‘آن را ذخیره ما کسب و کار’: وعده غذایی برنامه صحه رستوران ها و ساکنان نیاز به

دیوید بیکر سعی کرده بود همه چیز را به صرفه جویی سو نوار آب تازه و ساندویچ فروشگاه کسب و کار او اجرا از پورت اورچارد بازار عمومی به مدت شش سال. بیکر پاک کردن پس انداز خود را به نگه داشتن کسب و کار خانواده زنده اما از سفارشات به سادگی نمی آوردن کافی است. یک روز در این فروشگاه به فروش می رسد تنها 16 دلار ارزش غذایی.

این COVID-19 بحران بیش از حد بود برای غلبه بر. بیکر برنامه ریزی برای تعطیل سو ساندویچ فروشگاه در پایان آوریل شدن و در عین حال یکی دیگر از کسب و کار کوچک قادر به تحمل همه گیر اقتصادی ویرانی. “ما فقط در نهایت گفت:” ما بهترین شات,’,” او گفت:.

سپس دایره کامل وعده های غذایی یک برنامه جدید طراحی شده برای پرداخت هزینه رستوران را به وعده های غذایی برای ساکنان نیاز به استفاده از کمک های مالی برای حفظ اعضای جامعه و کسب و کارهای کوچک به طور یکسان.

سو ساندویچ فروشگاه در میان اولین برای پیوستن به. بیکر می گوید: این فروشگاه با هم قرار می دهد وعده های غذایی سه روز در هفته در آوردن به اندازه کافی پرداخت اجاره, خرید هفتگی لوازم و دوباره پر کردن حساب بانکی خود را.

“آن را ذخیره کسب و کار ما,” او گفت:. “هنگامی که این است که بیش از همه و مشتریان من دوباره — و آنها را — من به عقب خواهد بود تا روی پای من. این است که نگه داشتن من که این همه با بیش از.”

دایره کامل وعده های غذایی است که زاییده افکار استیو Sego آغاز شده که این برنامه در ماه گذشته برای کمک به مبارزه رستوران بریس رکود اقتصادی و زنده ماندن تا ماه های آینده در حالی که پرداختن به افزایش تعداد افرادی که نیاز به کمک.

Sego صاحب حوض نوار و رستوران در پورت اورچارد همکاری با سازمان های غیر انتفاعی قوس شبه که نظارت بر این برنامه عملیات روزانه و تحویل غذا. در این برنامه هفته اول قوس آغاز شده توسط ارائه وعده های غذایی خود را برای مشتریان: بیش از 100 بزرگسالان با فکری و ناتوانی های یادگیری که روال زندگی روزانه و وعده های غذایی شده اند طرح میتوانست توسط رژیم صهیونیستی. جی Inslee اقامت-در-خانه سفارش.

در هفته های اخیر این برنامه به سرعت در حال گسترش و ارائه وعده های غذایی برای کارکنان در Retsil جانبازان, خانه, خانواده های کم درآمد از طریق Lifepoint Church در برمرتون و Kitsap ماموریت نجات را پناهگاه بی خانمان در county fairgrounds, در میان دیگران. آن را در حال حاضر به طور متوسط حدود 200 وعده های غذایی در هر روز Sego گفت: “این خواهد بود که 300 روز در هفته آینده من مطمئن هستم.”

“آن را فقط نگه می دارد در حال رشد” گفت: Chris Tibbs, مدیر قوس شبه که آن را می بیند به عنوان یک راه احیای Kitsap اقتصاد در میان محدودیت های اجتماعی است که باید به شدت کاهش می یابد مشتریان در رستوران های محلی. “این یک جزوه به ما رستوران شرکت این دست-که آنها را می دهد یک فرصت برای ثابت خود را دارند.”

Sego می گوید: روزانه تحویل غذا با هدف کمک به افرادی که در خط مقدم از همه گیر اما ممکن است به عنوان قابل مشاهده به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا پاسخ اول: “آنچه واقعا من باعث به گسترش نگرانی های من این است که وجود دارد احتمالا صدها اگر نه هزاران نفر از مردم که در حال وجود دارد که نیاز به وعده های غذایی.”

تلاش های مطرح شده بیش از 60 ، 000 دلار از پنج شنبه که Sego می گوید می رود به سمت رستوران پرداخت 20 دلار در هر وعده غذایی به علاوه مالیات بر فروش. در حال حاضر وجود دارد بیش از ده رستوران شرکت تعدادی نیز همچنان به رشد.

“ما قادر به آنها این توانایی در برخی از موارد به rehire یا کارکنان خود را به باز کردن درب و … و در نهایت به حالت عادی هنگامی که ما رسیدن به مراحل اضافی (بازگشایی)” گفت: Sego که امیدوار است این برنامه را گسترش تاسیسات برای رستوران های محلی که در غیر این صورت نمی توان آن را.

برخی از رستوران تحلیلگران تخمین می زنند 75% از رستوران های مستقل خاموش شدن به دلیل coronavirus را به طور دائم, از, نیویورک تایمز گزارش داد در ماه گذشته. “حقیقت این است که بسیاری از رستوران ها که تا زمانی که ما اتصال” با آنها به تعطیل دائم Sego گفت. “در حال حاضر ما بسیاری از رستوران ها نوشتن به ما گفت:” با تشکر از شما ما را نجات داد.'”

در خانه ساخته شده کافه در پورت اورچارد صاحب Suanne مارتین اسمیت می گوید: رستوران از دست داده بود 90 درصد از کسب و کار خود را پس از فرماندار دستور رستوران ها و کافه ها به تعطیل در اواسط ماه مارس. در زمان یک ماه آن را در زمان یک 35.000 دلار رسید.

“من نمی خواهم به, اما من نمی دانم آنچه که من قرار بود برای انجام گفت:” مارتین اسمیت که تا به حال به اجازه رفتن همه کارکنان به جز اعضای خانواده.

با دایره کامل وعده های غذایی کافه در حال حاضر آماده وعده های غذایی حدود سه یا چهار روز در هفته آوردن به مراتب کمتر از کسب و کار قبل از همه گیر اما به اندازه کافی برای شناور باقی می ماند. “این کار را به خوبی. به معنای واقعی کلمه ما است, منجی” مارتین اسمیت گفت.

در روز سه شنبه, Martin Smith کار می کرد به دبستان در حدود 50 ناهار برای Arc مشتریان: باشگاه ساندویچ با میوه فنجان سبزیجات, چیپس های شکلاتی و یک رول توتسی در یک کاغذ قهوه ای گونی — هر یک با یک قلب کشیده شده است. “ما فقط می خواهیم آنها را به می دانم که آن را ساخته شده با عشق” او گفت:.

و مارتین اسمیت ندارد هیچ برنامه ای برای متوقف کردن. “من نه بسته. من یک واگذارنده. این است که همه چیز ما ساخته شده است,” او گفت:. “این چیزی است که ما خانواده ساخته شده است و این آینده ما است.”

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im