Kitsap County parks بخش در مواجهه با کاهش بودجه میسازد کردن سه

این Kitsap County Parks بخش گذاشته شدن سه نفر از کارکنان در راستای کاهش درآمد ناشی از تعطیلی در پاسخ به COVID-19.

ضمن Kitsap County است طرح ریزی یک 10 میلیون دلار کسری در آن صندوق به طور کلی از یک ضربه برای فروش-مالیات بر درآمد در طول همه گیر هموار راه را برای گسترده تر استخدام یخ در سراسر شهرستان بخش.

Kitsap County فروش شماره مالیاتی مارس بودند خوب نیست گفت: کهربا d’amato اداری مدیر خدمات. کسب و کار شروع به محدود کردن عملیات خود را اواسط ماه به عنوان فرماندار تگزاس جی Inslee صادر اقامت در خانه سفارش غیر ضروری کارگران است.

آوریل انتظار می رود بدتر می شود — بسیاری از کسب و کار بسته شد کل ماه. Kitsap County نقل مکان کرد و به مرحله 2 از بازگشایی در اواخر ماه مه. Kitsap County است طرح ریزی یک 10 میلیون دلار کسری در مجمع عمومی صندوق d’amato گفت. شهرستان ادارات دستور داده شده است به کاهش عامل بودجه به عنوان یک نتیجه.

روز دوشنبه در شهرستان کارکنان در حال قرار دادن یک قطعنامه قبل از Kitsap county کمیسیون برای توقف استخدام در موقعیت های خالی در شهرستان است.

“کمک خواهد کرد که ما بخشی از راه” d’amato گفت.

مقامات شهرستان را نیز توصیه می کنیم بخش برش در مجموع 5 درصد از بودجه عملیاتی خود را که می تواند شامل منجمد خالی. D’amato گفت انجماد جای خالی کمک خواهد کرد را کاهش و به عنوان بدون درد که ممکن است بدون تاثیر بر دیگر موجود شهرستان کارکنان.

با امکانات پارک بسته برای هفته Kitsap County, پارک وزارت درآمد از دست رفته در قالب تسهیلات اجاره گفت: جیم Dunwiddie شهرستان پارک مدیر. او همچنین انتظار به قطع بخش بودجه عملیاتی در حدود $400,000, او گفت:.

موقعیت از دست رفته بودند پارک های برنامه ریز رویدادها هماهنگ کننده و مالی تکنسین. این ساعت برای معاون اداری نیز کاهش می یابد. موقعیت شغلی از جمله نگهداری بسیاری از موقعیت های یخ زده شده اند. حدود 20 ٪ از معاملات در پارک ها بخش ها تحت تاثیر قرار Dunwiddie گفت.

علاوه بر اخراج دیگر کاهش داده شده به پارک های بخش عملیات. برخی از فصلی پارک دهانه به تعویق افتاده اند — نعل اسب دریاچه پارک به طور معمول باز است, آوریل تا سپتامبر. این پارک باز نمی شود تا آخر هفته روز یادبود و باز خواهد شد فقط در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جای هفت روز هفته است.

این بخش نیز برنامه ریزی شده برای باز کردن تازه به دست آورد مربع دریاچه پارک, این سال, اما آن باز شده و معوق به 2021. Dunwiddie گفت: آیا این را حس را به اضافه کردن چیزی جدید در این سال زمانی که گروه در حال حاضر به قطع در مناطق دیگر.

پارک گروه نیز به دنبال به حرکت فعالیت های ورزشی به یک مکان است بنابراین تنها یک منطقه نیاز به حفظ شود و نه متعدد. Dunwiddie گفت: پارک ها می تواند صرف در حدود $30,000 فقط برای آبیاری چمن در یک مکان به طوری که تنها حفظ یک ورزشی منطقه به جای چندین خواهد صرفه جویی در پول. تصمیم نهایی در مورد آن هنوز ساخته شود.

Dunwiddie می گوید این گروه در حال تلاش برای کشف کردن آنچه در آن مسئولیت خواهد بود به عنوان یک مرکز ارائه دهنده به عنوان گروه های بزرگتر می توانید شروع به استفاده از امکانات دوباره. آن را نیز به چالش کشیدن به می دانم که چگونه به بودجه برای آنچه پیش رو در طول مرحله به مرحله بازگشایی و جدید تمیز کردن استاندارد.

“اگر آنها می گویند دستشویی های عمومی باید به تمیز شش بار در روز که برای قرار دادن فشار بر بودجه” Dunwiddie گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de