Kitsap سلامت منطقه, اعلام کرد دکتر Gib مارو به عنوان انتخاب بعدی بالا سلامت افسر

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه را به زودی دریافت جدید افسر بهداشت: دکتر ناتان “Gib” فردا چه کسی را به عنوان Kitsap جدید top سلامت رسمی در ماه اوت است.

فردا در حال حاضر معاون بهداشت افسر برای Whatcom County Health Department تصویب شد, Kitsap, بهداشت عمومی هیئت مدیره در جلسه روز سه شنبه. او موفق خواهد شد دکتر سوزان ترنر که در خدمت این نقش پس از 2014 و اعلام کرد قصد دارد در پاییز گذشته به بازنشستگی در پایان ماه ژوئیه.

“من هیجان زده هستم برای پیوستن به یک عملکرد بالا و بهداشت عمومی منطقه است که به طور فعال به دنبال بهبود سلامت از طریق بالادست مداخلات برای ترویج عدالت در سلامت و دسترسی به مراقبت” فردا گفت: در بیانیه روز شنبه. “من مشتاقانه منتظر به همکاری با ما انجمن بهداشت و محلی سازمان های دولتی و خصوصی برای کمک به ایجاد Kitsap County سالم جامعه است.”

فردا می آید به نقش در یک زمان از یک بحران بهداشت عمومی که در آن Kitsap سلامت منطقه است و قرار است همه دست به دست در عرشه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. بیش از سه ماه گذشته کارکنان مشغول به کار اضافه کاری به سطح شیب دار تا تلاش برای فشرده تماس با ردیابی جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و ترویج بهداشت عمومی اقدامات لازم برای مبارزه با ویروس.

منصوب شده توسط انجمن بهداشت و سلامت افسر مجوز پزشک مسئول برای اجرای بهداشت عمومی قوانین ارزیابی ترویج و حفاظت از سلامت جامعه و توسعه محلی بهداشت عمومی سیاست. سلامت افسر همچنین شرکت در Kitsap بهداشت عمومی منطقه اجرایی تیم رهبری است.

فردا یک پزشک است که در موقعیت های بهداشت عمومی و مراقبت های بهداشتی دیگر تنظیمات دریافت مدرک پزشکی خود را از دانشگاه دوک و کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن که در آن او خود را به اتمام اقامت طب داخلی.

او قبلا به عنوان معاون بهداشت افسر شهرستان سونوما, کالیفرنیا, و مدیر پزشکی برای شهرستان Whatcom زندان در واشینگتن و تمرین پزشکی در PeaceHealth سنت جوزف مرکز پزشکی در ونکوور برای بیش از 20 سال است.

با توجه به قرارداد تایید شده توسط انجمن بهداشت سه شنبه فردا سالانه حقوق و دستمزد خواهد شد در مورد $186,500 برای سال آینده است که در حدود 5000 $در کمتر از ترنر حقوق و دستمزد مسیر.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de