با شش coronavirus موارد در Escambia County و یکی بیشتر در سانتا رزا شهرستان از عصر جمعه تعداد کل افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در هر دو شهرستان بود در 316 شنبه شب.

آخرین گزارش از فلوریدا وزارت بهداشت شناسایی تمام شش جدید Escambia County موارد به عنوان Pensacola ساکنان. Pensacola در حال حاضر 155 نفر که حساب برای نزدیک به 74 درصد از Escambia County را 210 موارد است.

سانتا رزا شهرستان موارد رشد شاخص تا 106 پس از یک COVID-19 مورد تایید شد در میلتون. بیش از نیمی از شهرستان موارد در میلتون (56) اگر یک تکه از این تعداد به احتمال زیاد می تواند نسبت داده شود به یک خوشه از موارد در بلککوتر رودخانه Correctional Facility در ایست میلتون.

از شنبه بعد از ظهر از زندان تا به حال 34 زندانیان — چهار بیشتری نسبت به روز قبل — که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت اصلاحات است. این زندان همچنین دارای شش کارمندان که دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

فلوریدا موارد تا 18,986 مرگ و میر در 446

ایالت تعداد موارد آمار 18,986 شنبه شب به بیش از 1 ، 000 مورد جدید شمارش شدند پس شب جمعه است. شنبه شب کشته شد تا 446 نفر افزایش 27 از شب جمعه است.

شش و میر به علت COVID-19 گزارش شده در Escambia و سانتا رزا استان ها — نیمی از آنها در هفته گذشته. اولین مرگ در دو منطقه شهرستان بود 71 ساله در سانتا رزا شهرستان درگذشت مردی که در مارس 5, و جدید ترین مرگ شد جمعه که 69 ساله در شهرستان سانتا رزا مرد گذشت. هر شهرستان دارای سه مرگ و میر.

مراقبت دراز مدت مرکز مورد رشد به 28 در Escambia County

همچنین عصر روز شنبه دو COVID-19 مورد تایید شدند در Escambia County دراز مدت مراقبت از امکانات آوردن مجموع به 28. سانتا رزا شهرستان هنوز فقط یک مورد در دراز مدت مراقبت از مرکز.

فلوریدا وزارت بهداشت است نه شناسایی امکانات که در آن موارد قرار دارد و نه اینکه تحت تاثیر قرار مردم در حال ساکنان و یا کارکنان. مقامات محلی نیز کاهش یافته است به شناسایی امکانات و گفت آن است تا به دولت برای انتشار اطلاعات است اما آنها باید به نام در مراکز به فاش کردن به عنوان آنجا که ممکن است ،

همانطور که از شنبه شب 837 موارد در فلوریدا شامل مراقبت طولانی مدت مراکز.

بستری شدن در بیمارستان و تست اعداد

پس از coronavirus شیوع آغاز شده 2,607 مردم در دولت — از جمله 17 در Escambia County و 15 در شهرستان سانتا رزا — در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه در طول بیماری خود را. دولت اطلاعات منعکس نمی کند زمان تعدادی از بستری شدن در بیمارستان تنها چگونه بسیاری از موارد مورد نیاز بستری و بستری در هر نقطه در بیماری خود را.

دولت گزارش شده است که 4,867 مردم در Escambia و سانتا رزا استان ها تست شده اند برای COVID-19. از آن 7 درصد در Escambia County و 6% در سانتا رزا شهرستان باید آزمایش مثبت است.

دولت را داده است عقب مانده چه بیمارستان های محلی گزارش شده است. Escambia County منتشر اعداد حاکی از این است که همانطور که از ساعت 2 بعد از ظهر روز شنبه, 5,453 مجموع تست های جمع آوری شده در هر دو بیمارستان های محلی و از طریق درایو تست سایت. بیش از 62 درصد از کسانی که در آزمون (3,413) بوده است منفی است. یکی دیگر از 1,834 یا نزدیک به 34 درصد در انتظار بودند.

آزمون مثبت اختصاص 3.8 درصد از کل نمونه های جمع آوری شده یا 206 موارد که تعداد مسابقات تایید COVID-19 موارد گزارش شده در Escambia County صبح روز شنبه قبل از شب گزارش منتشر شد.

شکستن Escambia و سانتا رزا موارد * * * *

 • Pensacola: 155 نفر
 • اردوگاه: 26 نفر
 • بللویو: 6 مورد
 • Perdido کلیدی: 1 مورد
 • قرن: 1 مورد
 • Molino: 1 مورد
 • Pensacola Beach: 1 مورد
 • McDavid: 1 مورد
 • ناوار: 27 مورد
 • میلتون: 56 مورد
 • خلیج فارس نسیم: 13 نفر
 • سرعت: 9 مورد
 • جی: 1 مورد
 • غیر مقیم: 18 مورد

* فلوریدا وزارت بهداشت است انتشار شهرستانها که در آن تایید بيماران اقامت به ارائه گسترده تر نگاه کنید در مناطقی که این ویروس گسترش یافته است. شهر محل هستند و بر اساس کد پستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو