Kitsap جداسازی و قرنطینه مرکز میزبانی اولین مهمان هفته گذشته

سه نفر باقی می ماند در یک قرنطینه و جداسازی مرکز زائر دپو اردوگاه در پورت اورچارد هفته گذشته مارک تسهیلات را برای اولین بار استفاده از Kitsap County تاسیس این سایت در اواخر ماه مارس است.

زائر دپو — یکی از دو سایت راه اندازی به طور موقت به خانه افرادی که بی خانمان هستند و یا در غیر این صورت نمی تواند خود را منزوی در خانه به میزبانی دو نفر شروع در مارس 17 و یکی دیگر در مارس 20. هر سه ماند از طریق تاریخ و زمان آخرین چهارشنبه.

مرکز طراحی شده است برای منزوی کردن مردم با COVID-19 یا موارد مشکوک و همچنین قرنطینه کسانی که ممکن است در معرض ویروس. یک نفر که ماند در زائر دپو جدا شد در حالی که دو نفر دیگر بودند قرنطینه با توجه به Kitsap County اورژانس مرکز عملیات. دو نفر از مهمانان گزارش آنها تجربه بی خانمانی.

مردم در این مرکز ارجاع داده میشوند و توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی هر چند سرپناه موقت در نظر گرفته شده است برای افرادی که در خانه های سالمندان یا کسانی که با عوارض شدید نیاز به مراقبت در بیمارستان. در سایت وجود دارد پزشکی کارکنان آموزش دیده کارکنان و پرسنل امنیتی. این مرکز فراهم می کند تمام نیازهای از جمله مسکن و غذا و لباس های شسته شده برای مردم ماندن وجود دارد.

زائر دپو قرارداد به میزبان قرنطینه و جداسازی مرکز از طریق ممکن است, اما که می تواند کوتاه یا طولانی بر این بیماری همه گیر را در مسیر Kitsap county مقامات در ماه مارس گفت .

پس از “آماده” برای حدود یک ماه وید Zick مدیر زائر دپو می گوید عملیات در این سایت رفت و هموار هفته گذشته است. زائر دپو ادامه خواهد داد تا در دسترس به عنوان یک قرنطینه و جداسازی مرکز, او گفت:, و یا در هر ظرفیت های دیگر مورد نیاز است.

“من فکر می کنم با این حال ما می تواند یک شریک با جامعه و کشور ما خوشحال هستیم که در این فضای,” او گفت:.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im