موسیقی و ادبی polymath تهم اسقف دارای شغل دوم به عنوان Junior برک

sh_thom_bishop_052120_web.jpg

از سال 2004 پلاستیک Crimewave (با نام مستعار استیو کراکوف) استفاده کرده است تاریخچه راز از شیکاگو موسیقی را روشن شایسته هنرمندان با شیکاگو روابط ایم که فراموش دستکمگرفتهشده یا هرگز متوجه در وهله اول.


من معرفی شد به موسیقی تهم اسقف توسط مبهم 1971 تلفیقی LP بخشی از یک سری ثبت شده در شاه ماهی قرمز قهوه خانه در اوربانا. این شاه ماهی قرمز میزبانی بسیاری از موسیقی محلی در روز است و هنوز هم باز اگر آن را در حال حاضر یک رستوران گیاهی—من حتی شده چون من به کالج رفت و در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. ضبط در شاه ماهی قرمز تالیفات هستند charmingly lo-fi و بی تزویر و من بیشتر مسحور رمز و راز در اطراف هنرمندان برجسته—هر چند یک سال 1969 حجم شامل یک آهنگ از Dan Fogelberg بود که هنوز در دوران نوجوانی خود را هنگامی که LP آمد بود اما در حال حاضر خیلی خوب رفو.

اسقف یکی از مورد علاقه های من در سراسر چندین جلد از این مجموعه (او یک زیبایی خوش تیپ شیطان هم قضاوت از چند عکس از آن دوران من دیده ام) اما او تخفیف اولیه خود را-70s خروجی به عنوان “جنینی” و بداند آن را به سختی به ذکر است. زمانی که من تماس اسقف من نمی تواند کمک کند و درخواست او را در مورد آن, اما حداقل ما این موضوع را از راه درست در شروع! و خوشبختانه کار خود را در زمان بسیاری از نوبت های جالب بعد از آن, بنابراین هنوز هم وجود دارد کاملا یک داستان برای گفتن.

متولد توماس برک اسقف جونیور در Litchfield, ایلینوی, اسقف بزرگ شدم چاک بری سمت غرب داستانجانی مرسر و Jacques Brel. او یک بچه بداخلاق و لوس ارتش بنابراین خانواده اش نقل مکان کرد و در سراسر کشور در دوران جوانی خود از کلمبوس جورجیا به سانتا باربارا کالیفرنیا — اما او با حضور در اسپرینگفیلد ایلینوی که در آن او با بازی باس در گروههای مانند Brigs جانی و Impalas (او نبود جانی) و تافی Shoppe. این Brigs ثبت یک آهنگ را در یک ایستگاه رادیویی محلی, پوشش ریچارد و شیر جوان’ تپش اما خوش الحان گاراژ کلاسیک “باز کردن درب خود را.” آن را فشرده و یا صادر شده اما من داده نشده تا شنود اسقف به گوش دادن.

در 70s اوایل اسقف شروع gigging به عنوان یک خواننده و ترانه سرا (هر چند او هیچ فن و اصطلاح) در Urbana-Champaign, از جمله در جشنواره های محلی این شاه ماهی قرمز ارائه شده در هر پاییز و بهار. هنرمندان شرکت کننده می تواند آهنگ های خود را گنجانده شده در فوق LPs و اسقف کمک “خطوط سفید و نشانه های راه” و “بوسید دوباره با شما” به دو جلد از فولکلور و موسیقی از شاه ماهی سرخ شده در پاییز سال 1971. در زمان انتشار یک کپی از دوم LP در فروش از طریق محلی فروشگاه رکورد برای $225.

اسقف آمد به شیکاگو در سال 1974 و شروع به بازی به طور پیوسته در مکانهای مشهور مانند کینگستون معادن و ارل از شهر قدیمی معمولا همراه با گیتاریست لوئیس روزن—با توجه به ریک Kogan نوشت که در مورد اسقف برای تریبیون در سال 1986 او برنده خوان‘s “بهترین هنرمند جدید” افتخاری است که در سال. به صورت منظم فرفره در یتیم او قرار داده و با هم یک گروه با بیلی پاندا در گیتار الکتریک الیوت Delman (قبلا از غنایم جنگی و Mormos) در گیتار آکوستیک, جیم Tullio در بم و پنینگتون مک گی (که بیشتر بازی معروف با SHoCM مورد علاقه Terry Callier) در پرکاشن و خواننده پشتوانه. اسقف نیز gigged با Callier خود کار می کرد که یک متعالی کیمیاگری در folk blues و روح است. “من در سال در شیکاگو در حالی که بسیاری از هنرمندان و نوازندگان من تحسین من بود و واقعا در هیبت بود Terry Callier,” او می گوید. “و او یک فرد زیبا.”

اسقف کردم توانمند آموزش موسیقی های صورتحساب با بلوز خانواده سلطنتی (Muddy Waters, John Lee Hooker), گیتار آکوستیک, خدایان (جان فاهی لئو Kottke) و افسانه ای محلی ترانه سرایان (جان Prine, بانی Koloc). قابل توجه دیگر حضور گنجانده شده نشان می دهد با کمدین جکی مختلف بسته بندی شده 1978 ضد اتمی تجمع در سیبروک نیوهمپشایر (که در آن اسقف رفت و در بين کیر گرگوری و پیت سیگر) و باز کردن شکاف برای rowdy کشور یاغی دیوید آلن کو در downstate Illinois.

در اواسط 70s در حالی که گرفتن به نوشتن موسیقی برای تئاتر اسقف شروع ضبط انفرادی مواد در نیویورک و دریاچه ژنو. او عرضه در سال 1981 با LP بی سیم تعجبو پس از او منتشر شد سه آلبوم ها و EP صورتحساب به تهم اسقف: 1990 بی State of Grace, 1996 را خوراک من یک رویا (ثبت شده در نشویل) 2013 کمی فیزیک و تعداد زیادی از شانسو 2016 را کهربا سنین (برش در بولدر). اما بسیاری از مردمی که او را می دانم از طریق این پرونده آگاه نیست که او یک موازی حرفه ای تحت نام دیگری.

اشتباه گرفته ؟ من مطمئن بود. “در سال 1980 من بازیگران در سهام تولید در سنت نیکلاس تئاتر” اسقف می گوید. “سهام یک قانون است که اگر یک عضو به نام خود شما را به یک متفاوت است. اگر چه فرض کردم من هرگز عمل دوباره من در زمان ‘Junior برک’ دو قسمت به نام من نمی با استفاده از است.” سال بعد نام مستعار در آمد و دستی برای هدف های مختلف. “زمانی که من با تمرکز بیشتر بر روی نوشتن نثر داستان من مربی بابی لوئیس هاوکینز گفت: ‘اگر شما می خواهید به عنوان یک نویسنده و نه یک موسیقیدان می نویسد که شما باید با اتخاذ یک قلم نام'” اسقف توضیح می دهد. “بنابراین من به او گفت من در حال حاضر Junior برک و او گفت:,” خوب, شما می توانید مطمئن شوید که هیچ دیگر نویسنده آن است.’ بلافاصله همه چیز من فرستاده شده که در زیر نام گرفتن منتشر شده است.”

اسقف از نقل مکان به لس آنجلس در سال 1982 به دلیل شیکاگو صحنه باشگاه بود آهسته و او تا به حال هیچ مدیریت. او نوشت: یک بازی به نام امریکن اکسپرس که برگزار شد در لا به کارگردانی دوم شهرستان مؤسسین Paul Sills و شامل چهار شنبه شب زنده جانباز Laraine Newman. او cowrote لحن “محاکمه قلب” برای 1986 فیلم در مورد شب گذشته و شروع به همکاری در فیلمنامه. او به فروش می رسد چند به جهانی و Trimark اما در اکثر موارد این فیلم بودند که هرگز تولید—و زمانی که آنها این اسکریپت تا به حال اغلب بازنویسی شده است که به شدت او به سختی مراقبت کنه.

اسقف تمرکز به تازگی شده است و نوشتن داستان و آموزش دومی بیشتر در Naropa در دانشگاه بولدر کلرادو. “که من اولیه زندگی خلاق برای چند دهه گذشته” او می گوید. او هنوز هم ساخت موسیقی هر چند تحت هر دو خود را با نام—از سال 2007 او منتشر شد دو آلبوم و یک EP به عنوان Junior برک از جمله 2019 را امریکا تنها شهرکه شش آهنگ ها نوشت و با او پیر bandmate بیلی پاندا. “اگر بیشتر از این آهنگ ها نوشته شده بود این قرن از آن تاریخ برک ضبط,” او می گوید.

اسقف (به عنوان Burke) همچنین دارای یک رمان جدید این ماه از طریق گیبسون خانه مطبوعات با عنوان سرد شنا. در مجموعه متناوب-timeline نسخه طلایی-سن هالیوود آن لگد کردن با James Dean, تیراندازی رونالد ریگان در طول زنده پخش تلویزیون در سال 1954 و غریبه از وجود دارد. v


  • 2016 تهم اسقف آلبوم کهربا سنین
  • Mandy Patinkin آواز می خواند “آقای آرتور جای” یک آهنگ که تام نوشت: اسقف در شاه ماهی قرمز روز.

  • اسقف نسخه خود را از “آقای آرتور محل” از سال 1996 آلبوم خوراک من یک رویا
  • 2007 Junior Burke آلبوم در حالی که شما رفته بودند
  • 2019 Junior برک EP امریکا تنها شهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net