قوه مقننه تمدید تعلیق برخی از دولت شفافیت قوانین در طول همه گیر

عمومی جلسات دولت در Kitsap ادامه خواهد داشت برگزار شد آنلاین برای آینده قابل پیش بینی پس از قانونی رهبران تمدید منظور از رژیم صهیونیستی. جی Inslee محدود کردن بخش هایی از دولت باز جلسات عمومی عمل می کنند (OPMA) از طریق پایان ماه مه.

به عنوان شیوع کروناویروس در واشنگتن شدت در طول نیمه دوم ماه مارس Inslee دفتر صدور یک فرمان منع عمومی سازمان از برگزاری در جلسات حضوری. این منظور نیز به حالت تعلیق در یک بخش از پرونده های عمومی عمل می کنند (PRA) که موجب شد سازمان برای پاسخگویی به سوابق درخواست ها در عرض پنج روز.

تحت قانون دولت فرماندار می تواند چشم پوشیدن و یا تعلیق برخی قوانین در طول یک اورژانس تا 30 روز فراتر از آن یک رای قوه مقننه مورد نیاز است. اگر قوه مقننه نیست در جلسه تعلیق می توان توسعه یافته توسط رهبری دولت مجلس سنا و مجلس نمایندگان.

در نامه ای به دفتر والی این هفته قانونی رهبران تایید فرمت 12 اعلامیه صادر شده از مارس از جمله OPMA تعلیق. اعلام تعلیق بخشی از PRA تنها تمدید طریق ممکن است 11.

شفافیت در پرونده مورد بحث

خانه رهبر اقلیت J. T. فروردین R-Yelm گفت: “ناراحت کننده با گسترش تعلیق PRA. فروردین گفت: او را درک نگرانی در مورد افشای سوابق کارکنان به بیماری در حالی که مشغول به کار در فرد و توافق برای تمدید سفارش برای یک هفته بیشتر به بحث در مورد آن با فرماندار ،

“من می خواهم برای دیدن اگر ما می تواند پیدا کردن یک راه برای تعلیق نیست (این PRA) اما من می خواستم به دفتر والی فرصتی برای فکر می کنم آن را از طریق” ویلکاکس گفت.

Inslee را نمی خواهید برای دیدن PRA تعلیق منقضی به گفته دبیر مطبوعاتی مایک Faulk و خواسته است تا قوه مقننه به گسترش آن را از طریق پایان ماه.

اعلام تعلیق این بخش از PRA است که اجازه می دهد تا اعضای عمومی به بررسی و کپی سوابق شخصی در دولت و امکانات محلی و همچنین به عنوان یک اساسنامه که مقرر عمومی سازمان در ابتدا در پاسخ به یک درخواست سوابق ظرف پنج روز.

سازمان ها “هنوز هم انتظار می رود برای ادامه برای پاسخ به سرعت و به بزرگترین و حد کمال ممکن است” با توجه به فرمانداری.

توبی نیکسون رئیس جمهور از واشنگتن ائتلاف برای دولت باز (WCOG) گفت که او شنیده نشده بسیاری از نگرانی در مورد سازمان های دولتی عمدا به تأخیر انداختن سوابق درخواست. اما وجود داشته اند برخی از شکایات.

“من فکر می کنم بزرگترین مشکل این است که من شنیده ام بیشتر در مورد این است که تعدادی از حوزه های قضایی وجود دارد که تنها با در نظر گرفتن این عنوان مجوز برای پاسخ به درخواست سوابق در همه مانند آنها می تواند بی نهایت معوق” نیکسون گفت.

نیکسون گفت: شکایت WCOG دریافت کرده اند می آیند عمدتا از اعضای عمومی و نه خبرنگاران. وی افزود که دفتر والی دعوت WCOG و دیگر دولت شفافیت گروه به ارائه ورودی در تعلیق قبل از آن اعلام شد.

“ما واقعا درک این واقعیت است که آنها رسیده و نتیجه نهایی این فرایند است که ما واقعا فکر می کنم این اعلام شد حداقل لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر” نیکسون گفت. “به طور کلی ما فکر می کنم این خیلی خوب کار می کرد.”

در نظر گرفتن جلسات آنلاین

مهاجرت به زوم و یا دیگر کنترل از راه دور ملاقات با سیستم عامل ثابت کرده لجستیکی به چالش کشیدن برخی از سازمان های محلی. مقامات منتخب’ راحتی با زوم شده است در سراسر هیئت مدیره با کسانی که ماهر تر gamely مربیگری آینده فن آوری در میان آنها است. جلسه اخیر از طریق زوم مرکزی, Kitsap, مدرسه, مدیره به تعویق افتاد برای حدود پنج دقیقه به عنوان یک عضو هیئت مدیره خرابکاری با مشاهده و تنظیمات صوتی.

شهر پورت اورچارد در اوایل سال و در نهایت از رده خارج کاغذ دستور کار بسته و ساخته شده مطمئن شوید که همه اعضای شورای شهر بودند با استفاده از دستگاه های الکترونیکی یک تصادف خوشحال داده که در عرض چند ماه COVID-19 خواهد فشار عمومی جلسات به طور کامل آنلاین, شهردار راب Putaansuu گفت.

“این است که یک منحنی یادگیری برای ما” Putaansuu گفت: از زوم جلسات. “این است که همه فقط پس از به ما و ما هم فقط بدانند آن.”

راجر گی, جنوبی, Kitsap, ساکن که به طور معمول حضور بسیاری از محلی عمومی جلسات lambasted جنوب Kitsap منطقه مدرسه مدیره برای تجربه خود را با یک زوم جلسه برگزار شد آوریل 14. منطقه شده بود زنده جریان جلسات از طریق Facebook از اواخر فوریه.

“این بسیار جالب بود. من رفتم به جلسه طبق اطلاعات داده شده در SKSD سایت. زمانی که من وارد جلسه و آن آغاز شده بود وجود دارد (sic) من و پنج نفر دیگر از جمله یکی از مدیران و من فکر می کنم کارکنان” گی خود نوشت, وبلاگ اطلاع رسانی Kitsap. “من درک می کنم که این استفاده از زوم جدید برای منطقه حداقل من فکر می کنم. اما زمانی که عمومی است اشتباه داده جلسه ID و در سمت چپ بر روی یک سایت با صفر تعامل به عنوان SKSD هیئت مدیره است که در ادامه با آنها جلسه که اشتباه است. این غیر قابل قبول است.”

این منطقه در Facebook به سرعت با اشاره به ویژگی های قطعی و هدایت افرادی که ممکن است در تلاش برای دسترسی به این نشست وجود دارد.

عمومی حضور در جلسات حضوری است که به طور معمول اندک مگر در مواردی وجود دارد یک موضوع بحث برانگیز و مقامات دولتی اغلب زاری عدم تعامل جامعه. حرکت جلسات آنلاین ممکن است اضافه شده اند و در عین حال یکی دیگر از پرش از روی مانع برای مشارکت. در سمت تلنگر, ممکن است آن را آسان تر برای مردم را به شرکت قضاوت توسط ده ها و (حداقل یک مورد) نمرات نشان داده شده مشاهده و یا امضا به های اخیر در جنوب Kitsap منطقه مدرسه جلسات آنلاین ،

‘شما ممکن است آدرس هیئت مدیره’

مقامات کشتی هم با توجه به شرایط عمومی نظرات به جلسات آنلاین رفت. این OPMA نمی کند نیاز به یک دوره نظر عمومی و در عین حال به تشکیل یک فرد پلت فرم به آدرس مدیره در اکثر جلسات منظم شده است معمول و مرسوم عمل در میان سازمان های محلی.

Kitsap County هیئت کمیسیون بندر برمرتون و شوراهای شهر برای برمرتون و باین بریدج ایسلند است و باید نظر عمومی زنده توسط زوم در طول جلسات منظم. مجازی جلسه پلت فرم در دسترس است توسط, کامپیوتر, تلفن همراه و تلفن. نظرات به طور معمول نمی گرفته شده در طول کار-جلسات مطالعه که در مورد قبل از COVID-19 جلسه محدودیت اجرا شد.

برمرتون شهردار گرگ ویلر گفت که او و شورای متحد شدند در قصد اوایل به ارائه دسترسی عمومی ممکن است تحت شرایطی.

“ما رفت و بلافاصله به آن” ویلر گفت. “آن بخشنامه به این فن آوری در محل و به همان اندازه شفافیت ممکن در یک دنیای مجازی.”

پورت اورچارد و ردموند را شوراهای شهر باید برای مدت محدود تعاملات خود را با عموم به نوشته نظرات به علاوه در ردموند را مورد پست صوتی ، ایمیل فرستاده, دست نوشته ها و پست صوتی نظرات دریافت شده توسط ردموند شهر کارمند 4 p. m. روز ملاقات خوانده خواهد شد به رکورد.

شهر فروشنده Rhiannon فرناندز گفت پولسبو عمدی بود در انتخاب نظر نوشته شده است مسیر زندگی ،

“ما بسیار آشنا با تکنولوژی و ما نبودند بسیار مطمئن شوید که چگونه آن کار می کرد و چگونه آن را مدیریت کنید,” او گفت:. “بنابراین در حال حرکت به چیزی جدید ما احساس کردیم که یک راه خوب برای مدیریت آن است.”

Putaansuu گفت: اگر پورت اورچارد شورای کارگردانی او اجازه می دهد تا به صورت زنده و نظرات و شهرستان خواهد آن را کشف کردن. اما او را ندیده است یک فشار بزرگ برای آن یا از مسئولان شهرستان و یا عمومی است.

“این است که ما در حال گرفتن نظرات این درست است که ما در حال گرفتن آنها در نوشتن” Putaansuu گفت.

در جلسه هفته گذشته این شورا دریافت یک نظر نوشته شده است از یک رزیدنت در مورد تعدادی از خانه زنبور در همسایه حیاط. نگرانی ارجاع شد به کارکنان.

تخته مدرسه وفق دهند و به تدریج

مدرسه محلی تخته با دو اخیر استثنا نیز برگزار شد به در نظر گرفتن نظرات فعال در جلسات آنلاین.

“به حمایت اجتماعی فاصله دستورالعمل و امنیت عمومی/بهداشت و درمان وجود خواهد داشت هیچ ارتباطی بخشی از دستور کار این جلسه” North Kitsap منطقه مدرسه توصیه برای هیئت مدیره مارس 23 نشست. نظرات عمومی پذیرفته شده از طریق پست و یا ایمیل به طور معمول. مردم که می خواست برای پیوستن به زوم جلسه خواسته شد برای ثبت نام در پیشبرد.

در باین بریدج ایسلند منطقه مدرسه توصیه می کند “همه نظر عمومی باید در نوشتن قبل از شروع جلسه هیئت مدیره.” مرکزی Kitsap هیئت مدیره مدرسه می پذیرد و نظر نوشته شده توسط ایمیل یا Google Docs از فرم قبل و بعد از آن نشست.

“هیئت مدیره مدرسه جمهور خواهد شد توجه داشته باشید موضوعاتی که ارائه شد قبل از جلسه هیئت مدیره. همه نظر ارسالی ارائه خواهد شد به هر عضو هیئت مدیره” مرکزی, Kitsap, وب سایت متحده است.

جنوبی, Kitsap, برمرتون تکامل

محدود زندگی می کنند نظرات به جلسات باقی می ماند آنلاین می تواند دیده می شود به عنوان یکی دیگر از دلایل عدم تعامل. گی در پست خود در جنوب, Kitsap, آوریل 14 جلسه متنبه منطقه برای عدم استفاده از تکنولوژی های موجود برای زنده نظرات.

“اگر من به درجه مدرسه منطقه در تعامل و مشارکت با مردم, من می خواهم به آنها را شکست درجه” گی گفت. “من می دانم که به اندازه کافی در مورد زوم است که در برخورد با مردم باید یک مشکل نیست.”

جنوبی, Kitsap, همراه با برمرتون مدرسه منطقه در طول این هفته شروع به گرفتن زندگی می کنند نظرات به زوم در جلسات هیئت مدیره مدرسه.

حدود 40 نفر حدود نیمی از آنها از اعضای هیئت مدیره یا کارکنان با حضور در جنوب Kitsap جلسه در روز چهارشنبه. عضو هیئت مدیره جان برگ آموزش مردم در نحوه عملا (نه به معنای واقعی کلمه) بالا بردن یک دست به آن می شود ، سه نفر صحبت می کرد در نظر عمومی. در این جلسه تصویری و دستور کار مواد نوشته شده بود ارسال شده در منطقه Facebook صفحه بعد. در این جلسه تصویری نیز posted on Vimeo.

برمرتون منطقه مدرسه برای جلسه خود را در روز پنج شنبه توصیه می شود که هر کسی که مایل به صحبت در این نشست می تواند ایمیل های منطقه و آنها می توان به اضافه دستور کار تحت “ورودی.” مردم نیز داده شد گزینه ای را برای استفاده از “بالا بردن دست” تابع در این نشست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im