Kitsap آماده برای یک چهارم جولای با هیچ آتش بازی نشان می دهد

وجود خواهد داشت هیچ آتش بازی نشان می دهد در این سال در شهرستان Kitsap.

اما می ایستد هنوز هم باز در روز یکشنبه برای فروش آتش بازی به افراد برای جشن خصوصی در جولای 4.

Kitsap مقامات اصرار مردم برای در امان ماندن و ادامه تمرین های اجتماعی فاصله. همانطور که از دوشنبه, Kitsap County باقی مانده در فاز 2 از دولت بازگشایی برنامه اجازه می دهد تجمع بیش از پنج نفر در خارج از خانواده است. دولت گفت: در روز جمعه این است که هنوز بررسی Kitsap فاز 3 نرم افزار.

آتش بازی می تواند مجموعه ای خاموش در شنبه, جولای 4 — از 11 صبح تا 11 شب در unincorporated Kitsap County, شهر برمرتون و شهر پورت اورچارد. می توان آنها را به ضرب گلوله از 5 تا 11 p. m. در باین بریدج ایسلند. در ردموند پنجره به تخلیه باز آتش بازی در روز یکشنبه و در ادامه از طریق 9 بعد از ظهر روز یکشنبه.

آتش بازی خریداری شده در سرزمین های قبیله ای باید تخلیه شود در سرزمین های قبیله ای. در اختیار داشتن و استفاده کردن از رزرو غیر قانونی هستند.

این خواهد بود که در سال گذشته مصرف کننده آتش بازی اجازه خواهد داشت در باین بریدج ایسلند پس از شورای شهر رای دادند در پاییز گذشته به ممنوعیت فروش و استفاده شخصی از آتش بازی. این ممنوعیت را به اثر در Oct. 11, 2020.

Kitsap County Fire مارشال دیوید Lynam گفت که او انتظار دارد بیشتر مردم به محیط با آتش بازی خود را در این سال است.

“همه گیر نهفته است بنابراین بسیاری از جنبه های زندگی ما از جمله چگونه ما افتخار سالگرد ملت ما تولد” Lynam گفت: در آزادی مطبوعات. “با هیچ حرفه ای آتش بازی نشان می دهد در دسترس ما نگران بیشتر مصرف کننده آتش بازی استفاده کنید و این ارتباط را افزایش می دهد در آتش سوزی و صدمات.”

در سال 2018 بیش از 9000 اتاق اورژانس شد ناشی از آتش بازی در سراسر کشور, با توجه به U. کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده گزارش. Harborview Medical Center در سیاتل گزارش درمان ده ها تن از آسیب های آتش بازی آخر سال و کودکان اغلب بیشتر تحت تاثیر آسیب های آتش بازی.

آب و هوا نیز یک نگرانی در این سال هر چند شاید نه به اندازه سال گذشته زمانی که برخی اتش محصولات ممنوع شد. کمی بارش باران همراه با رگبار از طریق پایان ماه ژوئن را افزایش می دهد خطر است. در اطراف چهارم جولای آتش بازی می تواند باعث آتش wildland بلع هکتار از جنگل است.

برخی از آتش بازی هنوز هم غیر قانونی در ایالت واشنگتن از جمله به شدت افزایش ترقه و موشک بطری راکت و غیر قانونی مواد منفجره.

به دور از آتش بازی درست قبل از قرار دادن آنها را در زباله خیس کردن آنها را در یک سطل آب به مدت حداقل 15 دقیقه قرار دادن آنها را در پلاستیک و سپس پرتاب آنها را دور.

آب حاوی فلزات سنگین پس از آن است که توصیه می شود که شما کمپرسی مانده آب در شن یا چمن — نه پایین نزول یا طوفان تخلیه که در آن می تواند منجر به آلودگی آب های زیرزمینی, جریان یا Puget صدا.

برای کاهش تاثیر غیر-تماس های اضطراری به, Kitsap, 911, کسانی که نگران آتش بازی استفاده کنید که گزارش فوری تهدید به زندگی یا اموال می توانید تماس بگیرید خط ویژه — 360-307-5811 — بین ساعت 8 صبح روز چهارشنبه از طریق 5 صبح روز دوشنبه

حقوقی آتش بازی می ایستد در unincorporated Kitsap County هستند در:

  • خارج #2317 – 6797 بزرگراه دولت 303 NE برمرتون 98311
  • Safeway – 1401 NE McWilliams جاده برمرتون 98311
  • Fred Meyer – 5050 بزرگراه دولت 303 NE برمرتون 98311
  • چهارراه محله کلیسا – 7555, پیر, جاده نظامی NE برمرتون 98311
  • Cheveron – 7968 Seabeck بزرگراه NW, برمرتون 98312
  • سیلوردل پلازا – 2890 Bucklin هیل جاده سیلوردل 98383
  • ستاره تمام خطوط – 2772 NW Myhre جاده سیلوردل 98383
  • Costco – 10000 Mickelberry Road NW, سیلوردل 98383

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im