Juneteenth در Kitsap در سکوت و با صدای بلند بر وحدت

برمرتون — تمدید دوره سکوت در طول یک شب زنده داری شمع شب جمعه تبدیل به یک خشن و بی ادب مارس از طریق مرکز شهر شنبه — کامل با drumline و چند توقف برای اجرای رقص — به عنوان دو رویداد مشخص شده Juneteenth و ادامه داد: حرکت در Kitsap County اطراف سیاه زندگی مهم است.

صدها نفر از مردم با حضور در هر رویداد سازمان یافته را به علامت ژوئن 19 تعطیلات رسمیت می شناسد که در این روز در سال 1865 زمانی که بردگان یاد گرفته در مورد رهایی اعلام در تگزاس گذشته دولت در این اتحادیه به شنیدن اخبار است. تظاهرات در سراسر کشور برگزار شد جمعه, اضافه کردن اهمیت به ادامه تظاهرات و حوادث موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

“نگاهی به Kitsap County برای خودتان” کارن وارگاس عضو Juneteeth آزادی جشنواره کمیته برنامه ریزی گفت: به عنوان او gazed در سراسر جمعیت به باز جمعه شب زنده داری. “ما در آینده با هم در وحدت ایستاده در همبستگی و ساختمان جامعه است.”

جمعیت جمع آوری شده بر روی چمن فقط در غرب ماروین ویلیامز مرکز مشاهده و 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت برای باز کردن یک برنامه که شروع شد فقط قبل از گرگ و میش به پایان رسید و با صدها شمع روشن برای یک نتیجه گیری از یک ثانیه خاموش رعایت. 8:46 علائم آن زمان که فلوید دوخته بود به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس قبل از مرگ او.

“آن شب زنده داری و شب زنده داری به معنای بیدار ماندن” گفت: Darryl رایلی عضو دیگری از این مراسم کمیته. “در حال حاضر سفید جامعه نیز بیدار به چه خبر است.”

علاوه بر اشاره به رویدادهای اخیر مانند فلوید مرگ یا مشابه قتل که مشتعل کشور BLM جنبش چندین سخنرانی و اشعار متمرکز بر تاریخ سیاه است که پی ریزی Juneteenth. از NAACP برمرتون فصل جمهور تریسی سیل به یک سری از نوجوانان با Kitsap جوانان فعالیت و زندگی رهبری گروه های شب بود سنگین در بازگویی وقایع برده داری را ریشه جنبش حقوق مدنی و کمتر شناخته شده حوادث نژادی و خشونت در کشور ما گذشته است.

روز شنبه, مارس تا به حال قطعا متفاوت پرنیان کلید زنی خاموش “مردی Gras” تم که شامل یک جامعه marching band و درام خط پیشرو صفوف از هنجار Dicks مرکز دولت به همیشه سبز-روتاری پارک راه مارتین لوتر کینگ جونیور راه و پارک خیابان. جمعیت به احتمال زیاد دو که از شب زودتر راه می رفت از طریق خیابان توقف در تقاطع پنجم و اقیانوس آرام و بار دیگر در خارج از ماروین ویلیامز مرکز برای اجرای رقص.

برمرتون رئیس پلیس جیم Burchett یکی از بسیاری از مقامات شهرستان و انتخاب رهبران در حضور بیش از دو روز صحبت های اولیه به جمعیت و بعدها علنا اعتبار برای تلاش های خود را برای پرداختن به نگرانی در مورد پلیس در این شهرستان است. دیگر سخنرانی که باز برای هر عضو جامعه به اشتراک گذاری لمس کردن در تجربیات شخصی از تبعیض و همچنین وحدت با چند بلندگو با تمرکز بر تحولات مثبت در راستای مبارزه با نژاد پرستی Kitsap County است.

“آیا شما در مورد آنها مراقبت? آیا شما عاشق آنها پرسید:” وارگاس, احاطه شده توسط یک گروه از افراد جوان از نژادهای مختلف که به نام او به “بچه ها” با جمعیت با صدای بلند پاسخ “بله” به هر تماس.

“ما در حال رفتن به حرکت توسط بخش هر بیشتر در Kitsap County است. …” وارگاس گفت. “این بود که سیستم ما ایجاد شده و این سیستم ما می تواند خراب کردن.”

ممی Randall از ردموند صحبت احاطه شده توسط نوجوان و بلوغ کودکان. پس از مربوط است که هر یک از بچه ها او را احساس کرده بود قربانی اعمال فرد از نژاد پرستی از جمله اینکه به نام n-word در شمال Kitsap منطقه مدرسه Randall گفت که او مجموعه ای برای انتقال آنها. او سپس به نام رو به جلو سفید معلم در مخاطب عموم ضمن تشکر از او را برای رسیدن به تشویق Randall خواهر و برادر ایستاده تا برای منافع خود و در نهایت تغییر ذهن در خروج از منطقه است.

“شجاعت است آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن یک جنبش رفتن تا زمانی که تغییر اتفاق می افتد” Randall گفت. “… ما حرکت نمی کند, ما ایستاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de