نیروی دریایی شهرستان را صرف $750K به مطالعه برمرتون را بست. در اینجا چیزی است که این مطالعه را انجام خواهد داد

برمرتون ندارد فقط یک پارکینگ مشکل لین دیوار می گوید. “این افراد در حال حرکت مشکل است.”

تورم این شهرستان با بیش از 20 ، 000 مسافران هر روز کسب و کار را تحت الشعاع منطقه شبکه های جاده باعث تنگناها و بله شمع تا برمرتون خیابان با parkers. برای پیدا کردن یک راه حل رهبران محلی باید پیدا کردن دقیقا همان جایی که آن مسافران می آیند و جایی که آنها در حال رهبری برای هر روز او معتقد است.

که با پاسخ به آنها می تواند باز کردن نهایی حمل و نقل پازل: “ما چگونه به طور موثر حرکت مردم و اولویت بندی پروژه های اطراف انجام است که گفت:” دیوار پایگاه نیروی دریایی, Kitsap, جامعه برنامه ریزی افسر رابط.

منطقه نیروی دریایی ارتش و رهبران سیاسی باید متحد با هم به کسانی که پاسخ یک بار و برای همه است. آنها صرف $750,000 در راهابی مادر از مطالعات است که به تولید یک لیست از اولویت ها برای کاهش ترافیک و پارکینگ مسائل.

ساخته شده ممکن است توسط یک $675,000 کمک مالی از اداره فدرال اقتصادی تنظیم در وزارت دفاع و یکی دیگر از $75,000 از شهر خود مطالعه آغاز خواهد شد هنگامی که یک مشاور استخدام در مرداد ماه با توجه به کتی Ketterer یک مدیر پروژه در این شهر آثار عمومی بخش.

آنچه که این مطالعه را انجام خواهد داد …

آن را به تعداد خودرو در جاده ها, بررسی, منطقه نیروی کار در چگونه آنها را وادار به کار و ساخت در کوه های قبلی تدریجی مطالعات انجام شده در نقاط مختلف معابر. مشاور ایجاد خواهد شد یک لیست مرتب از پروژه های اولویت برای کاهش ترافیک و پارکینگ. رهبران محلی و سپس می توانید دنبال کمک های مالی.

در این نرم افزار برای بودجه پژوهش توماس Knuckey این شهر آثار عمومی مدیر توضیح داد که وجود دارد کمبود برخی از 4,400 فضاهای پارکینگ برای حدود 22,000 وسایل نقلیه آینده در مرکز شهر هر روز کاری است.

“در (پایگاه نیروی دریایی Kitsap) تغییر, تغییرات, خیابان های شهر در حال آب گرفتگی با پیاده تک اشغال وسایل نقلیه و اتوبوس در یک مقیاس معادل اعداد تولید شده در انتشار یک لیگ اصلی بیس بال بازی” Knuckey نوشت.

اولویت مطالعه خواهد بود و به دنبال راه هایی را به بیشتر مسافران به شهر بدون اتومبیل های خود را. دیوار با اشاره به احتمال اتوبوس حمل و نقل سریع است که می تواند اجرای سریع سرویس مکرر از مناطق دور افتاده. در حال حاضر, Kitsap, حمل و نقل, سکس از کون, سرویس کشتی از پورت اورچارد محبوب است اما چه می توانید بیشتر پارکینگ و افت ظرفیت اضافه شود را در بیشتر سواران که در راه است ؟

یک پارکینگ در برمرتون نمی خواهید برای کمک به او گفت.

“ما می دانیم که ما نیاز به پارکینگ و سوال این است که آیا شما قرار داده است که بنابراین شما لازم نیست فقط ایجاد بن بست در جایی دیگر” او گفت:.

دیوار اذعان COVID-19 را اندازه گیری یک روز معمولی از ترافیک دشوار است. برای یک حدود 2,200 کارگران در کارخانه کشتیسازی در حال teleworking. هزاران نفر دیگر را مبهوت شیفت در خارج از عادی یک ساعت یک عجله به افزایش اجتماعی فاصله — یک حرکت آن نیز کاسته ترافیک. در نهایت برمرتون را homeported حامل, USS Nimitz در استقرار و Vinson دوم حامل تکمیل تعمیرات اساسی اینجا است ترک.

شهردار گرگ ویلر گفت: عمده هدف این مطالعه این است که “برای افزایش کیفیت زندگی” برای برمرتون ساکنان در حالی که “انعطاف پذیری” برای نیروی دریایی و کشتی سازی.

“در نهایت من می خواهم به سفر راحت تر و سریعتر و مقیاس پذیر برای کشتی سازی مسافران و ساکنان در حال حرکت در داخل و خارج از شهر در حمایت از گزینه های انعطاف پذیر مانند پیاده روی و دوچرخه سواری برای مردم اگر آنها را انتخاب کنید و سهولت مشکلات پارکینگ در محله” او گفت:. “این یک کار بزرگ را انجام همه در یک بار, اما مطالعه کمک خواهد کرد که ایجاد قالب برای قرار دادن تمام قطعات با هم بیش از بلند مدت.”

… و چه آن را نمی خواهد

چه نخواهد مطالعه انجام دهید ؟ در یک زن و شوهر واژه ها: رفع Gorst.

در حال حاضر وجود دارد توافق میان رهبران مدنی که از طریق بزرگراه Gorst باید گسترش یافته و بیشتر انعطاف پذیر با توجه به خطرات ناشی از زلزله و اهمیت به این منطقه است که در محل تلاقی بزرگراه های 3 و 16 دیوار گفت.

به عنوان Gorst و ترافیکی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مترادف در سال های اخیر رهبران دولت باید فکر درمان. اما یک $335 میلیون پروژه که شامل خطوط جدید و بالا بزرگراه از طریق منطقه بیشتر یا کمتر اعلام dead on arrival در سال 2019 همراه با گاز افزایش مالیات است که بودجه ام آن.

فدرال و ایالتی و محلی رهبران را مجبور به نگه داشتن در تلاش دیوار گفت.

“که اولویت شماره 1 و برای چندین دهه آن را هرگز نمی شود تامین می شود,” او گفت:.

همچنین از نظر راه حل های مطالعه: قطار طرفداران امید خود را دریافت نمی کردن.

این بحث طولانی ایده برای استفاده از یک خط راه آهن اجرا می شود که به برمرتون در امتداد بزرگراه 304 و ایجاد یک رفت و آمد راه آهن خدمات غیر استارتر به دلیل هزینه و عدم سرعت دیوار گفت.

نشست فدرال دستورالعمل هزینه صدها میلیون دلار, دیوار, گفت:, و خدمات خواهد بود بیش از حد آهسته است.

بی سابقه?

این مطالعه در مقیاس است که به احتمال زیاد بلند پروازانه ترین تلاش با هدف پیدا کردن یک راه حل برای مشکلات ترافیک در برمرتون این قرن است.

بزرگترین قبلی تلاش در دهه های اخیر بود, دروازه, پروژه بیش از 50 میلیون دلار بازسازی جاده های منتهی از برمرتون فری ترمینال تمام راه را به بزرگراه 3. خانه های با خاک یکسان میشن به چارلستون بلوار و گسترش خیابان های متعدد ساخت و ساز فاز است که در زمان بیش از یک دهه برای تکمیل.

در برمرتون را در مرکز شهر به خوبی توسعه از اوایل 2000s هیچ زیرساخت های پروژه بزرگتر از 959-پا-جوراب-و-پوشش تونل ساخته شده برای خودروهای آینده کشتی. این $54 میلیون و تلاش تهیه شده توسط کنگره ایالات متحده هنجار Dicks ارسال تخلیه کشتی ماشین تمام راه را به Burwell خیابان در نزدیکی پارک خیابان.

در بیشتر سال های اخیر دولت بازسازی Manette پل و Kitsap حمل و نقل برنده رای دهندگان تصویب 30 دقیقه مسافری-تنها کشتی به سیاتل. نیز در این شهرستان انجام شده خود را $112,000 پارکینگ مطالعه که منجر به نظارت بیشتر در این شهر از پارکینگ مسائل و خرید تکنولوژی ردیابی برای سریع تر ریشه کن کردن پارکینگ خیابان scofflaws.

در سال 2022 این شهرستان تنظیم شده است برای ساخت یک میدان در مرکز شهر پایان Manette پل همراه با پیاده رو و دوچرخه سواری lane بهبود به خیابان 11th در اقیانوس آرام خیابان در حرکت است که دیوار و شهرستان رهبران بر این باورند ترافیک را کاهش دهد وجود دارد.

جاش Farley یک خبرنگار پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-922, josh.farley@kitsapsun.com و یا در توییتر @joshfarley.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو