Kitsap حوزه های قضایی واجد شرایط هستند برای میلیون ها نفر در مراقبت عمل امداد. چگونه آن را مورد استفاده قرار گیرد ؟

حدود 300 میلیون دلار بودجه از طریق مراقبت در عمل عظیم فدرال coronavirus امداد بسته به جوامع در واشنگتن است. در Kitsap County, میلیون دلار از, که توزیع هستند هدف در چیزهایی مانند خرید تجهیزات حفاظت شخصی, بودجه COVID-19-مربوط به کارکنان کسب و کار کوچک مالی و بانک های مواد غذایی.

بودجه را می توان مورد استفاده برای انواع هزینه, اما آنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19-اهداف مرتبط مانند, تست, تجهیزات پزشکی, حقوق و دستمزد هزینه ها و کمک های مالی برای کسب و کار و یک Oct. 31 مهلت متصل با توجه به راهنمایی از دولت وزارت بازرگانی است که مدیریت پول است. حوزه های قضایی هستند و نیاز به صرف پول در مناطق نیاز و دریافت بازپرداخت برای پول از دولت است.

توزیع به جوامع بر اساس جمعیت و در Kitsap بودجه به نظر می رسد مثل این:

  • Kitsap County: $14.9 میلیون
  • برمرتون: 1.3 میلیون
  • باین بریدج ایسلند: $736,000
  • پورت اورچارد: $432,000
  • پولسبو: $335,000

Kitsap County کمیسیون را مستقیم بزرگترین تکه از آن پول است. کمیسر راب گلدر گفت که در حالی که برنامه هنوز مایع اکثریت این پول برنامه ریزی شده است برای حمایت از بخش اورژانس مرکز عملیات این Kitsap بهداشت عمومی منطقه Kitsap 911 و برخی از شهرستان خود هزینه های مربوط به COVID-19 پاسخ. هزینه های مانند مورد بررسی کارکنان, تست کیت و محافظ دنده ها همه می تواند تامین می شود پول است.

حدود 4 میلیون دلار برنامه ریزی شده برای رفتن به خرید, دنده محافظ, و در حدود 1 میلیون دلار است که با هدف حمایت از کسب و کار کوچک مالی از $5,000, گلدر گفت. پیش نویس برنامه ریزی سند ارائه شده به Kitsap Sun نشان داد یک تکه از $525,000 رفتن به کمک مسکن, کمک های مالی و $136,000 برای مواد غذایی محلی بانک ها در میان سایر هزینه ها.

“این یک مقدار قابل توجهی از بودجه اما این شگفت انگیز است که چقدر این رفتن نیست,” گلدر گفت. “این درست است. من مانع تنها با هزینه کردن برنامه ها و هزینه های شخصی تجهیزات حفاظتی.”

“نه به عنوان دور به عنوان یکی از امید,” او گفت:.

در نامه ای به رژیم صهیونیستی. جی Inslee هفته گذشته, Kitsap, سه کمیسیون اظهار تاسف یک “بی ارزش غم انگیز” فرایند برای استان ها و شهرستانها در دست زدن به پول و گفت که Oct. 31 مهلت “بزرگ ایجاد موانع پیاده سازی است که ممکن است ترک بسیار مهم منابع unspent.”

“اختصاص زمان بسیار کمی برای ایجاد جدید و یا گسترش برنامه های موجود و مکانیسم های مسئولانه به توزیع این بودجه یک تپه برای حوزه های قضایی به صعود کردیم.

آنها گفتند: مسئولیت توزیع منابع مالی بیشتر پیچیده توسط یک نیاز است که حوزه های قضایی محلی را مجبور به درخواست برای بازپرداخت و باید پا میلیون ها دلار هزینه برای توزیع جلو.

“این می آید در زمانی که درآمد محلی را نیز با کاهش دو درصد برای سال 2020 است و ما برش کارکنان و خدمات ما به تعادل بودجه” در این نامه گفت. “با جریان نقدی یک بحران رو به رشد نیاز به جلو و تمام هزینه های غیر ضروری وزن است که مانع از بودجه گرفتن به آن به شدت مورد نیاز است.”

برمرتون شهردار گرگ ویلر همچنین گفت: طرح هنوز در حال تشکیل برای پول, اما پیش بینی یک کسب و کار کوچک برنامه PPE خرید و سرمایه گذاری برای پناهگاه بی خانمان.

“هدف اصلی این است که ما باید قادر به اداره آن را به سرعت به او گفت:” با توجه به اکتبر مهلت.

شهر باین بریدج ایسلند سخنگوی کریستن کشید و گفت: بینبریج شورای شهرستان خواهد شد بحث در مورد هزینه های گزینه برای این شهر بخشی از این پول در ژوئن 30 جلسه.

در پورت اورچارد شهردار راب Putaansuu گفت: این شهرستان در حال حاضر به خریداری دنده محافظ مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست برای کسب و کار گفت: این شهرستان است که به دنبال در یک اجاره امداد برنامه به احتمال زیاد با استفاده از حدود 100.000 دلار از پول است. کمک های مالی نیز می تواند به تعمیرات اساسی از فضاهای کار در پورت اورچارد شهرستان سالن.

“ما در حال هدف قرار دادن $5,000 کمک های مالی. اگر ما رو 100.000 دلار برای شروع با ما فقط کمک 20 کسب و کار,” او گفت:. “من آرزو می کنم ما می تواند کمک به هر کسب و کار وجود دارد اما نمی خواهید به منابع مالی کافی برای انجام این کار است. ما در حال رفتن به انجام آنچه ما می توانیم و کمک به عنوان بسیاری از مردمی که ما می توانیم اما آن را برای رفتن تا آنجا که ما به آن نیاز دارند.”

پولسبو شهردار بکی اریکسون گفت: این تکه از پول کشور واجد شرایط را به طور مشابه به چیزهایی مانند بهبود کسب و کار کمک هزینه خرید تجهیزات حفاظتی و ماسک و ضد عفونی کننده دست و تلاش های بازاریابی. پول نیز به زیرساخت تغییرات مانند “تابستان عادلانه” ابتکار او پیشنهاد کرده است که اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن فضای اضافی خارج در فضاهایی مانند پارکینگ و همچنین برای هزینه های داخلی این شهر متحمل شده به دلیل COVID-19.

“این بسیار مفید,” او گفت:. “این به ما اجازه عرضه PPEs به 70 کسب و کارهای مختلف در جامعه ما و کسب و کار ما واقعا در حال مبارزه در حال حاضر. که به تنهایی شده است مفید است. من انتظار برای دریافت کمک های مالی و امیدوارم که کمک خواهد کرد که بیشتر. آن را اجازه دولت شهرستان به خودمان امن با پلکسی گلاس موانع. آن بوده است بسیار مفید است. ممنون میشم به مردم است که بلند کردن اجسام سنگین به این اجازه می دهد برای رسیدن به محلی حوزه های قضایی است.”

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, [email protected] و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im