جدید حفاری همان آجر نما در بازسازی Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی ایستگاه های آتش نشانی ساختمان

برمرتون — تازگی-تکمیل $38 میلیون ساختمان در عوض در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی است که به احتمال زیاد منادی ساخت و ساز در آینده وجود دارد اما آن را شامل یک اشاره ای به گذشته است.

ساختار شناخته شده به عنوان ساختمان 435 شامل آجر و سنگ تراشی و ظریف دکو هنر نمای معماری لمسی است که قدمت آن به رکود بزرگ و شایسته بخشی از آن ملی نقطه عطفی تاریخی منطقه تعیین.

اما کامل نوسازی دو طبقه ساختمان که در خانه های یک ایستگاه آتش تریا و فضاهای کاری شامل اضافه کردن لرزه ای مهاربند و دیگر سازه تقویت کننده ها در مورد بزرگ غربی اقیانوس آرام زلزله که بزرگترین کشور عمومی کشتی سازی در حال کار برای آماده شدن برای.

“اصلی اهمیت بسیاری از ارتقاء به ساختمان 435 افزایش ایمنی به عنوان یک نتیجه از زمین لرزه refitting تازه بازسازی فضای اداری و برتر آماده سازی مواد غذایی و خوردن مناطق” گفت: گیاه Collier مهندسی و تکنسین در یک کارخانه کشتیسازی انتشار اخبار. “سازمان آتش نشانی و امکانات در حال حاضر پشتیبانی از کامیون های بزرگتر و تا حد زیادی بهبود پرسنل ادارات و چهارم زندگی می کنند. آماده سازی مواد غذایی در منطقه است دولت از هنر و اداری فضاهای مناسب برای نیازهای امروز.”

نوسازی نیز ذوب ساختمان بخش و جایگزین 1942 ساخته شده سوم-داستان چوب فریم با فولاد است.

پیری زیرساخت در کشتی سازی, تنها امکانات از جمله در سواحل غرب با یک ناو هواپیمابر حوض خشک, رهبری, دولت, دفتر پاسخگویی به اعلام آن نیاز به “قابل توجهی بهبود زیرساخت ها به منظور آن را بیشتر احتمال دارد برای زنده ماندن یک زلزله شدید.” در حالی که همه عظیم 20 سال 20 میلیارد دلار طرح بهینه سازی این کشور چهار کشتی سازی از جمله در Puget صدا نیز آغاز شده است.

ساختمان 435 را بازسازی همراه با یکی دیگر از ساختمان جدید شناخته شده به عنوان 1247 شد جشن آوریل 6 در اجتماعی-فاصله روبان قلمه در میان محلی رهبران نیروی دریایی. جداگانه 1247 پروژه در 9 میلیون دلار برای تکمیل طلیعه در یک آزمایشگاه جدید به ارمغان می آورد که هم نظارت بر محیط زیست رادیولوژی کنترل و تاسیسات هسته ای و مهندسی پرسنل — همچنین هدف از کشتی سازی 20 ساله طرح بهینه سازی.

بیشتر: نیروی دریایی برنامه ریزی میلیاردها دلار برای ساخت اسکله مدرن Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی

در مورد 315 shipyardworkers را در ترکیب 100,517 فوت مربع از تجدید و مدرن فضا در دو ساختمان.

بیشتر: برمرتون را یاد جرثقیل حفظ شود در حالی که دیگران در حال پاره کردن

آجر-ساختمان احاطه شده شناخته شده به عنوان 435 همواره به mélange از کشتی سازی خدمات از جمله اصلی ایستگاه آتش ساخته شده در سال 1935. هفت سال بعد در تلاطم جنگ جهانی دوم سه-ساختار داستان اضافه شد به شمال. در طول زمان این ساختمان شامل فضاهای ذخیره سازی یک کافه تریا و دفاتر و بیشتر.

ایستگاه آتش نشانی در اصل فرمان توسط یک نیروی تفنگداران دریایی تحت یک غیر نظامی رئیس آتش نشانی. اما پس از حمله به پرل هاربر یک غیر نظامی گروه تاسیس شد و یک ایستگاه آتش ساخته شده است در پایان غرب از کشتی سازی با توجه به اسناد موجود در آرشیو ملی. خارج Machinists سپس در زمان بیش از یک بخش بزرگی از ساختمان 435 به عنوان آنها می خواهم بوت خارج از خانه سابق خود, نیاز برای گسترش لوله امکانات فروشگاه.

در زمان اصلی آن ساخت و ساز در وسط رکود بزرگ برمرتون را کشتی سازی بود دریافت کننده بودجه امداد با تشکر از رئیس جمهور فرانکلین روزولت جدید معامله شد.

همان پول ساخته ماموت ساختمان 435 قرار دارد که به ماشین فروشگاه و همچنین یاد کودن جرثقیل که سبز جراحی هنوز نشسته کنار سینکلر ورودی. یک فرصت خوب وجود دارد ساختمان 435 شد دریافت کننده وجوه گفت: مگان Churchwell متصدی Puget Sound نیروی دریایی در موزه.

خبرنگار جاش Farley پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را در رسیدن به [email protected] یا (360) 792-9227.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de