همسایگان داوطلب برای کمک به 100 سال Manette ساکن

برمرتون — Yula مارس هریس زندگی می کردند در همان Manette خانه برای 73 سال است. این نشاط هریس به نظر نمی رسد سن او و شاید نه خانه او, اما او دیده می شود تغییرات برمرتون از دهه.

یکی ثابت است و همسایگان ، هریس و دیگران در باک همراه خوبی و آنها اغلب به مواد غذایی خود را و یا هدایای دیگر و یا زمین در اطراف حیاط. یکی از همسایه پائولا چوب بازديد هریس اغلب و در طول این زمان اقامت و سفارشات چوب تصمیم گرفت برای رسیدن به جامعه در Facebook به جمع آوری برخی از اضافی علف های هرز-کشیدن دست برای یک پروژه خاص برای طولانی ترین خیابان-شاغل ساکن ،

و در روز آفتابی بعد از ظهر جمعه که آنها را یک تیم کوچک کمک کردن یک زن که نمی خوای برای خیلی کمک حتی در 100.

“من فکر می کردم که در جهان می خواهید به جلو و علف های هرز به خصوص برای کسی دیگری؟” هریس گفت: در حالی که تماشای تیم کوچک مشغول کنید.

هریس پیاده روی سریع با کمک یک عصا و جمعه آن را شغل خود را به حرکت را از طریق حیاط به طور مستقیم از داوطلبان. دانا شپرد همسایه که biked برای کمک به, کشیده, گل نیلوفر ازدحام یک تخت گل. شپرد می گوید او لذت می برد کشیدن علف های هرز و حتی کشف یک توله سگ مجسمه با توجه به هریس به عنوان یک هدیه است که پنهان شده بود توسط برگ.

“من نمی باید هر گونه رحمت وقتی که می آید به حلزون یا راب” شپرد گفت: حول یکی از باغ. “من می خواهم همه چیز تمیز بنابراین شما می توانید پیدا کردن تمام گیاهان کمی دوباره.”

صورتی و بنفش rhododendrons فراگیر هریس که بازسازی شد و در سال 1963. هریس می گوید او را دوست دارد گل بوته چرا که آنها بسیار مشکل است. قاصدک ها بودند پرتاب به سطل و توپخانه بودند نشان داد.

هریس متولد مونرو اما صرف چند سال بر پدرش گاو در مرتع پرورش احشام.

“من شروع مدرسه در اسنوهومیش. سپس ما نقل مکان کرد به مونتانا زندگی می کردند در گاو در مرتع پرورش احشام همه از طریق مدرسه ابتدایی پس از نقل مکان به شهر. من تا به حال برای رفتن به دبیرستان” هریس گفت.

جنگ جهانی دوم آورده هریس به برمرتون در سال 1942. شوهر او در فکر پیوستن به ارتش, اما به جای مشغول به کار در کشتی سازی تا بیش از جنگ بود.

“این یک محل پر جنب و جوش” او به یاد می آورد با خنده.

او به خاطر داشتن به جلو و پرده بسته در شب.

“در اوایل مردم شد و شک و تردید ما رفتن را به نفع این یا ما نه؟”

او همچنین به یاد ژاپنی اردوگاه های اقامت اجباری و چگونه به طرز وحشیانه ای ژاپنی افراد تحت درمان قرار گرفتند در امریکا در آن زمان.

در برمرتون وجود دارد کاملا چند تئاتر, او گفت:. پس از شوهرش به سمت چپ کشتی سازی مشغول به کار در یک پونتیاک نمایندگی که دیگر در اطراف. او نیز مشغول به کار در لی قطعات خودرو با شوهرش.

او فقط یک کودک کوچک در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر نیست و به یاد داشته باشید زیاد است. او می داند که عموی او بود اما غلبه ویروس.

هریس دارای دو فرزند یکی زنده در آبرن و یکی در باین بریدج ایسلند. او همچنین دارای چهار grandkids و شش بزرگ-grandkids یکی از آنها این است که در مورد فارغ التحصیل دانشگاه است.

در ژوئیه 4 هریس خواهد بود 101 و به احتمال زیاد باید آرام جشن تولد. به طور معمول خانواده اش را به یک چهارم جولای که دو برابر به عنوان یک تولد است. سال گذشته در صدمین سالگرد خانواده از مونتانا و کالیفرنیا گرد هم آمدند تا جشن در یک باشگاه های کشور در باین بریدج ایسلند. برخی از بستگان به حال هرگز قبل از ملاقات.

“ما تا به حال بهترین زمان است. ما آنجا نشسته منتظر آتش بازی در شهر سیاتل و در آنجا نبود به هر مقدار به هر چیزی” او گفت:. “اما آن را خوب است برای دیدن همه و همه با یکدیگر آشنا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im