حرکت رو به جلو با بیم و هراس’: Kitsap County امر برای فاز سه از بازگشایی

با وجود نگرانی در مورد یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد Kitsap County رهبران و مقامات بهداشت منتقل شد به درخواست برای آینده بازگشایی فاز — تنظیم صحنه برای غیر ضروری سفر اجتماعات بزرگتر و بیشتر فعالیت های تفریحی.

روز جمعه صبح Kitsap بهداشت عمومی منطقه و شهرستان Kitsap هیئت کمیسیون هر دو تایید county, نرم افزار برای ورود به فاز سه از دولت در چهار بخش coronavirus طرح بازیابی.

در حال حرکت به فاز و سه ادامه خواهد داد به شل محدودیت اجازه می دهد Kitsap ساکنان به جمع آوری در گروه های بیش از 50 نفر رزومه کاری غیر ضروری سفر و بازگشایی تئاتر کتابخانه ها و موزه ها در میان دیگر کسب و کار و فعالیت.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee همچنین اعلام کرد به روز رسانی ارشاد اجازه می دهد مذهبی و ایمان مبتنی بر خدمات در فاز سه به کار با 50 درصد ظرفیت یا 400 نفر در داخل هر کدام که کمتر است در حالی که حفظ سلامت نیازهای اجتماعی مانند فاصله و چهره پوشانده اند.

Kitsap County برنامه که مقامات شهرستان ارائه ظهر جمعه باید مورد تایید مقامات بهداشتی دولت قبل از Kitsap می توانید پیش بروید. اگر چه دولت امضا در Kitsap پیشنهاد به حرکت به فاز دو در عرض 12 ساعت روند تصویب می تواند طولانی تر از این رفتن در اطراف.

شهرستان انتظار برای شنیدن در مورد حرکت به فاز سه با در هفته آینده گفت: North Kitsap کمیسر راب گلدر. که تا حدودی به این دلیل که زمان برنامه شامل داده ها و تجزیه و تحلیل در مورد ویروس’ مسیر و محلی و آمادگی برای جلوگیری از گسترش آن است.

Kitsap به نظر می رسد برای دیدار با بسیاری از دولت معیار برای فاز سه. برای شروع, Kitsap را تایید COVID-19 موارد سقوط کرد و زیر حد 25 مورد در هر 100,000 ساکنان در یک دوره دو هفته. تست دوره نیز بیش از دولت اهداف. و مورد و تماس با ردیابی برگزار کرده است تا با محققان با موفقیت تماس با جدید تمام موارد در عرض یک روز و بیشتر تماس ظرف دو روز.

اما به عنوان Kitsap سلامت افسر سوزان ترنر برجسته در روز جمعه جلسه وجود دارد افزایش تعداد COVID-19 موارد است. Kitsap دیده است 20 جدید COVID-19 مورد در ماه ژوئن 18, تقریبا دو برابر کل ماه مه.

حتی به عنوان کسب و کار بیشتر و بخش های دیگر جامعه باز می شود تا ویروس باقی مانده است را انتخاب کنید. در سراسر کشور COVID-19 مورد افزایش یافته است در نرخ هشدار دهنده به عنوان ایالت نورد محدودیت آسوشیتد پرس گزارش آخرین w.

اگر Kitsap حرکت پیش رو با فاز سه “بیشتر مردم ممکن است بیمار ممکن است در بیمارستان بستری است و ممکن است مرگ از انتقال ویروس” ترنر گفت. “شخصی و کسب و کار و مسئولیت برای جلوگیری از گسترش عفونت حیاتی خواهد بود.”

در حالی که Kitsap سلامت به تصویب هیئت مدیره شهرستان برنامه بر 6 به 1 رای اعضای برخی نیز ابراز نگرانی در مورد خطرات بالقوه و خواست ساکنان به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله دست شویی و زیر بهداشت و سلامت دیگر توصیه های مانند پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که کار ما به سرعت گسترش ویروس به مراتب بیش از” گفت: شهردار راب Putaansuu صندلی از Kitsap سلامت مدیره.

برمرتون شهردار گرگ ویلر می گوید این داده ها نشان می دهد Kitsap آماده به صورت فاز و سه اما او همچنان نگران جمعیت های آسیب پذیر در این شهرستان از جمله جوامع کم درآمد, سیاه ساکنان و مردم رنگ همه آنها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس در سراسر کشور.

“من به حمایت از حرکت رو به جلو, اما از آن است که با بیم و هراس” او گفت:. “من فقط رفتن برای حمایت از این دلیل من اعتقاد دارم که ما شهروندان آماده به چوب به بالا و کمک به همه این افراد را توصیف کردم که بیشتر آسیب پذیر است.’

تنها رای در برابر Kitsap برنامه بار دیگر باین بریدج ایسلند عضو شورای شهر Kol مدینه. او قبلا رای دادند در مقابل این شهرستان در حال حرکت به فاز دو در حالی که با استناد به بینبریج را جمعیت و بسیاری از ساکنان تمایل به حفاظت از زندگی مردم است.

حتی به عنوان کسب و کار مجاز به مدینه می گوید: بسیاری از مردم هنوز هم ممکن است عصبی در مورد بیرون رفتن که می تواند به اقتصاد صدمه دیده بیش از یک دوره طولانی تر است. “ما وارد این ثابت دولت از کاهش کسب و کار برای ماه, برای سال?” او گفت:. “که من مدت طولانی نگران باشید.”

بازتاب دیگر اعضای هیئت مدیره مدینه گفت: این خواهد بود تا اعضای جامعه را به اطمینان حاصل شود آنها در حال محافظت از دیگران و جلوگیری از گسترش coronavirus.

“یک حرکت به فاز سه است که یک سیگنال که همه چیز خوب است. ما در حال ورود به یک لحظه خطرناک است,” او گفت:. “پس لطفا همه انجام بخشی خود را.”

آنچه را مجاز به بازگشایی در فاز سه ؟

  • گروه فضای تفریحی و ورزشی با 50 نفر یا کمتر و امکانات تفریحی مانند سالن های ورزشی و استخر در کمتر از 50 درصد ظرفیت است.
  • گردهمایی بیش از 50 نفر
  • غیر ضروری سفر
  • رستوران ها و میخانه در کمتر از 75% ظرفیت با جدول اندازه های بزرگتر از 10 نفر و بار مناطق در کمتر از 25 درصد ظرفیت
  • تئاتر در کمتر از 50 درصد ظرفیت مشتری رو دولت خدمات کتابخانه ها و موزه ها و سایر فعالیت های کسب و کار به جز کاباره ها و حوادث با بیش از 50 نفر
  • معنوی و مذهبی خدمات داخلی با ظرفیت 50% یا 400 نفر (هر کدام که کمتر است) هر چند کر امکان پذیر نیست.
  • همه فعالیت های قبلی مجاز در فاز یک و دو

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>