نقاشی دیواری توسط S'Klallam هنرمند جفری Veregge به در در مرکز شهر سیاتل در عرصه

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 4:41 PM EDT مارس 12 سال 2020جفری Veregge دارای یک بسته نرم افزاری از خاطرات

توسط ABESTANEWS در 24 اردیبهشت 1399

جفری Veregge دارای یک بسته نرم افزاری از خاطرات خوب نشات گرفته در مرکز شهر سیاتل.

وجود دارد, البته, Sonics بازی خود را در طول سال های نوجوانی. او به سرعت به یاد می آورد Gary "دستکش" Payton و شاون "سلطنت مرد" کمپ. او به خاطر دادن بالا و سپاس به بازیکنان به عنوان آنها را از طریق راهروها از عرصه و عاشقانه طرفداران زن رها کردن شماره تلفن خود را بر روی تکه های کاغذ به آلونزو عزاداری.

وجود دارد به تماشای تیم ایالات متحده آمریکا در سال 1990 حسن نیت دیدن و التون جان بون جووی در کنسرت. چند سال به عقب Veregge به نظر می رسد در نمایشگاه برای هنرمندان در حال ظهور وجود دارد.

هنگامی که بازسازی مرکز شهر سیاتل در عرصه – اخیرا شناخته شده به عنوان KeyArena – باز می شود و این شهر جدید NHL تیم آغاز می شود بازی هنر خود خواهد بود وجود دارد. عضو پورت قمار S'Klallam قبیله و یک Kitsap resident که استعداد هنری است و پرت کار خود را فراتر از خانه اش در سال های اخیر او را ترک می کند خود را تمبر در ساختمان جدید در ماه های آینده.

یکی از را انتخاب کنید تعداد انگشت شماری از هنرمندان قرارداد برای اضافه کردن استعداد خلاق خود را به عرصه دکور Veregge طراحی دائم در مقیاس بزرگ دیواری که نمایش داده خواهد شد در داخل ساختمان.

"من بسیار هیجان زده در مورد هر شغل و هر فرصت آن را یک افتخار است." "هر بار که آن را هیجان انگیز, کسی می خواهد به شما برای به اشتراک گذاشتن هنر خود را و آن را به اندازه کافی خوب برای به اشتراک گذاشتن که آنها مایل به حمایت از آن و برای قرار دادن آن را برای همه برای دیدن. به چیزی در این مقیاس است که این مقدار توجه بسیار هیجان انگیز است. من حدس می زنم اگر من یک بازیکن بیس بال, آن را مانند انتخاب شدن به تیم همه ستاره. این است که نوع یک لحظه برای من حداقل این است که آنچه در آن احساس می کند مانند."

او نمی میخ نقاشی دیواری طراحی نشده است, اما او می داند که آن را از ویژگی های گره به سیاتل تاریخ, او گفت:, مرجع لحظات مانند سال 1962 نمایشگاه جهانی که birthed فضای سوزن یک سال 1958 بازدید توسط USS Nautilus اولین زیردریایی هسته ای و ارقام مانند موسیقی افسانه جیمی هندریکس و رئیس Sealth این شهر اسم.

"من آن را احساس می کند مانند یک فرصت تاریخی برای اضافه کردن چیزی به سیاتل چشم انداز" Veregge گفت. "قادر به انجام این کار, من می خواهم به افتخار تاریخ این شهر سیاتل مرکز پرتاب برخی از چیزهایی که (از) از نمایشگاه جهانی فقط برخی از لحظات نمادین در شهر ما در گذشته چیزی است که من به دنبال در حال حاضر."

بینام تیم هاکی قرار است به یخ در عرصه های جدید در سال آینده. Veregge خواهد شد و سپس با نقاشی دیواری خود را در محل پس از جمع آوری یکی دیگر از اتصال به مرکز شهر سیاتل.

او برگزاری امید برای بازگشت از یک تیم NBA به سیاتل بیش از حد: "من از دست Sonics بزرگ زمان" او گفت:.

سنتی نقوش و معاصر تم

در سال گذشته یک هنر کمیته با نمایندگان از NHL سیاتل و جدید در عرصه مالکیت گروه سیاتل مرکز پروژه های معماری و پروژه هنر مشاور شروع به کار پوشش است که هنرمندان را ایجاد قطعه برای ساختمان های جدید است. آنها تماس Veregge به عنوان یک امکان مشارکت کننده: این امر می تواند چیزی به او علاقه مند می شود ؟

"البته" او گفت:. "این مرکز شهر سیاتل. منظورم اینه که نبوده است به یک کنسرت یا یک بازی و یا برخی از رویداد وجود دارد؟"

لورا حداد عضو کمیته و یک سیاتل بر اساس هنرمند استخدام برای کمک به سازماندهی این هنر در داخل و اطراف این عرصه جدید, گفت که او و دیگر اعضای کمیته کشیده شد به عناصر مانند Veregge فضايی احساسات خود را توصیفاتی از قهرمانان و خود را از شمال غربی اقیانوس آرام محیط زیست ،

"این خیلی جالب است که در راه او طول می کشد و این سنتی نقوش اما پس از آن این واقعا معاصر تم," او گفت:. "من فقط عاشق راه او ترکیبی از تاریخی و حال و آینده است که واقعا چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در این عرصه است. این ترکیب از زمان های مختلف تاریخی عرصه و چه اتفاقی خواهد افتاد. من احساس می کردم که او واقعا که هست."

"هنگامی که ما انتخاب هنرمندان ما را یک تلاش آگاهانه برای انتخاب هنرمندان از متفاوت, متنوع, پس زمینه," او گفت:. "همه همراه ما قطعا همیشه می خواستم به یک ساحل Salish هنرمند. (من) ایجاد این هنرمند فهرست اسامی برای عدم وجود یک کلمه بهتر است به نگاه و من همیشه با قرار دادن نام خود را به پروژه های مختلف چون من واقعا می خواستم برای دیدن کار خود را در جایی."

Veregge قطعه بالا خواهد رفت داخل شرقی خروج برای عرصه و قابل مشاهده خواهد بود در خارج نیز از طریق درهای شیشه ای و, ویندوز, او گفت:. قطعات توسط هنرمندان دیگر مانند مجسمه پلاک به تصویر می کشد داستان از عرصه و روشنایی تاسیسات خواهد شد در اطراف این ساختمان, او گفت:.

"این هیجان انگیز خواهد بود من فکر می کنم که کل این برنامه هنر نشان دهنده هنر در سیاتل" حداد گفت. "آن را احساس می کند واقعا در نوع معتبر به محل. افرادی که در حال انجام کارهای هنری در اینجا زندگی می کردند برای مدت زمان بسیار طولانی. من فکر می کنم هر کس خاطرات در مورد KeyArena و رفتن به کنسرت ها و رویدادهای وجود دارد و به طوری که آنها به نوعی از آن را که اورا از محل به پروژه های خود را."

Veregge هیچ غریبه ای به قطعات بزرگ و پروژه های بزرگ. در علاوه بر این به نقشه کشی برای, طنز, خانه, تعجب, IDW و شجاع و گر چه هنر خود را طنز سری DemiCon او طراحی یک ورودی دیواری برای سیاتل هتل citizenM و برای VIP ورودی در اسناکوالمی کازینو.

خود قطعه بزرگ "از خدایان و قهرمانان" شامل خود را در آرایه ای از قهرمانان مارول شارژ به نبرد نمایش داده شد در اسمیتسونین موزه ملی سرخپوستان آمریکا در شهر نیویورک برای کمی بیش از یک سال و به زودی بخشی از مجموعه دائمی موزه, او گفت:.

بیشتر: S'Klallam هنرمند جفری Veregge کار بر روی صفحه نمایش در موزه اسمیتسونیان

گفت: Mari Horita, NHL, سیاتل, معاون رئیس جمهور از تعامل جامعه و انسان دوستی و عضو کمیته هنرهای: "علاوه بر (Veregge آثار هنری) فقط به دنبال فوق العاده سرد ما نیز عشق چه نشان دهنده آن و چگونه او در مورد آنچه او می کند و او چه کسی است. آن را مرتب کردن بر اساس از این بسیار معتبر خود درک همراه با تلون مزاج و مهارت های دیوانه که در پایان با این محصول که بازدید در همه چیز ما در حال تلاش برای تجسم. به آن را برای به اشتراک گذاشتن با مردم خواهد شد که در این عرصه است که واقعا خاص است. ما با فروتنی و افتخار کار کردن با او."

Doodling آغاز می شود

Veregge خواهد پرتاب کردن چند ایده برای کمیته برای خود قطعه بزرگ. و مانند او معمولا برای یک پروژه مانند این, او به ارائه یک دیوانه مفهوم است. کسانی که معمولا ایده هایی که دریافت و برداشت او گفت:.

اگر شما می دانید که کار خود را, شما ممکن است عناصر شما با آن آشنا هستید در این قطعه اما Veregge گفت: "من می خواهم به خودم و چیزهای جدید را امتحان کنید. آن را قطعا خواهد شد که این اشکال مشخص و استفاده از رنگ است که من شناخته شده قطعا اما من سعی می کنم برای درمان هر قطعه به عنوان چیزی جدید و چیزی متمایز است."

او شروع doodling در مدت کوتاهی و مفاهیم آماده برای نقد و بررسی در ماه ژوئن ،

هنگامی که نقاشی دیواری است که در نهایت بر روی دیوار و او را ایستاده در آن خواهید بود یک سورئال لحظه. او را nitpick چیزهایی که او از دست رفته و یا مناطق او فکر می کند او می تواند بهبود یافته است.

اما به طور کلی "آن خواهید بود یک قطره اشک-پرش لحظه ای که تصور کنید به خصوص با بچه های من و همسرم, من خانواده بودن وجود دارد, من و مامان قطعا بیش از حد. او را نگه می دارد گریه در مورد آن," او گفت:.

"من به جلو نگاه," او گفت: "من به نوه ها و فرزندان خود را از دیدن این مسائل است."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن