ساخت و سرگرم کننده در تابستان در میان COVID-19 نگرانی

آن را سخت به این باور شده است سه ماه از مدرسه در خانه. من سرود ماه گذشته یا بیشتر بوده است “انجام حداقل”. در حالی که من شروع به کردن, خوش بینانه, با انگیزه و تقریبا هیجان زده چالش آن را نمیگیرد طولانی برای همه بهترین نیت به احاطه در خستگی و نا امیدی.

حدود 6 هفته من تا به حال به طور جدی استراحت انتظارات من برای بچه ها و خودم. لوسی من کودک پیش دبستانی بود به طوری که بیش از او کارنامه و برگه و توماس, کلاس سوم, bemoaned گوش دادن به سخنرانی های تصویری. ما هجوم سران و هیچ کس می خواست به “انجام” مدرسه دیگر. من احساس گناه بیش چقدر زمان آنها صرف می شد بر روی صفحه نمایش و یا اگر توماس کامل نیست هر درس معلم خود ایجاد شده برای این هفته است. بنابراین من می چرخد. برای توماس من تا به حال او را فراموش حداقل از آنچه که معلم خود را مورد نیاز و دیگر نپرسیدم لوسی به فراموش میز کار.

من اساسا متوقف ایجاد برنامه درسی یا محتوای آموزشی برای آنها و با تمرکز بر فرصت های بیشتر برای یادگیری مهارت های زندگی. آنها آموخته است که چگونه به mop طبقه تن به تن با حیاط کار آغاز شده و جعبه های بسته بندی برای آینده ما حرکت می کند و توماس آغاز شده است کمک به ایجاد ناهار. من هم سعی کردم برای تشویق به هر نوع فعالیت آنها به طور طبیعی علاقه مند است. توماس صرف ساعت های بی شماری خواندن کتاب فصل و شروع به نوشتن خود کتاب. زمانی که لوسی گفت که او می خواست برای نوشتن یک کتاب در مورد اسب من باز Google Doc برای او ساخته شده یک لیست از برخی از کلمات او ممکن است استفاده کنید و به او نشان داد چگونه برای قرار دادن تصاویر از وب است.

در حالی که من هنوز هم احساس می کنید مقدار زیادی از گناه مادر بیش از ژنرال چشم انداز مثبت در زمان روی صفحه نمایش من استعفا خودم را به این واقعیت است که این دائمی نیست و این خوب است.

اگر چه من احساس می کنم احساس آرامش به من شمارش هفته گذشته از مدرسه, من نه به عنوان هیجان زده در مورد سحر از تابستان که من به طور معمول خواهد بود. ما رایگان نیست به صعود در زمین های بازی و یا بازدید از موزه ها. دسترسی به اردوهای تابستانی بسیار محدود است. ما نمی تواند پرواز در سراسر کشور به دیدار خانواده. بسیاری از ما عادی تابستان مقصد بسته شده و یا عامل در ظرفیت محدود و با در نظر گرفتن سفر روز می شود پیچیده و پر از لکه دسترسی به دستشویی های عمومی. من هم فقط فرسوده از یکنواختی داشتن بچه ها در خانه 24/7 بدون هر گونه واقعی می شکند.

که گفت: من مصمم هستم به لرزش کردن خستگی و بیشتر از تابستان در حالی که مشغول به کار در درون محدودیت های همه گیر که در محل هستند. من همیشه عاشق این ایده داشتن یک تم برای هر هفته در طول تابستان به ارائه یک چارچوب برای ساخت فعالیت های اطراف. مانند هر هفته خود را کوتاه روز کمپ. در اینجا چند ایده ما قصد داریم برای شروع با.

دیوانه علم: آن را نمی خواهد بیش از حد دشوار است برای جستجو در وب و پیدا کردن یک تعداد انگشت شماری از سرگرم کننده آزمایش های علمی سعی کنید در طول هفته و انتخاب یک زن و شوهر از بچه دوستانه موضوعات مورد بحث است. ایده برای شروع: پرواز, شناور, واکنش های شیمیایی و آب و هوا. اتمام این وب سایت برای ایده های بیشتر: اقیانوس آرام مرکز علوم و رمز و راز داگ.

هنرمندان مورد علاقه: چند از هنرمندان مورد علاقه من هستند فریدا کالو, جوزف کورنل و واکر ایوانز. هر هنرمند دارای یک داستان منحصر به فرد و چشم انداز. انتخاب یک هنر متوسط و یا هنرمند به پایه یک پروژه هنر برای هر روز از هفته است.

سفر Lore: در دانشگاه, من یک برنامه مطالعه خارج از کشور در جامائیکا. این جزیره و آن تاریخ و فرهنگ بسیاری از تند و تلخ درس که من می خواهم برای تدریس به بچه های من. هنگامی که شما یک کشور را انتخاب کنید برای مطالعه شما در معرض بچه های خود را به هنر موسیقی, مواد غذایی, جغرافیا و مهم فرهنگی و اجتماعی درس.

عمومی, کاشفان: راه اندازی چادر در حیاط خلوت به استفاده از یک کمپ برای یک هفته از بررسی خارج است. مطالعه اشکالات و گیاهان را در حیاط خود را. طرح زن و شوهر صبح پیاده روی در مسیرهای پیاده روی و سواحل و یا پارک در این نزدیکی هست.

کمی سرآشپزها: باید به کودکان و نوجوانان کمک به شما انتخاب کنید یک دستور جدید به سعی کنید هر روز و آنها را درگیر کنید. آنها می تواند کمک به با هر مرحله از دبستان به تمیز کردن. اتمام YMCA وب سایت در https://www.ymcapkc.org/virtual/arts/lesson-plans/culinary-arts/ برای برخی از سرگرم کننده طرح درس اطراف بچه دوستانه.

موزه مجازی سفرهای: با بسیاری از ما معمول در تابستان مقصد بسته و یا عامل یک ظرفیت محدود انجام یک تور مجازی ممکن است تنها گزینه است. سیاتل آکواریوم یک زن و شوهر از وب کم های زنده بنابراین شما می توانید به تماشای سمور دریایی و شیر دریایی و همچنین آنها را به زندگی می کنند تغذیه چند بار در روز. در اینجا گزینه های از آکواریوم سیاتل (https://www.seattleaquarium.org/experience-aquarium-anywhere آمریکا موزه تاریخ طبیعی (https://www.amnh.org/explore/virtual-visits) و مت (https://www.metmuseum.org/art/online-features/met-360-project).

خیساندن مرطوب: را انتخاب کنید یک هفته در ماه ژوئیه یا اوت و تبدیل حیاط خلوت خود را به آب playland. آب تفنگ آبپاش, kiddie استخر و بالن آب. ایجاد دوره های مانع و استفاده از آب را در هر راه شما می توانید از فکر می کنم. اجازه دهید آنها را صرف در تمام طول روز در لباس خود.

فیلم ماراتن: هری پاتر و یا جنگ ستارگان. شاهزاده خانم و یا قهرمانان فوق العاده. موضوع خود را انتخاب کنید و رفتن با آن. آن را به ویژه با پاپ کورن در فیلم آب نبات و نوشابه. چرا که نه ؟ این خواهد بود که یکی از بزرگ برای انجام در پایان تابستان هنگامی که ما بیش از همه از آن!

بتسی Kornelis محلی دکوراتور. پیدا کردن او در paisleyandpine.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول