Livestreaming نشان می دهد آواز به همراه حک و میشیم سالم با ماست یونانی

این هفته رفتم جلو و عقب با دوستان در مورد امکان از مدارس عمومی شیکاگو در واقع داشتن در کلاس های حضوری پاییز ا

توسط ABESTANEWS در 28 تیر 1399

این هفته رفتم جلو و عقب با دوستان در مورد امکان از مدارس عمومی شیکاگو در واقع داشتن در کلاس های حضوری پاییز امسال و همه ما می تواند تعیین کند این است که نشستن در اطراف و حل مشکلات جهان است که به عنوان رضایت بخش در هنگام صحبت کردن به یکدیگر از طریق اسکایپ. و پس از آن من ساخته شده یک امتیاز به سلامت با تلاش برای استفاده از ماست یونانی به عنوان یک سس فرو بردن و در حالی که آن را خوشمزه با شکلات تراشه کوکی ها من احساس نمی مانند من آن را انجام حق.

بیایید نگاهی به یک استراحت از تلاش برای رسیدن به کمال و اعتراف که برخی از ما در حال سکندری در اطراف (و به عنوان فیلسوفان Erasure یک بار پرسید: "... اگر من باید شبهه / آیا شما برای باز کردن سلاح های خود را به من؟" )

من سردبیران تکرار این تمایلات از انواع این هفته توجه داشته باشید در مورد چگونه به مقابله با ما لیست رویداد. من خواندن این یادداشت و شرکت در بحث ما تا به حال در شل با برخی از ذوق چون منظورم این است که من عنوان رسمی است Listings هماهنگ کننده. من می دانم آن را کمی خارج از قرار دادن و یا حتی شاید خسته کننده به برخی از شما اما ما هنوز هم نمی توانم به شما بگویم چه کاری انجام دهید در این وضعیت. به جز—اگر شما در حال بیرون رفتن وجود دارد از ماسک را پوشش می دهد که بینی و دهان خود را. سعی کنید به ماندن حداقل شش فوت دور از دیگران است. نکته بیش از شما تا کنون مخفیگاه آنان یک سرویس شخص قبل از. و اگر شما تصمیم به ماندن در خانه و/یا برخی از دلار اضافی, شما هنوز هم می تواند با حمایت از افرادی که این کار از سرگرم کننده شما امرار معاش خود را با اهدای اشتراک گذاری, اشتراک و یا خرید کالا.

نگاه و گوش دادن:

  • بیایید شروع با آن حک آهنگ:

  • من درک بطری خالی برای ارسال یک دسته از لیست پخش و پشت بام کنسرت برای خود ایجاد کرده مداوم موسیقی دوستانه فاصله سری
  • من فوق العاده قدردانی Garth جانسون شدید صنایع دستی برای نگه داشتن تصاویر فوق العاده 1973 کتاب Rosey Grier Needlepoint برای مردان در صفحه فلیکر

مجازی و حضوری رویدادهای آینده:

  • Laetitia sonami می و Zeena Parkins انجام در Dreamstream مجازی بهره تجربی Sound Studio (Sat 7/18 شروع 7 PM)
  • جریان از انزوا با Stylin' از شبکه (livestream مجموعه از DJ جیلیان X DJ Quicktastic و DJ Virgil7 قابل مشاهده از طریق این گروه حرکت یا کشش ناگهانی کانال بر روی چهار شنبه شب در 8 PM)
  • v


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب