مینارد صاحب عذر خواهی برای کشیدن تیزر — اما نه هر کس آن را بخرد

سیلوردل — صاحب یک Bucklin هیل جاده رستوران اذعان شنبه که گرفتن یک تیزر در یک زندگی موضوع اعتراض سازمان یافته توسط نوجوانان محلی راهپیمایی توسط “تهدید و تحریک.”

“من نباید به ارمغان آورد و تیزر” JJ Meland صاحب مینارد است گفت: ده ها تن از مردم با حضور در رستوران خود را. “من اجازه دهید رسانه های اجتماعی و اخبار در سر من.”

Meland اطلاع عموم یک بحث تسهیل شنبه بعد از ظهر در مینارد را دعوت جامعه به حضور در. این Kitsap جوانان و فعالیت تیم است که سازمان قبلی روز شنبه, مارس, اما, گفت, اعضای, هرگز شنیده از Meland یا رستوران و نمی شد در حضور. این تیم خواسته است شهرستان رهبران برای رسیدگی به این حادثه.

Meland گفت که او ساخته شده یک “تصمیم راش” در طول یک استدلال 6 ژوئن است که در آن “من اجازه دهید ترس دریافت بهترین من.” اما او گفت که او قصد ندارد نژادپرستانه و او بارها و بارها ابراز عذرخواهی با نذر “برای یادگیری به رشد است.”

بسیاری از آنها شک و تردید از جمله ترل Wilcher که استدلال کرده بود با Meland آن روز. Wilcher که سیاه است گفت: Meland گفت: او را به پیاده رو “از آنجا که (Meland) برای آن پرداخت می شود.” Meland نیز به نام پلیس.

بیشتر: تظاهرات برای زندگی مهم دست آوردن شتاب در Kitsap از طریق آخر هفته

زمانی که Meland خواسته به لرزش Wilcher دست او نمی خواهد آن را انجام دهد و به نام شنبه رویداد را یک “روابط عمومی چیز است.”

“من فکر نمی کنم هر چیزی را میخوام تغییر در اطراف در اینجا نه از این و نه از این استقرار” Wilcher گفت.

Meland گفت در روز شنبه از اعتراض او شنیده می خواهم در مورد یک آتش سوزی در شرق برمرتون خارج شده و تا به حال دیده می شود پوشش تظاهرات در سیاتل. او فکر کسب و کار خود و کارکنان آن شد تهدید کرد, او گفت:.

“آن را از نژادپرستی آن را از ترس” او گفت:.

رهبران جوانان و فعالیت تیم مصاحبه جمعه نیست شاهد Meland را بکشید تیزر. اما زمانی که آنها در مورد آن شنیده آنها گفتند: “بیزارند.”

“هنگامی که شما یک گروه عمدتا سیاه و فرزندان شما فکر می کنم خشونت گفت:” الکسیس ویلیامز 16. “که دقیقا به همین دلیل ما در حال اعتراض.”

در نامه ای به بسیاری از این شهرستان انتخاب می شوند و رهبران جامعه روز شنبه مورخ اعضای جوانان و فعالیت تیم به نام “پاسخگویی و برای آقای Meland اقدامات بررسی شود به حد کامل از قانون است.”

“آقای Meland بودن تاسیس بازرگان و آشپز, و یکی که استمرار حمایت جامعه باید شناخته شده بهتر” گروه نوشت.

در این مراسم در مینارد را در روز شنبه وجود دارد بسیاری از مهیجی استدلال و نسبت به نتیجه آن بسیاری از گفت و گو. پدر و مادر ممی Randle گفت که او مراقب بود که به آموزش کودکان خود را چگونه به اعتراض و که آنها را ترک نشانه ای از هر گونه مشکل. او ساخته شده یک درخواست قلبی به Meland که او به دنبال نبود عذرخواهی اما اذعان خطر او قرار داده و او را فرزندان در.

“به عنوان یک پدر و مادر من فقط می خواهم بچه های من به یک نمایشگاه شات می گویند هر چه می خواهند می گویند و نمی تواند ضربه. نمی شود Tased,” Randle گفت.

چند سیاه و سفید دیگر سخنرانان درو بر تاریک تاریخ از ظلم و ستم آفریقایی-آمریکایی ها — نه فقط برده داری اما تبعیض آمیز “redlining” از محله و همچنین ادامه دارد حتی اگر کمتر آشکار نژادپرستی رخ می دهد که در شمال غربی اقیانوس آرام.

“شما می توانید می کردم, کسی, کشته, گفت:” داریل رایلی یک مرد سیاه و سفید از برمرتون که صاحب یک شرکت محوطه سازی. رایلی گفت: کارکنان خود را از رنگ است که اغلب با ملاقات مشکوک چشم خود را به دلیل نژاد.

برخی از حمایت Meland و گفت که او یک رئیس خوب که استخدام متنوع کارکنان و استخدام بر اساس شایستگی و نه رنگ پوست از جمله یک مرد به نام بودا که سیاه و سفید است و با این نسخهها کار در مینارد بازار.

“او به من استخدام, به دلیل توانایی های” بودا گفت.

یک مرد گفت: Meland که عذر خواهی در مینارد را در Facebook صفحه که در نهایت حذف شد پس از اعتراض “ساخته شده است شما نگاه کنید حتی بدتر است.”

“من باید شناخته شده ام, زندگی در این منطقه تمام زندگی من است که این امر می تواند صلح آمیز در اینجا” Meland گفت: از اعتراض.

در سیلوردل رالی 6 ژوئن آغاز شده و هفته قبل از آن به عنوان یک Instagram پیام. “آیا هر یک از شما را به نگه داشتن برخی از مرتب کردن بر اساس صلح آمیز رویداد در Kitsap علیه خشونت پلیس?” مدیسون گرانت نوشت: در یک پیام که پس از ballooned به ده ها تن از پیام و گیرنده.

نه تنها اعتراض سازمان یافته اما از آن انجام شد تحت پرچم جدید سازمان — Kitsap جوانان و فعالیت تیم است. آن را برنامه ریزی حوادث بیشتر به آمده است.

به عنوان یک سازمان آن را هنوز هم بدانند که آنچه در آن می خواهد به انجام است. اعضا می دانم که آنها در حال رفتن برای حمایت بیشتر از آموزش و پرورش در مدارس از تاریخ جوامع اقلیت و همچنین به عنوان سیستم دولت — و چگونه می توان آنها را تغییر داد.

“این شهرستان و جامعه فرصتی برای ایستادن با بقیه جهان و بگو: “کافی است به اندازه کافی,'” گروه نوشت در شنبه نامه. “ما ممکن است جوان در نظر گرفته و قادر به درک مسائل بزرگسالان; اما ما حاضر به ارث می برند و نژاد پرستی و خشونت و نفرت نسبت به جامعه سیاه و سفید است که نسل قبل از ما اجازه داده اند به قوت خود باقی بماند.”

در ضمن, مرکزی, Kitsap, بازار کشاورز که در دیدار در مینارد را در زمان توقف در هفته گذشته به دلیل Meland اقدامات.

“ما نیاز به در نظر گرفتن نیازهای فروشندگان ما و جامعه و کار با صاحب رستوران برای حل و فصل آنچه اتفاق افتاده است گفت:” میشل Schmittler co-مدیر بازار است.

کارن وارگاس دیرین سازمان جوانان و مربی است که سیاه و سفید پیچیده شده تا این رویداد روز شنبه در مینارد را به عنوان آخرین سخنران و به نام “شفا.” او نا امید شده بود که بحث های قبل را شامل نمی شود راه حل.

“من نمی شنیدن هر چیزی در مورد چگونه ما در حال رفتن به جلو حرکت کند” گفت: وارگاس اضافه کردن این کشور درگیر یک “نژادی بیماری همه گیر.” او را تشویق همه در حضور و غیاب به عمل و حضور Juneteenth حوادث در برمرتون که شامل یک افروزی جمعه در 8:46 بعد از ظهر Meland گفت که او شرکت خود را.

خبرنگار جسی Darland کمک به این گزارش.

خبرنگار جاش Farley پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im