دستی سینما جشن یک دهه کار نوآورانه

"گهواره سنگ در بالای یک پرتگاه و عقل سلیم به ما می گوید که ما وجود دارد اما یک مختصری کرک نور بین دو eternitie

توسط ABESTANEWS در 1 مرداد 1399

"گهواره سنگ در بالای یک پرتگاه و عقل سلیم به ما می گوید که ما وجود دارد اما یک مختصری کرک نور بین دو eternities تاریکی" می نویسد: Vladimir Nabokov در صحبت های حافظهکه در آن او توضیح گذشته به عنوان یک سری از تذهیب, تصاویر, که از طریق آن یک شخصیت "قابل مشاهده می شود زمانی که چراغ هنر ساخته شده است به درخشش از طریق زندگی foolscap." قوی دارای نور پس زمینه و تصاویر بزرگ شده به مژه-جزئیات خوب قبل از اینکه دور whisked با یک حیله گر موج بلند از پرده است که به ارمغان می آورد مکانیسم هنر ناگهان به نمایش نیز توضیح می دهد سحر و جادو دستی سینماهای وطنی تئاتر عروسکی شرکت در جشن دهمین سالگرد این سال است. با استفاده از پروژکتور و برش کاغذ مشخصه نقل مکان کرد و با دست سیم و پاکت دستی, سینما ترکیبی از low-tech نوستالژی از سایه در تاریکی با خیره کننده بینی, مغزی, طراحی و موسیقی زنده در quadraphonic صدای فراگیر. عمدتا بی حرف گاهی تجسم خود را از تولیدات داستان در تصاویر و قسمت های که سوسو به هنرمندان ارائه آنها کار پیوسته در درام از چشم ساده.

هنری مدیران درو Dir, سارا fornace و, بن Kauffman, جولیا میلرو کایل Maia اول تیمی در خانه تجربی عروسکی جشنواره در سال 2010. تصنیف از لولا دل ریرا 20 دقیقه قطعه در یک پروژکتور در مورد کویر-خانه, نوجوانان, تلاش برای موسیقی کشور ثابت آنقدر محبوب است که آنها خودشان را در بر داشت انجام در سراسر شهر. "ما از لولا در ویسلر در کول در یک دسته از میله در لوگان مربع, در, دوستان,' حوادث" به یاد می آورد میلر که برای اولین بار شیفته شد با سایه عروسکی—و آشنا با fornace و—در حالی که کار با Redmoon تئاتر سال قبل. "ما مثل آه! مردم به این! شاید ما می تواند یک چیز دیگر! شاید ما باید آمد تا با یک نام!" آنها لقب خود را "کتابچه راهنمای, سینما," و, پروژه های, پروژه, آنها توسعه سینمایی سایه عروسکی آنها در حال حاضر شناخته شده در سراسر جهان است.

"قطعا هیچ یک از ما کارشناسان در این رسانه می گوید:" دیر. با یک آرایه متنوع از پس زمینه در تئاتر هنرهای تجسمی و موسیقی, شرکت توسعه یک روش و متوسط آنها نسبت به ساخت فیلم.

"این فرایند را برای هر تولید حداقل یک سال تحت شرایط ایده آل می گوید:" Kauffman. "ما برخی از نوشته درمان اما به سرعت حرکت می کند به سینمایی تر ابزار به منظور توسعه یک ایده: استوری بورد انیماتیک نسخه ی نمایشی ، ما نشان می دهد که لازم نیست مقدار زیادی از گفت و گو و یا متن پس ما با تکیه بر زبان ویژوال صوتی, زبان, سینمایی, زبان, ویرایش, فشرده سازی و گسترش زمان."

"این است که یک فرآیند تکرار شونده و بسیار طراحی شده در هر سطح می گوید:" دیر. "هر زمان که ما را در یک لایه دیگر از هنرمندان این تغییرات نشان می دهد ممکن است شروع با یک داستانپردازی اما پس از آن عروسک های خیمه شب بازی هستند ساخته شده و شروع به تغییر داستان. آهنگسازان شروع به تغییر داستان و puppeteers. نشان می دهد تعمیرشده بارها و بارها. در راه است که آن را بسیار شبیه به فیلم نوشته شده است به عنوان یک فیلمنامه تعمیرشده دوباره در تولید تعمیرشده در postproduction. ما دائما در حال برش آن است."

"این است که یک موجود زنده" می افزاید: Kauffman. "وجود دارد به اندازه کافی گمنام و curveballs که شما نمی دانید که آنچه در یک نمایش است تا زمانی که آن را به طور کامل بر روی پای خود را در یک مرحله"—او و میلر صحبت می کنند به سرعت به کلمات خود المل لی به یک تک جمله—با "لباس های روشنایی" (میلر), "اجرا" (Kauffman), "زمان از آنچه آنها انجام می دهند تا از آن باز می شود" (میلر). "ما چهار یا پنج نسخه از لولا به عنوان ما چقدر بیشتر داستان ما می تواند بگوید" (میلر).

این همکاری رویکرد تجربی تعریف کرده که چگونه شرکت توسعه هنر خاص خود را در طول سال. "بخش عظیمی از اخلاق دستی سینما نشان مکانیزم و روش چگونه ما در حال ساخت نشان می دهد و به اشتراک گذاری این مرحله با تصویر نهایی اما ما شروع نمی شود که راه می گوید:" میلر. پس از دو سال کار بیشتر به طور سنتی در پشت یک صفحه نمایش 2012 با همکاری تصویری هنرمند Rasean Davonte جانسون در حالی که در محل اقامت در لوگان مرکز هنرهای منجر به نصب و راه اندازی نسخه لولا دل ریبا شرکت اجرای زنده در داخل جعبه سیاه تئاتر به عنوان تصویری از کار پیش بینی شده بود بر روی یک صفحه نمایش در لابی که در آن سخنرانان ایجاد یک صدای فراگیر محیط زیست با مخاطبان را تشویق به سرگردان بین این دو است.

نامزدی در تئاتر در دریاچه سال آینده بیشتر مستحکم خود روش: "این یک بزرگ تئاتر و ما تا به حال یک رد پای کوچک!" میلر می گوید. "این زمانی است که ما آویزان یک ویدئو پروجکشن صفحه نمایش بود و ما در زیر آن است." هر تولید پس از آن اضافه شده است متغیرهای بیشتر و امکانات به این محصول: پیش بینی زندگی می کنند, بازیگران, آزمایش با عمق میدان و غیره.

تور خود را به برنامه آورده به توقف توسط COVID-19 مانند دیگران, دستی, سینما شروع جریان آرشیوی تصویری در مه—به پاسخ مشتاق. "شما نشان می دهد, اما ما ممکن است دوباره به سینمای خود را برای دو سال و یا تا کنون" یادداشت میلر. آن را به عنوان روشن شد که دهمین سالگرد سری عملکرد در شوپن تئاتر خواهد بود لغو آنها اضافه شده چهار در نظر گرفته شده محصولات به صف شود جریان شروع جولای 27, صورتحساب به عنوان یک "retrospectacular." در عین حال هنوز هم گرسنه برای "زنده عنصر" این شرکت همچنان به کار از راه دور برای ایجاد یک اجرای زنده جریان 22 اوت به عنوان یک "تله-جمع آوری کمک" با 10 درصد از درآمد حاصل از رفتن به این هنرمندان بودند که در آرشیوی ویدئوها و قبلا رزرو شده برای اجرا.

آنها پیش بینی با احتیاط کار در فرد دیگر این سقوط به توسعه اقتباس از A Christmas Carolیک پروژه طولانی خود را به انجام لیست. "وجود دارد بسیار به معدن در حال حاضر: اجتماعی فاصله انزوا تعطیلات با اعضای خانواده چه امن و چه چیزی نیست. شما می توانید بازدید خود را پدربزرگ و مادربزرگ می گوید:" میلر. "ما در روند آینده با پروتکل: چه PPE مورد نیاز است, چگونه هر کس باید یک ایستگاه بنابراین هیچ کس دست زدن به چیزهای مشابه. ما با تجربه که در فیلم برداری در مه [برای آینده ویژگی های فیلم] Candymanاما آن را عجیب و غریب موقعیت در زمانی که شما هیچ فدرال نظارت و شما باید به شکل از چه امن برای شما و کارکنان خود را."

تأمل در ده سال گذشته کافمن می گوید: "ما دهمین سالگرد تقریبا همزمان با دهه از زندگی ما است. ما شروع به دستی سینما در اوایل 20s; در حال حاضر ما در 30s. پس از آن احساس می کند مانند پایان یک فصل و همه گیر است که ما در مورد آینده فکر می کنم در یک راه جدید و وادار کردن ما به reimagine ما چه و که هستیم."

میلر به خاطر دستی سینما را برای اولین بار عملکرد بین المللی در سال 2014 اولین بار آمریکایی ها دعوت شده بودند به انجام در تهران مبارک بین المللی جشنواره عروسکی. "ما رفت و به ایران در ایالات متحده آمریکا هسته ای گفتگو. ما دو نشان می دهد که به مخاطبان بسته بندی و این اولین بار بود آنها پرواز پرچم آمریکا در تهران پس از انقلاب است. آنها ندارد نیا نوار را در تئاتر از آنجا که آنها تا به حال شده است در تجارت embargoes. پس از آن بود احساسی به دعوت شود و من احساس می کنم خوش شانس می شود قادر به اشتراک گذاشتن کار ما است."

"من فکر نمی کنم هیچ یک از ما انتظار می رود در این خط کار و یا دیدم خودمان ساخت این نوع از هنر هنگامی که ما آغاز شده می گوید:" دیر. "همه ما به آن افتاد و ما سپاسگزار است که ما آن را در بر داشت و هر یک از دیگر و یا کار ما در بر داشت. برای اولین بار دو سال آن را فقط آزمایش از متوسط تلاش برای کشف کردن چه چیزی این است دستی سینما. آنچه باعث می شود آن را واقعا خلاقانه زنده است که ما هنوز در تلاش برای پاسخ به این سوال و این کار ادامه دارد به ما بدهد جدید و هیجان انگیز در پاسخ به این سوال است. پاسخ را تغییر به طوری که چیزی است که باعث می شود آن را یک پروژه ارزشمند را ادامه دهد." vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب