برمرتون – Kitsap حمل و نقل را به بیش از 13 میلیون دلار در بودجه فدرال برای کمک به نگه داشتن اتوبوس و کشتی های در حال اجرا در حالی که آژانس هایش با کاهش شیب در ridership و فروش درآمد مالیاتی با توجه به شیوع کروناویروس.

بودجه یک تکه کوچک از 25 میلیارد دلار اختصاص داده شده به سازمان های حمل و نقل در سراسر کشور در فدرال coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته. سازمان های حمل و نقل در منطقه Puget صدا – از جمله Kitsap, King, Pierce و شهرستانهای اسنوهومیش – در مجموع دریافت $538 میلیون در مراقبت عمل بودجه.

این یک شات در بازو برای Kitsap حمل و نقل که دیده است بی مهابا رها کردن در اتوبوس و کشتی ridership از اوایل ماه مارس. اما در کل تاثیر بحران اقتصادی است که هنوز مشخص نیست.

“این در واقع رفتن به نگه داشتن ما را عامل در حالی که ما شکل در دراز مدت چه اثر از این رفتن بود,”, Kitsap, حمل و نقل, مدیر اجرایی, جان Clauson گفت.

Kitsap حمل و نقل پیش بینی یک ضربه بزرگ به فروش آن درآمد مالیاتی در ماه مارس. چقدر نخواهد بود روشن برای برخی از زمان Clauson گفت: از آنجا که دولت طول می کشد چند ماه به پرداخت مالیات فروش به سازمان های حمل و نقل. اما در اوایل بینی برآورد Kitsap حمل و نقل می تواند از دست دادن هر نقطه از $6.6 میلیون به مبلغ 15.5 میلیون دلار در فروش مالیات بر درآمد. این کشتی که بودجه جداگانه مالیات بر فروش می تواند از دست دادن بین $2.5 $5.8 میلیون نفر است. مالیات بر فروش باعث می شود تا نزدیک به 90 درصد از Kitsap حمل و نقل پایه درآمد.

Ridership نیز به طور قابل توجهی کاهش یافته است. ماه گذشته, Kitsap, حمل و نقل قطع سرویس اتوبوس با 35 درصد متوقف و جمع آوری کرایه اتوبوس و کشتی.

در حالی که مراقبت در قانون بودجه کمک خواهد کرد که جبران Kitsap حمل و نقل فروش مالیات کمبود آن به احتمال زیاد نمی خواهد تحت پوشش اضافی coronavirus مربوط به هزینه های اضافی مانند تمیز کردن خدمه, پرداخت, خانواده و مرخصی استعلاجی و تجهیزات حفاظتی.

“چیزی که من سپاسگزار است که به دلیل این است که قلمرو unchartered ما هرگز در اینجا قبل از این که آن را به ما اجازه می دهد به نگه داشتن عامل در حالی که ما کشف اثرات طولانی مدت و چه بلند است که اصطلاح” Clauson گفت.

چقدر بودجه فدرال کمک خواهد کرد بستگی دارد که چگونه به زودی اقتصاد می توانید به بالا و در حال اجرا گفت: جاستین Leighton, مدیر اجرایی, دولت واشنگتن و حمل و نقل انجمن.

“من فکر می کنم که آن را بیش از حد و به همین دلیل نظر ما این یکی از چندین مرحله است که کنگره می توانید به کاهش فشار” لیتون گفت.

این بودجه فدرال می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش هزینه های عملیاتی هزینه قدمت Jan. 20 پرداخت مرخصی اداری برای حمل و نقل کارگران و خرید تجهیزات حفاظت شخصی و یا تمیز کردن وسایل و یا برای پروژه های سرمایه ای.

آن مشخص نشده است اگر این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ساحل تا از دست فروش درآمد مالیاتی چیزی WSTA است فشار برای.

“من با این استدلال که ما آن را انعطاف پذیر” لیتون گفت.

این بودجه فدرال خواهد بود یک مزیت به سازمان های حمل و نقل در واشنگتن اما بیشتر مورد نیاز خواهد بود به بازگشت به سطح خدمات به قبل از همه گیر سطح Puget Sound شورای منطقه ای مدیر جاش براون گفت. PSRC توزیع فدرال حمل و نقل کمک های مالی به سازمان های محلی.

“ما هنوز در وسط این بحران همه نشانه (هستند) که حتی اگر در زمانی ممکن است که ما شروع به بازگشایی اقتصاد این است که احتمالا رفتن به یک آهسته رول” براون گفت.

برای Kitsap حمل و نقل آسیب بستگی به شدت و مدت از رکود است.

در یک سخنرانی به Kitsap حمل و نقل هیأت عالیرتبه سهشنبه, مدیر امور مالی, پل Shinners برشمرد سه سناریو های مختلف – چگونه آژانس خواهد کرایه در این مراسم از 15% و 25% و 35% شیب در فروش مالیات بر درآمد برای بقیه سال.

با استفاده از مراقبت در قانون بودجه و 4 میلیون دلار در Kitsap حمل و نقل ذخایر سازمان باید قادر به حفظ یک مالیات بر فروش آمار حدود 25 درصد از طریق پایان سال 2020 Shinners گفت.

فراتر از آن, Kitsap حمل و نقل مالی تصویر murkier. در مقایسه با بحران مالی 2008 که رکود اقتصادی در آورده با COVID-19 شده است خیلی بیشتر ناگهانی و شدید است. روشن نیست در حال حاضر چه بازیابی خواهد بود Clauson گفت.

حتی پس از محدودیت ها برداشته سواران خواهد شد به احتمال زیاد به بازگشت به حمل و نقل عمومی. برخی از کارفرمایان ممکن است انتخاب کردن برای ادامه به استفاده از teleworking.

“این تلاش برای پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد, چگونه به سرعت اقتصاد را دوباره, چگونه سرعت, سطح اعتماد به نفس در حمل و نقل عمومی باز خواهد گشت” Clauson گفت.

Kitsap حمل و نقل اجرا شده استخدام یخ در ماه گذشته است و نه گذاشته هر کارمند است. به عنوان محدودیت ها برداشته, Kitsap, حمل و نقل هدف این است که سیستم حمل و نقل عمومی را به بالا و در حال اجرا به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

این سازمان نیز بوده است رفتن را از طریق بودجه آن به دنبال صرفه جویی است. یکی بالقوه هزینه است که می تواند برش سریع فری سیستم رزرو که در مورد هزینه $85,000 یک سال است. در مورد بدترین سناریو, Kitsap, حمل و نقل می تواند با استفاده از حدود 10 میلیون میله میله برای ساخت و ساز از سیلوردل حمل و نقل مرکز به تداوم عملیات.

“بدترین می آید به بدترین ما تاخیر در پروژه های ساخت و ساز و جابهجا کردن که پول” Clauson گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im