پورت اورچارد — طولانی-زمان خانواده, خانه, اجاره خانه, آپارتمان و دفتر حقوقی خواهد بود پاره شده را به عنوان بخشی از شهرستان را عوض از دادگاه و علاوه بر این از یک پارکینگ.

ملک در بلوک جنوب موجود در دادگاه بین Cline خیابان و سیدنی خیابان است که خریداری شده توسط Kitsap County به عنوان یکی از اولین مراحل دادگاه پروژه. هفت خواص باید به دست آورد که در دو بلوک منطقه با توجه به شهرستان برنامه های آن خریداری شده است.

شهرستان در حال حاضر دارای نه خواص از Cline به سیدنی. برخی از آنها خالی زیادی برخی از آنها در حال حاضر پارکینگ برای دادگاه شامل برخی از خانه های خالی و چند خانه که اجاره.

Kitsap County کمیسر اد ولف می گوید: در این شهرستان نزدیک به بسته بندی خود را خرید. قرارداد خرید دو خانه تصویب شد مارس 13 در کمیساریای نشست.

“من منتظرش بوده ام برای این دادگاه برای 20 سال” ولف گفت. “من می دانم که چگونه به شدت مورد نیاز است.”

کسانی که اموال به دست آورد تماس گرفته شد قبل از ارائه مورد پروژه دادگاه در ماه ژانویه است. اما کسانی که اجاره خانه ها متعلق به شهرستان هنوز به تماس گرفته شود در مورد ترک با توجه به ساکنان.

دیو Diehl زندگی در یک خانه پشت دادگاه او و خانواده اش را اجاره از شهرستان به مدت هشت سال.

“ما به طور کامل در تاریکی” او گفت:. “همه اطلاع رسانی آمده است کلمه از دهان به طور مستقیم از صاحبان اموال.”

او گفت که او برای اولین بار شنیده در مورد پروژه های در حال حرکت رو به جلو در اطراف اکتبر 2019 و دریافت کرده است هیچ اطلاع رسمی از هر کسی.

دانیل تابستان و فرزندان او در یک خانه زندگی متعلق به شهرستان مانند Diehl و گفت که او هم شنیده است هیچ اطلاع رسمی. آنها به زندگی در خانه خود را پشت دادگاه برای حدود هفت سال است. او گفت: آنچه باعث می شود او را بیشتر عصبی است که او هیچ ایده زمانی که آنها را به خارج از خانه خود را.

“هنگامی که شما اجاره محل آنها نمی باید به شما مقدار زیادی از توجه و قیمت مسکن در حال حاضر آنقدر دیوانه است که آن را nerve-wracking” تابستان گفت.

اریک بیکر, Kitsap County مدیر سیاست گفت: این شهرستان شده است بحث در مورد اموال خریداری با مالکان و زمینداران حدود نه ماه.

“دستیابی به این خواص فقط در قیمت اموال این جابجایی بودجه برای آن دسته از مردمی” بیکر گفت.

صاحب خانه و زندگی در بلوک که خواسته نمی شود نام برد و گفت: خانواده او تماس گرفته شد حدود یک سال پیش در مورد خانه خود را به دست آورد. آنها خوشحال نیست در مورد خانه آنها متعلق به بیش از دو دهه تبدیل شدن به یک پارکینگ اما در نهایت به یک توافق نامه خرید با شهرستان است.

“ما تا به حال به مبارزه برای به دست آوردن حتی در عرصه ارزش بازار” او گفت:. “من هنوز هم آن را احساس نمی شد و آنچه در آن خواهد بود اما شما می توانید تنها با فشار تا کنون قبل از آنها جلو دامنه برجسته کارت و شما مجبور به هر حال.”

آنها را به خارج از خانه خود در ژوئیه 30 و ساخته شده اند را در یک خانه جدید.

Diehl نیست به دنبال به جلو به پیدا کردن یک مکان جدید برای زندگی می کنند. بازار اجاره تنگ است, او گفت:, و COVID-19 باعث شده است که آن را به یک پیچیده زمان به حرکت می کند.

“2500 دلار برای یک اتاق خواب دو, آیا شما دیوانه ؟ این نیست که هالیوود این است که پورت اورچارد” او گفت:. “ما نمی دانیم که آنچه ما در حال رفتن به انجام. ما به حال بسیاری از شانس پیدا کردن قابل مقایسه اجاره.”

مالکان و مستاجرها هم نیست بسیار خوشحال خود را در مورد یک بار در خانه بودن بیش از هموار.

Diehl معتقد است که این شهرستان باید ایجاد یک پارکینگ چند سطح منطقه است که نمی خواهد نیاز به خرید خواص.

“یک پارکینگ به نظر نمی رسد مانند یک اولویت مورد فقط upend کسی زندگی,” او گفت:. او احساس می کند بدتر برای کسانی که خانه های خود را ساخته اند یک سرمایه گذاری در اموال خود را.

تابستان نیز فکر می کند آن را غم انگیز است که خانواده های آواره بودن برای یک پارکینگ. او نگرانی در مورد حیات وحش در این منطقه بیش از حد. خانواده محبت تماشای یک اسم حیوان دست اموز رشد در طول سال.

“نیز وجود دارد یک زیبا, عظیم, فوق العاده, پیر درخت در ملک” تابستان گفت. “چه اتفاقی می افتد به درخت ؟ همه چیز فقط mowed پایین را به یک پارکینگ؟”

او گفت که او درک اهمیت انطباق رشد county, اما آن را غم انگیز به فکر می کنم در مورد جابجایی حیات وحش و تخریب درختان.

دادگاه است که در فاز اول این پروژه که بر پارکینگ بین تیلور و خیابان و خیابان اسمیت بین سیدنی و کلاین راه. مرحله بعدی ایجاد خواهد شد بیشتر تاز. در حال حاضر 11 دادگاه نیست پر کردن نیازهای این شهرستان است. تخمین زده می شود 15 مورد نیاز در حال حاضر و 20 خواهد بود لازم توسط 2045.

حدود 90 درصد از کار طراحی کامل است گفت: کارن Goon شهرستان administrator. برآورد هزینه قبلا هدفمند برای ماه مارس یا آوریل در حال حاضر هدف قرار داده است.

دادگاه 139,000 فوت مربع در حال حاضر, اما تخمین زده می شود که توسط 2045, 218,000 فوت مربع مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با نیازهای شهرستان است. آینده فاز شامل دفاتر جدید و ایجاد ارتباط بین قطعات از دادگاه و همچنین بیشتر فضای پارکینگ.

کل پروژه به اتمام خواهد رسید و در فاز بیش از چندین سال به عنوان بودجه در دسترس می شود.

بیش از 230,000 نفر بازدید این دادگاه در هر سال. آن ساخته شده بود در سال 1935 بود و آخرین آن تعمیرات اساسی عمده ای در سال 1978.

HOK بین المللی مشهور دادگاه طراح مستقر در سیاتل و توماس معماری Studios در المپیا شده اند قرارداد برای طراحی جدید دادگاه است.

معلوم نیست در عین حال اگر COVID-19 را تحت تاثیر قرار گاهشمار دادگاه پروژه. ولف گفت: این شهرستان در حال بررسی وضعیت مالی آن است. Goon گفت: این پروژه در حال آمدن است به یک نقطه شکستن بین طراحی و ساخت و ساز و شهرستان است که فقط شروع به ارزیابی چه اثرات در حال رفتن به از COVID-19.

قبل از COVID-19 وجود دارد امید به شکستن زمین در ماه نوامبر بیکر گفت.

“COVID را ترک کرده است بسیاری از چیزهایی که در هوا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو