Kitsap انجمن بهداشت برای برگزاری نشست در اوایل بازگشایی واريانس در چهار شنبه

این Kitsap بهداشت عمومی هیئت را برگزاری یک نشست ویژه بعد از چهارشنبه بعد از ظهر به در نظر گرفتن که آیا Kitsap County باید اعمال می شود برای سریع تر بازگشایی.

این نشست یک گام مهم در استفاده از واريانس به فرماندار چهار بخش coronavirus طرح بازیابی, که, اگر, موفق, خواهد, اجازه, Kitsap به حرکت به فاز دو زودتر از سایر نقاط کشور است.

مجازی برگزار خواهد شد مه 27 از 1 به 2 p.m با فرصت برای گوش دادن آنلاین و یا از طریق تلفن. مردم می توانند با ارسال کلامی نظرات در این جلسه و یا ارائه نظر نوشته شده را از طریق ارسال نامه و یا آنلاین قبل از جلسه. بهداشت عمومی هیئت مدیره توصیه ارائه نظرات قبل از جلسه در راستای یک حجم بالایی از مشارکت.

بازگشایی شده است به یک موضوع داغ برای رهبران محلی و جامعه در بزرگ با ساکنان تقسیم در مورد زمانی که Kitsap باید بازگشایی کسب و کار و چگونه به انجام آن را به ایمنی. به عنوان متحده در سراسر کشور را آغاز کرده اند برای باز کردن کسب و کار و بخش های دیگر جامعه کارشناسان بهداشت هشدار داده اند در مورد خطرات ناشی از بازگشایی بیش از حد به زودی و ویروس rebounding بدون واکسن هنوز نه اثبات شده درمان است.

تحت دستورالعمل جدید اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی. جی Inslee در سه شنبه, Kitsap است که در میان 10 اضافی شهرستان است که در حال حاضر واجد شرایط برای درخواست یک شدند. اما اخیر COVID-19 مورد اعلام کرد در واشنگتن جانبازان در پورت اورچارد که قبلا شناخته شده به عنوان خرده فروشی و پیچیده است این روند به عنوان مقامات بهداشت بررسی اینکه آیا بیمار employeeis بخشی از گسترده تر گسترش یافته است.

به منظور اعمال می شود, Kitsap بهداشت عمومی منطقه خواهد شد قرار دادن با هم یک نرم افزار شامل اطلاعات در مورد تست اطلاعات ظرفیت برای انجام تماس با ردیابی و بررسی شیوع و قرنطینه و جداسازی اقدامات است. که همچنین شامل یک توصیه از Kitsap سلامت افسر سوزان ترنر. کسانی که در مورد نیاز به بررسی و تایید شده توسط Kitsap سلامت تخته ساخته شده است county کمیسیون محلی و شهرداران.

پس از آن برنامه باید تایید شده توسط Kitsap County هیئت عالیرتبه دولتی است که در حال حاضر نشانه حمایت خود را از اوایل بازگشایی هر چند آنها با تاکید بر این باید انجام شود با خیال راحت.

کل برنامه بررسی خواهد شد توسط دولت و وزارت بهداشت. در حال حاضر 10 استان ها تصویب شده توسط دولت برای سریع تر بازگشایی تحت قبلی دستورالعمل اجازه داده است که تنها در شهرستانهای کوچک با چند مورد جدید به اعمال می شود.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im