مکزیکی گرگینه در مقابل مرد ریک لینوس کمک شیکاگو فلزی احساس می کنم مثل یک خانواده

برای بزرگنمایی کلیک کنید Mexican Werewolf: Andrew Raucher, Rick Linus, and Nick Wright - JOHN MOURLAS

  • مکزیکی Werewolf: اندرو Raucher, ریک لینوس و Nick Wright
  • جان Mourlas

هنگامی که شما در مورد نوشتن موسیقی برای زندگی شخصی و حرفه ای خود زندگی اغلب تاری شما را مجبور به قرعه کشی برخی از مشکل خطوط می آید که پروژه های شما را پوشش می دهد و چگونه. آن را فقط یک ماده از اخلاق روزنامه نگاری آن نیز نگرانی های عملی. فرفره به عنوان هدف که ممکن است و شما نمی تواند به طور کامل به هدف مورد یک آلبوم ساخته شده توسط یک رفیق نزدیک با آنها شما به همکاری در موسیقی و رسانه ها در تلاش هستند که مفتون جهنم از مادر را که مورد اعتماد شما به نگاهداری کودک خود را.

بنابراین من قصد دارم به نوشتن در مورد قتل خانههای 2019 اولین کامل از ظهر توسط شیکاگو سه نفر مکزیکی گرگینه هر چند من شده است گوش دادن به آن زیادی است. من فقط رفتن به آن را به اشتراک در صورتی که شما نیز لذت بردن از مسخره سرگرم کننده Motörhead – و بورس-الهام ترسناک-فیلم rock ‘n’ roll. من می خواهم امیدوار بود که این شانس را پس COVID-19 به گرفتن باند پاره شدن از طریق این آهنگ ها در یک باشگاه محلی.

اما من می خواهم به نوشتن در مورد دوست من ریک لینوس مکزیکی گرگ خواننده و نوازنده گیتار که به طور غیر منتظره در گذشت این ماه است. من او را ملاقات نمود یک یا دو سال قبل از او در راه اندازی این گروه در سال 2012 با دوران کودکی افراد Nick Wright (باس) و اندرو Raucher (درامز) و ما به سرعت به باند بیش مشترک ما موسیقی وسواس. من می خواهم از طریق یک پچ خشن در زندگی شخصی من اما ریک همیشه به من احساس مانند خانواده و به من مقدار زیادی از دلایل به لبخند. آن را نمیگیرد طولانی برای تحقق بخشیدن به او که در اثر عملا همه. چون من در حال حاضر می خواهم سال ها صرف کار در یک صنعت که در آن شما می توانید باز بودن و صداقت مسلم من خود واقعی طبیعت طراوت.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Rick and Nick onstage with Mexican Werewolf (Andrew isn't quite visible) - JOHN MOURLAS

  • ریک و نیک روی صحنه با گرگ (اندرو نیست کاملا قابل مشاهده است)
  • جان Mourlas

ریک همسان عشق خود را از مردم با او لجام گسیخته شور و شوق برای موسیقی و هنر است که ترکیبی ساخته شده او را یک عامل اصلی در محلی فلزی و صحنه را برای بیش از 20 سال است. او در ظرفیت های مختلف در رادیو merch, تحقق, طراحی و حوادث (به یاد داشته باشید ManBQue?), و همچنین در برچسب رکورد (به طور خاص سونی و پیروزی). او کمک کرد تا اجرای یک رزرو و ارتقاء جمعی به نام Unholy امپراتوری و زمانی که مسیر ما برای اولین بار عبور آن را در نیروی کامل آن “نامقدس جمعه” را نشان می دهد در کبرا سالن شد بهترین سنگین-موسیقی هفتگی در شهر است. در میان دیگر وظایف ریک چرخید سوابق در perchlike غرفه مشرف کبرا جلو میاره. اگر او را دیدم شما در آمده است او می خواهم تا نور را با یک لبخند بزرگ و تا پایان شب او احتمالا انفجار یک لحن او می دانست که شما را دوست داشت. (با تشکر برای همه Disfear!)

هنگامی که مردم توصیف indie در سالن به عنوان قلب جامعه به این دلیل است که موسیقی محلی قهرمانان مانند ریک کمک به آنها را که در راه است. و آن روح نیست بستگی دارد که آیا باند روی صحنه—تا زمانی که مردم در حال اتصال از طریق موسیقی در یک فضای مشترک جاذبه را می توان مجموعه ای DJ و یک دنده تعویض جمع آوری کمک یک رکورد فروش و یا فقط شرکت خوب است. ریک قطعا درک که. زمانی که او شروع به یک خانواده در اواسط 2010s او منتقل شده خود را شب زنده داری مهارت های خود را به عروسی DJ, کسب و کار ده دوازده سرگرمی و همچنان به همکاری با گروههای زیرزمینی به عنوان مؤسسین شرکت پوشاک اولین بازار مال فروشان.

ریک خانواده bandmates و به ظاهر بی نهایت تعداد افرادی که او را در نظر گرفته و بخشی از محافل داخلی موافقم که موسیقی فقط یک طرف از او (و این داستان فقط یک تصویر لحظهای از آن). اما گوش دادن به قتل خانه به من یادآوری می کند که زندگی من بهتر است برای داشتن شناخته شده ریک. شیکاگو سنگین-دنیای موسیقی بود فوق العاده غنی شده با حضور خود و شور و شوق—و نه فقط در مکزیک گرگینه اما در همه چیز او را لمس کرد.

بقیه در قدرت ، v


شنونده بارگیری در این نمونه از موسیقی خواننده کارکنان را دوست دارم. مطلقا هر چیزی می رود و شما می توانید با ما در رسیدن به thelistener@chicagoreader.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو