دیرین برمرتون سازمان مسکن مدیر مجموعه به ترک

Kurt Wiest های دیرین سر برمرتون سازمان مسکن قرار است به ترک سازمان در اواخر ماه ژوئن پس از 14 سال پیشرو آن مقرون به صرفه برنامه های مسکن در برمرتون.

در یک اطلاعیه به کارکنان در دوشنبه Wiest گفت که او شروع خواهد شد به عنوان مدیر اجرایی سازمان مسکن از آالمدا کانتی در هیوارد کالیفرنیا — که در آن Wiest کار می کرد قبل از مصرف بیش از BHA در سال 2006.

این حرکت اجازه می دهد تا Wiest و همسر خود را به مراقبت از یک عضو خانواده در منطقه خلیج سان فرانسیسکو با برنامه ای به کار چند سال قبل از خانواده حرکت به Kitsap County برای دوران بازنشستگی. “آن فقط دارای نعمت غیر مترقبه,” Wiest گفت: در مصاحبه با Kitsap Sun.

در طول تصدی خود در BHA, Wiest نظارت یک تحول سازمان مسکن از جمله چند دلار کلنگی Westpark که تبدیل به جنگ جهانی دوم-عصر مسکن پروژه به یک مخلوط درآمد محله.

در برمرتون سازمان مسکن در حال حاضر مدیریت 573 مقرون به صرفه واحد در سراسر این شهرستان علاوه بر اداره Kitsap County بخش 8 کوپن, برنامه, خدمت, بیش از 2,200 کم درآمد برمرتون ساکنان.

در سال های اخیر Wiest شده آوازی مدافع برای مسکن مقرون به صرفه و تلاش برای مبارزه با بی خانمانی مزمن حتی به عنوان هزینه های مسکن تبدیل شده اند به طور فزاینده غیرقابل تحمل در سراسر منطقه Puget صدا.

که شامل آوردن مشهور “مسکن اول” مدافع لوید Pendelton به Kitsap در سال 2016 نیرو تلاش های اطراف دائمی حمایتی مسکن به عنوان یک راه حل برای افزایش بی خانمانی در غرب صدا.

در برمرتون مسکن قدرت تن به تن در 3.1 میلیون دلار به صندوق پندلتون جای 72-واحد دائم حمایتی مجتمع آپارتمانی که غیر انتفاعی Kitsap خدمات بهداشت روانی انتظار برای شکستن زمین در این پاییز.

در سال گذشته سازمان مسکن نیز آغاز شده اجاره برنامه کمک کمک کم به اواسط درآمد مستاجران اقامت قرار دارد و مارک و یکی از قوی ترین شهرستان کمک برنامه های دولت است.

“من سپاسگزار برای همه چیز ما شده است قادر به انجام بیش از 14 سال گذشته” او گفت:. “در حالی که هیچ غم و اندوه در ترک وجود دارد رضایت در انجام همه چیز را که خواسته بود از من و این آژانس است.”

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im