تا سنگین اما با دیگران قادر به آن را به کار,” او گفت:.

همیلتون از CI امنیت گفت: انعطاف پذیری بیشتری از کار خانه کمک کرده است به هوای جدید خو گرفتن به این واقعیت جدید.

“ما همه مردم در اینجا و ما فقط آمار همان جیب هوا با هم,” او گفت:. “بنابراین ما بدانند آن را با هم.”

چگونه یک شرکت به خانه رفت در یکی از تعطیلات آخر هفته

در بسیاری از موارد در شروع این بیماری همه گیر شرکت تا به حال هیچ چاره ای جز رفتن به telework. Braus به خاطر فکر کردن قبل از COVID-19 که کار از خانه می تواند مخاطره آمیز باشد چرا که این شرکت با این نسخهها کار حساس اطلاعات بهداشتی.

به عنوان فرماندار تگزاس جی Inslee اعلام کرد بیشتر محدودیت Braus و رهبران شرکت تا به حال به فکر می کنم سریع و accessorize برای انتقال در یک آخر هفته. آنها حمله کردند هر فروشگاه الکترونیک بین Kitsap و تاکوما برای قدرت ، وجود دارد یک اتفاقی خرید از تمام کامپیوتر های جدید در این شرکت در سال 2019. راه حل خود را به مدل های قدیمی خوشبختانه هنوز هم در سایت و در ذخیره سازی و توزیع آنها را به کارکنان دفتر خانه. که در راه شرکت کارکنان می تواند ورود به سیستم ماشین آلات خود را در محل کار با استفاده از یک VPN و دوم فاکتور تأیید هویت.

“به این ترتیب داده ها باقی می ماند در اینجا” Braus گفت: از ردموند ،

سیل کارگران ایجاد دفاتر خانه آب گرفتگی میز کمک سواره نظام یک برمرتون فناوری اطلاعات استوار است. استیو Treanor, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: بزرگترین نگرانی شد حصول اطمینان از کارمندان منتقل شده از دفتر اما نه دور از یک کامپیوتر امن.

“ما به آنها کمک کرد ایجاد فایروال نصب نرم افزار ضد ویروس, شروع two-factor authentication,” او گفت:. “امنیت ما بود بزرگترین نگرانی است.”

در آن مراحل اولیه Braus اذعان کرد او نمی دانم کاملا چگونه کارکنان واکنش نشان می دهند به teleworking. او با افتخار از فرهنگ آنها می خواهم تهیه شده در دفتر.

“چگونه می تواند ما می دانیم که آنها مشکلات ناسازگار بودن در و تماشای Netflix بکشد ؟” او گفت:. “ما یک هیات بزرگ اما آنها فقط می خواهم نه از خانه کار می کرد قبل از.”

این شرکت در نهایت سرمایه گذاری در نرم افزار که آهنگ های این شرکت با استفاده از کامپیوتر. Braus گفت که او خوشحال شده است که با بهره وری در سراسر هیئت مدیره.

برخی از شرکت ها با استفاده از وب کم به نظارت بر کارکنان در دفتر خانه خود را. دیگران به این نتیجه رسیده اند که اگر یک کارمند انجام وظایف تعیین شده توسط کارفرمایان اندازه گیری صندلی بار است که یک تلاش ارزشمند.

این شرکت هنوز در حدود دو دوجین از کارکنان در پيشگيري به عنوان بسیاری از حسابداری نیاز به ارسال از طریق پست ایالات متحده. و Braus افزود: برخی از کارکنان را انتخاب دوباره به دفتر. جنس بنجل سرعت اینترنت و حواس او را پرت ساخته شده که telecommute دشوار است, او گفت:. و هر کس دوست دارد انزوای آن است. Braus خودش نتواند خود به خود مکالمات آمده است که با زندگی است.

“این فقط همان نیست,” او گفت:.

اما او می داند که “جعبه پاندورا باز شده است,” او اضافه شده است. برای شرکت احتباس ممکن است تا به سادگی ارائه شده توسط کارکنان یک فرصت برای کار که در آن آنها می خواهند. او حتی یک کارمند در حال حرکت به مونتانا که او امیدوار است برای حفظ.

جس Mooney سواره نظام را مدیر بازاریابی معتقد است که افزایش کارگران در صفحه اصلی را ایجاد انعطاف پذیری بیشتر برای کارکنان است که در گذشته فراتر از این بیماری همه گیر. او با استفاده از یک مثال: اگر یک کارمند می تواند رفتن به خانه پس از انتصاب دکتر وقتی فقط یک ساعت به سمت چپ شیفت? یا یک کارگر با یک کودک بیمار در خانه است که می تواند کار انجام می شود وجود دارد به جای ؟

“این یک تغییر در طرز فکر” او گفت:.

Braus برای بخش واقع شده است یکی از چند کار از دفتر طول COVID-19. یکی از دلایلی که او نمی telework است او کابل اتصال به اینترنت در خانه اش در باین بریدج ایسلند “یک کابوس بود,” او گفت:.

هنگامی که او فکر می کند در مورد کسانی که زندگی در محله خود — یک مهندس نرم افزار یک بانکدار تجاری, یک مدیر فروش — او متوجه می شود همه آنها کار وجود دارد بیش از حد.

“این طبیعی جدید,” او گفت:. “من کل محله است که کار از خانه است.”

این هفته خدمه از محلی ابزار عمومی فقط از اتمام نصب و راه اندازی فیبر نوری کابل بسیار افزایش سرعت در صفحه اصلی — گزینه ای برای کسانی که استطاعت آن را.

‘جدید دفتر خانه’ سری

این داستان برای اولین بار در یک سری بررسی خروش از راه دور در COVID-19 همه گیر و فشار آن را با قرار دادن در Kitsap اینترنت.

آینده دوشنبه: چگونه ابزار های محلی است feverishly گسترش فیبر نوری در سراسر Kitsap میان خرد کردن تقاضا برای بهتر اتصال به اینترنت.

آینده پنج شنبه: از دور افتاده ترین مناطق Kitsap برخی از ساکنان در حال کار گرفتن سریع اینترنت را در دست خود — اگر آنها می توانید آن را استطاعت.

جاش Farley یک خبرنگار پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-9227, josh.farley@kitsapsun.com و یا در توییتر @joshfarley.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو