Kitsap County حسابرس به تغییر رای دهندگان, راهنمای پس از اتهام سانسور از تیم Eyman

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 2:03 PM EDT Jun 17, 2020این Kitsap County حسابرس را تغییر دهید که چگونه آن را

توسط ABESTANEWS در 28 خرداد 1399

این Kitsap County حسابرس را تغییر دهید که چگونه آن را چاپ نامزد اظهارات برای ایالت در مسابقات سالانه خود را از رای دهندگان, راهنمای تصمیم گیری ساخته شده پس از فرمانداری نامزد تیم Eyman متهم از سانسور.

Eyman یک محافظه کار فعال شناخته شده برای پر کردن ده ها تن از ضد طرح های مالیاتی علنا متهم Kitsap County حسابرس پل اندروز در هفته گذشته از سانسور خود را نامزد بیانیه – خلاصه مقاله نامزدها استفاده برای توصیف پلت فرم خود را در محلی رای دهندگان ،

Eyman بیانیه که اشاره Gov. جی Inslee با نام ده بار رد شد توسط حسابرس ، مقامات انتخابات خواسته Eyman به تجدید نظر در بیانیه خود به را شامل نمی شود ذکر Inslee نام و به جای آن پیشنهاد استفاده از عبارت "این دولت است." Eyman استدلال حرکت بود یک محدودیت از حق خود برای آزادی بیان است.

"این به طور کامل شکسته سیستم اگر دولت اجازه نمی دهد که مردم قادر به گفتن نام فرد آنها در حال اجرا را در برابر" Eyman گفت. "اساسی است که محتوای مبتنی بر محدودیت آزادی بیان و اگر یک نامزد می خواهد به می گویند که پس از آن رای دهندگان فرصتی برای خواندن آن و ارزیابی آن است."

دولت قانون نیاز ندارد county حسابرسان شامل دولت نژادها را در خود رای دهندگان راهنما و اجازه می دهد تا حوزه های قضایی محلی به خود را ایجاد کنید اداری قوانین از جمله تعیین مهلت و تعداد کلمه محدودیت است.

یکی از این قوانین محدود نامزدها به ساخت اظهارات که "محدود به کسانی که در مورد نامزد خود و یا خودش."

حدود 25 درصد از تمام اظهارات حسابرس را دریافت کرد از جمله Eyman را نه مطابق با قوانین محلی اندروز گفت. دوازده اظهارات از فرمانداری نامزدها از جمله Inslee این بیانیه نیز پرچم توسط حسابرس ،

Eyman ثبت درخواست در روز دوشنبه و تهدید به شکایت حسابرس را اگر بیانیه خود نبود چاپ شده است. اندروز پس از صحبت کردن با دیگر شهرستان حسابرسان مورد تایید دادگاه تجدید نظر و توافق کردند به چاپ اظهارات از تمام نامزدها برای دفتر امور خارجه پس از تایید توسط وزیر امور خارجه.

"من تصمیم گیری برای دفتر است که رفتن به تغییر نحوه استفاده ما از این بزرگتر دفتر نژادها از هم اکنون ما در حال رفتن به قبول آنچه که دولت ارائه می دهد" اندروز گفت.

رای دهندگان راهنمای قوانین

رای دهندگان راهنمای انتشار سالانه تولید شده توسط حسابرس را که شامل اطلاعات در مورد نامزدها به صورت محلی و دولت نژادها.

تنها هفت استان ها از جمله Kitsap تولید محلی چاپ جزوه که فرستاده شده است به رای دهندگان. تحت قانون دولت حسابرسان مورد نیاز که شامل اطلاعات در مورد محلی شهرستان و شهر نژادها اما نه دولت نژادها. اکثر استان ها شامل دولت نژاد "به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد به وزیر امور خارجه" که تولید نمی کند, چاپ جزوه به صورت اولیه اندروز گفت.

نامزدها برای دولت دفاتر ارائه اظهارات خود به وزیر امور خارجه که چک آنها را برای زبان زشت و ناپسند و یا نادرست یا گمراه کننده اظهارات به گفته مدیر ارتباطات Kylee Zabel.

اگر یک نامزد اشاره نامزد دیگری در بیانیه وزیر امور خارجه دفتر ارسال خواهد شد اطلاع رسانی به کسی که ذکر شده بود Zabel گفت. اظهارات پس از آن فرستاده شده به استان ها است که می تواند تنظیم مقررات اداری محلی برای رای دهندگان راهنماهای مختلف هستند که از دولت مورد نیاز است.

حسابرسان می توانند رد اظهارات از نامزدها که "تلقی بیش از حد افترا آمیز یا در غیر این صورت نامناسب است." قانون می گوید "هر گونه اظهارات یک نامزد باید محدود شود و به کسانی که در مورد نامزد خود و یا خودش."

به دلیل وجود قوانین مختلف برای دولت های محلی و رای دهندگان راهنماهای شهرستان باید تفسیر کرد که اساسنامه به معنی چیزهای مختلف. Snohomish County, که همچنین رد Eyman گفته است قوانین است که به صراحت ممنوع نامزدها از ذکر مخالفان خود را.

Eyman گفت: موضوع نبود با قانون اما اندروز' تفسیر آن – یعنی که قوانین محلی به مقدار یک "محتوای مبتنی بر" محدودیت آزادی بیان است.

"او در تفسیر است که قانون به این معنی است که شما نمی توانید ذکر Jay Inslee و این یک تفسیر است که اساسنامه است که به وضوح بر خلاف قانون اساسی" Eyman گفت.

اندروز گفت که حسابرس را به طور سنتی اعمال قوانین محلی به دولت نژادها و می پرسد نامزدها در سراسر طیف سیاسی برای تغییر اظهارات خود را اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

"نبود چیدن در یک گروه این تنها راه ما می تواند برای رسیدگی به همه چیز درگیر در این" اندروز گفت.

تغییر سیاست های

رو به یک مهلت یک مطبوعات مهلت برای دریافت جزوه به رای دهندگان اندروز تصمیم در اواخر هفته گذشته به جلو و تمام اظهارات از نامزدها در حال اجرا برای ادارات دولتی از رای دهندگان جزوه. در جای خود خواهد بود چاپ شده یک لینک برای مشاهده کامل بیانیه حاضر در دولت ،

اندروز گفت که دفتر او تصمیم به رد اظهارات برای همه دولت نژادها دلیل تعداد زیادی از نامزدها که پاسخ نمی دهند و یا رفع اظهارات خود را.

"من نمی خواهم آن را به نظر می رسد که من برداشت و انتخاب (sic) و من بود که بیشتر گرایش چرا که این چیزی است که آن را نگاه مانند" اندروز گفت.

بیش از آخر هفته اندروز معکوس و البته تصمیم به انتشار اظهارات که مطابق با قوانین محلی.

"در تأمل در آن من به رسمیت شناخته شده است که من باید برای خدمت به شهروندان بهترین من می تواند به عنوان به خوبی و خودداری واجد شرایط اظهارات بود نه در خود علاقه" اندروز گفت.

Eyman ثبت درخواست با دفتر دوشنبه. در روز سه شنبه اندروز تایید درخواست تجدید نظر و توافق شامل Eyman بیانیه و اظهارات هر نامزد در حال اجرا برای دفتر امور خارجه به عنوان تایید شده توسط وزیر امور خارجه ،

اندروز گفت که نه Eyman درخواست تجدید نظر و نه تهدید خود را از طرح دعوی در دادگاه است که باعث تغییر, اما بحث با حسابرسان از دولت در مورد فرآیندهای در شهرستانهای مختلف برای چاپ نامزد اظهارات برای ایالت نژادها.

"من به ارث برده یک فرایند است که به دنبال برای زمان بسیار طولانی ما در طول تاریخ همیشه مورد نیاز ایالت نامزدها برای تنظیم اظهارات خود را به منعکس کننده قوانین RCW," اندروز گفت.

"پس از آن عمیق تر نگاه کنیم واقعا باید فقط اجازه دهید دولت چه دولت در حال رفتن به انجام."

حسابرس دفتر چاپ سلب مسئولیت در جزوه اجازه دادن به رای دهندگان می دانند که این اظهارات که به نظر می رسد در راهنمای تایید شده توسط وزیر امور خارجه.

Eyman ستایش از این تصمیم خواستار آن را "خوب برای همه Kitsap County رای دهندگان خوبی برای همه Kitsap County نامزد."

اندروز نیست تنها حسابرس به چالش Eyman بیانیه. در جمعه شهرستان اسنوهومیش حسابرس Garth کاهش یافت و همچنین رد Eyman بیانیه خود را برای رای دهندگان جزوه.

"اساسنامه مستلزم آن است که آن را در مورد فردی خود را به اظهار نظر در مورد هر نامزد دیگر و یا وقت هر دو اساسنامه و مقررات اداری و موافق است که" کاهش یافت گفت.

Eyman گفت که او قصد دارد به درخواست تجدید نظر رد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن