تالاهاسی — اکثریت قریب به اتفاق مردم به جرم جنایات در فلوریدا نمی توانیم به پرداخت هزینه دادگاه دستور هزینه جریمه و هزینه های جبران عمومی مدافعان شهادت سهشنبه در طول یک مخاطرات بالا رای گیری-حقوق دادگاه.

پرداخت چنین “قانونی تعهدات مالی” یک شرط لازم برای felons برای به دست آوردن حق رای تحت یک دولت قانون در سال گذشته تصویب شده است چلیپا از نزدیک تماشا آزمایشی است که می تواند تاثیر قابل توجهی در فلوریدا در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر است.

جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری شامل نیاز است که دادگاه دستور تعهدات مالی پرداخت می شود در یک قانون با هدف اجرای 2018 متمم قانون اساسی طراحی شده برای بازگرداندن حق رأی به felons که باید تکمیل نظر خود از جملات.

رای گیری-گروه های حقوق نمایندگی felons در طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که ارتباط مالی و حقوق رای دادن مقدار به یک قانون اساسی “نظرسنجی مالیاتی” در حالی که وکلا برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ دولت اصرار دارند که در سال گذشته قانون حمل کردن کلمات و قصد اصلاح قانون اساسی.

اکثر felons به نام “بازگشت شهروندان” توسط طرفداران از آنچه به نظر می رسد به عنوان متمم 4 در نوامبر 2018 رای گیری قادر به پرداخت تعهدات مالی همسو با اعتقادات پالم بیچ شهرستان مدافع کری Haughwout گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle در روز سه شنبه.

حدود 80 درصد از متهمان به اتهام جنایات در پالم بیچ شهرستان در حال بی بضاعت گفت: Haughwout رئیس جمهور از فلوریدا مدافع عمومی انجمن. در میامی-Dade شهرستان حدود 75 درصد از جرم متهمان تلقی بی بضاعت توسط دادگاه با توجه به شهرستان مدافع کارلوس مارتینز.

گرفتن در felons حق رای

گزارش: جریمه پرداخت نشده و می تواند هزینه های نوار بیش از 10000 Escambia سابق مجرم از رای گیری

فلوریدا دیوان عالی کشور می گوید: felons می توانید ثبت نام برای رای دادن تنها پس از پرداخت هزینه های دادگاه

دادگاه سوال اگر felons’ حق رای مبارزه با مسئله

قوانین ایالتی و محلی شامل ده ها تن از هزینه های است که می تواند به اتهام به متهمان و از جمله در خود حکم سفارشات همراه با جبران و قابل اجرا جریمه Haughwout گفت. از اتهامات عنوان شده متفاوت است از یکی از شهرستان خود را به دیگری در سراسر کشور.

در پالم بیچ شهرستان حداقل مقدار ارزیابی به افرادی که به نمایندگی از عموم مدافعان و محکوم جنایات دلار است 668 با توجه به Haughwout. اضافی $88 است که یش برای هر اضافی جنایت دفعات مشاهده شده است.

هزینه ها در شهرستان ها می تواند شامل 50 دلار هزینه درخواست برای دادگاه منصوب-مشاور $100 برای تعقیب و 20 دلار برای Crime Stoppers صندوق همراه با هزینه برای “جنایات جبران اعتماد صندوق” به “دادگاه اضافی هزینه پاکسازی اعتماد صندوق” و دادگاه Haughwout گفت.

“وجود دارد فقط انواع هزینه ها,” او گفت:. “به نظر می رسد که هر سال دیگر یا دو وجود دارد برخی از اضافی $هزینه 2 یا 3 دلار هزینه و یا 100 دلار هزینه اضافه شده اند که به این هزینه ها در طول سال.”

محکوم felons اغلب هم مشکل پیدا کردن مسکن و اشتغال پس از آزادی از زندان و یا زندان Haughwout گفت. پرداخت تعهدات مالی یک مانع غیر قابل عبور برای بسیاری از بازگشت شهروندان, او گفت:.

“اکثر افرادی که به سادگی در تلاش برای پایان می رسد دیدار,” او گفت:. “هزینه های اضافی به سادگی بیش از آنها می تواند تحمل کند. این نیست مردمی که اضافی $500 در یک حساب پس انداز است که می توانید آنها را قرار داده و نسبت به این هزینه یا پول اضافی برای تعیین سمت و سوی این هزینه ها.”

نیکلاس گل پامچال, DeSantis’ معاون مشاور عمومی گفت: این مدافع که با 20 دلار هزینه برای Crime Stoppers صندوق اعتماد است “سود مستقیم” فرستاده “بازگشت به مدار و جامعه ای که در آن جرم و جنایت مرتکب شد.”

این برنامه جوایز پول “برای راهنمایی است که منجر به موفقیت دستگیری از جنایات” گل پامچال گفت.

“بنابراین ادامه داد: بودجه یک برنامه طراحی شده برای جلوگیری از خشونت و جلوگیری از جرم و جنایت خواهد بود یک نفع عمومی” او گفت:.

Haughwout با اشاره به این که هزینه ها نیز از دیگر وجوه اعتماد و همچنین به عنوان دولت دادستان’ و مدافعان’ دفاتر Haughwout گفت.

“همه کسانی که قطعا منافع عمومی. این فقط تصمیم به تامین مالی آنها از طریق صندوق های, به جای درآمد عمومی تخصیص,” او گفت:.

حدود 90 درصد از felons در پالم بیچ شهرستان تا پایان در برنامه های پرداخت با دادگاه پس اعتقادات Haughwout گفت. پرداخت از $20 تا $50 در هر ماه, او گفت:.

“آنها به سادگی قادر به پرداخت یکجا مقدار درک است که فشرده در آن وجود دارد می تواند جبران و برخی هزینه های دیگر به عنوان” مدافع عمومی گفت.

Coronavirus بازدید زندان ها سخت

بیشتر: شیوع کروناویروس در میلتون, زندان, گسترش می یابد, در حال حاضر 40 نفر را تایید کرد

بیشتر: بلک واتر رودخانه Correctional Facility اپراتور انتشار جزئیات COVID-19 شیوع

بیشتر: فلوریدا منصفه بسیاری دیگر از دادگاه معلق از طریق مه 29

در دستور مقدماتی صادر شده در اکتبر Hinkle حکم داد که دولت نمی تواند انکار حق رای به felons که “واقعا قادر” به پرداخت تعهدات مالی خود را در ارتباط با اعتقادات. 11th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر تایید حکم که اعمال می شود تنها به 17 نام شاکیان در این پرونده است. Hinkle این ماه اعطا کلاس گواهینامه به شاکیان اضافه کردن برنامه به طور بالقوه صدها نفر از هزاران نفر از felons به طرح دعوی در دادگاه.

Hinkle اکتبر حاکم نیز دستور داد DeSantis’ دولت به آمده تا با یک فرایند که در آن felons می توانید سعی کنید برای اثبات آنها قادر به پرداخت تعهدات مالی و باید قادر به رای دادن.

DeSantis و دولت او هستند به شدت به دفاع از دولت قانون با وجود یک سری از تصمیمات با اشاره به سمت تصمیم نهایی توسط Hinkle به نفع شاکیان.

تحت فشار از شاکیان وکلا در روزهای منتهی به محاکمه وکیل به نمایندگی از دولت منتشر شد یک روش برای شناسایی felons که برجسته تعهدات مالی. شاکیان وکلا حفظ روند ناکافی است و متهم کردن دولت به عمد در انتظار تا آخرین لحظه برای انتشار جزئیات.

در حالی که اکثر محاکمات تعطیل شده اند به پیروی اجتماعی-فاصله اقدامات اعمال شده با توجه به COVID-19, Hinkle تصمیم به برگزاری دادگاه های ویدئو کنفرانس با ده ها تن از وکلا و شاهدان شرکت در جلسات است. اعضای عمومی قادر به گوش دادن از طریق تلفن به دادگاه است که انتظار می رود برای پایان دادن به جمعه.

روز سه شنبه جلسه توسط شهادت دو مدافع که با تمرکز بر بار دادگاه دستور تعهدات مالی تحمیل felons.

جرم متهمان در میامی-Dade شهرستان در حال شارژ بین $700 و 800 دلار به طور متوسط مارتینز گفت. این اتهامات شامل 65 میلیارد دلار هزینه مجاز توسط یک county فرمان و “کل پرونده از اتهامات دیگر که در حال تحمیل شده بر خود را معمولی مورد گفت:” مارتینز بود که برای اولین بار انتخاب به پست در سال 2008.

Ascertaining کسی را برجسته تعهدات مالی به خصوص در جملات که دست یک دهه یا بیشتر پیش یک فرایند پیچیده است حتی برای افراد بسیار ماهر در استفاده از پایگاه داده های دادگاه او اضافه شده است.

“این امر می تواند بسیار دست و پا گیر برای یک شخص غیر روحانی به رفتن را از طریق این فرایند بدون کسی کمک” مارتینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de