هر چند او با نگرانی رژیم صهیونیستی. جی Inslee را “در خانه ماندن” سفارش, Kitsap County Sheriff Gary Simpson گفت: او را به پیوستن به, دو, دیگر واشنگتن کلانترها در امتناع از اجرای دستور به معنای آهسته گسترش coronavirus.

“ما نیاز به یادآوری است که فرماندار قرار دادن یک سفارش و همه ما در حال انجام بهترین های ما را امتحان کنید به دنبال آن” سیمپسون گفت. “من می دانم که مردم نا امید من فقط به عنوان نا امید به عنوان هر کس دیگری.”

این هفته J. D. ریموند کلانتر فرانکلین کانتی در شرق واشنگتن همراه با Snohomish County Sheriff آدم Fortney اظهارات آنها را اجرا نمی کند Inslee است که حکم بسته شدن “غیر ضروری” کسب و کار.

“این یک مسئله بسیار جدی و مناسب اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای محافظت از ما بیشتر جمعیت های آسیب پذیر. اما جوامع ما در حال حاضر نشان داده شده و در ادامه برای نشان دادن آنها درک شدت از وضعیت و انجام می دهند همه آنها در حال حاضر می تواند به حفظ خود و خانواده و همسایگان امن و سالم” Fortney نوشت: در این پست که وارد نقد در Inslee.

این اورت هرالد روزنامه گزارش روز شنبه حداقل 98 نفر کشته شده اند از این ویروس در شهرستان اسنوهومیش ،

سیمپسون گفت: هدف از نمایندگان وقتی که می آید به این منظور است که به آموزش و به دنبال انطباق.

“اگر وجود دارد یک وضعیت که در آن سلامت و ایمنی عمومی درگیر است ما را به تصمیم می گیرید چه نوع اختیاری اجرای ما را به” سیمپسون گفت:, و اضافه کرد که رویکرد خود را به دنبال قانون دنبال “حس مشترک” و گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه گزارش روز دوشنبه دوم فرد فوت شده از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. در شهرستان 141 نفر تست مثبت است.

دادستان چاد Enright گفت: منظور از دولت قانون اعطای فرماندار اورژانس قدرت. قانون در سوال باعث نقض اورژانس را از فرماندار ناخالص بزه.

“این قانون است که به فرض به قانون اساسی تا زمانی که دادگاه می گوید که در آن است” Enright گفت. “از دادستان دیدگاه اگر ما دریافت ارجاع برای نقض فرماندار منظور ما آن را بررسی و تعیین اگر بهترین بهره را از این جامعه خدمت کرده است شارژ آن است و اگر پس ما مسئول آن را به عنوان یک جرم و جنایت است.”

Enright گفت: دفتر ثبت نکرده و علیه هر کسی برای نقض سفارش, اما دریافت یک ارجاع در اوایل بحران در مورد بدنسازی اتهام به سمت چپ خود را از شر backdoor باز به طوری که مردم می تواند وارد کنید و با استفاده از تجهیزات ورزش.

داستان زیر را ادامه می دهد

سیمپسون گفت: او دلسوز به نگرانی در مورد سفارش در محل تا زمانی که ممکن است 4.

“من مخالف با مقدار زیادی از آن را من یک مقدار زیادی از سوالات مشابه,” او گفت:, و اشاره کرد که به نظر می رسد به منع فعالیت های است که می تواند انجام شود با خیال راحت در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

هر چند او از اعمال حقوق مدنی سیمپسون گفت: او نا امید شده بود در تظاهرات هفته گذشته در المپیا. کسانی که در اعتراض به حمایت برای بلند کردن اجسام از “ماندن در خانه” نظم و محدودیت های دیگر در تجارت و تفریح و سرگرمی.

برخی در میان جمعیت تظاهرکنندگان به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و دیگران مانند پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

“این یک وضعیت جدی و زمانی که مردم به دنبال آن پروتکل آنها به طور بالقوه آلوده و یا باعث آسیب رساندن به افراد دیگر” سیمپسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو