سرمایه گذاری در اخبار محلی است مهم تر از همیشه

دانیل خاکستر دانشیار معاون رئیس جمهور برای جامعه تاثیر در شیکاگو جامعه اعتماد; اب نبات چوبدار Bowean است مسئول برنامه برای رسانه ها و داستان سرایی در این زمینه بنیاد; کتی Im مدیر روزنامه نگاری و رسانه در بنیاد مک آرتور; Channing Lenert یک برنامه افسر در پولک برادران بنیاد; آندرس تورس در دموکراسی مامور برنامه در مک کورمیک پایه و اساس است.

در اوایل این هفته یاد شیکاگو فعال و صلیبی ایدا B. چاه بود و پس از مرگ با افتخار روزنامه نگاری بالاترین شناخت: جایزه پولیتزر.

در میان بسیاری از دستاوردهای شایان ذکر است که زمانی که چاه شروع به بررسی وحشتناک lynchings از مردان و زنان سیاه, او اولین بار منتشر شده کار خود را در نیویورکسیاه و سفید متعلق به روزنامه ای که منتشر شده به طور گسترده ای. او بعد از خود منتشر شده داستان خود را در یک جزوه جنوب وحشتیک نشریه که هدفمند آفریقایی آمریکایی خوانندگان و اطلاع مخاطبان گسترده تر.

از زمان آزادی مجله تاسیس شد و در سال 1827 آمریکایی های آفریقایی تبار را تبدیل به سیاه و سفید متعلق به روزنامه ها به عنوان یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات و مطالعات نشان می دهد که امروز هم درست است.

در واقع به ویرانی COVID-19 می افتد بیشتر به شدت در درآمد جوامع رنگ با توجه به تحقیقات پیو مردم از رنگ تکیه بر اخبار محلی و بیشتر از همتایان سفید و روشن کنید و به آن بیش از هر منبع دیگر برای coronavirus اخبار.

در شیکاگو کسانی که منابع محلی شامل جامعه رسانه ای و موسسات است که باید ازش لذت برد خوانندگان وفادار برای نسل مانند شیکاگو صلیبی و La Raza—اعتماد منابع خبری که تمرکز بر ارائه اطلاعات خوانندگان خود را نیاز دارید و نمی تواند در غیر این صورت دریافت کنید.

ملی و محلی نگاری در بحران است. درآمد حاصل از تبلیغات طولانی در کاهش تبخیر شده همراه با کسب و کار است که پرداخت می شود برای تبلیغات است. اما کوچکتر و اقلیت مالکیت و رهبری اتاق های خبر در صورت نابودی و بدون حمایت و مداخله است.

اگر جامعه رسانه ای از بین می رود مصرف کنندگان خود را که در طول تاریخ شده است کمتر در رسانه های جریان اصلی تبدیل خواهد شد بیشتر به حاشیه رانده شده. این نمی تواند در یک زمان بدتر.

های اخیر تحلیل های شیکاگو شهری سازمان برای برنامه ریزی نشان می دهد که چگونه وابسته به ما هستند در منطقه ما آسیب پذیر ترین ساکنان در طول این بحران است. مردم از رنگ ها در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان کارگران ضروری در ادامه به قفسه های انبار کشتی بسته و پشتیبانی از سیستم مراقبت های بهداشتی ما. این ضروری کارگران عمدتا در مناطق از منطقه که در آن دهه از اتلاف سرمایه باید تولید ثروت و دیگر نابرابری که تشدید خطر پیمانکاری COVID-19. و به عنوان آنها همچنان به رفتن در مورد کار خود را, آنها به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. داده ها از شیکاگو وزارت بهداشت نشان می دهد enormous اختلاف در عفونت و مرگ و میر بین شیکاگو سیاه و سفید ساکنان.

کیفیت اطلاعات ضروری برای حفظ بهداشت عمومی و در آینده از اعتماد صداهای مورد نیاز است برای بررسی coronavirus. خوشبختانه شیکاگو قوی چشم انداز رسانه های است که شامل رسانه های عامل در ده ها تن از زبان و خدمت به جوامع مختلف است که ممکن است قادر به دسترسی و یا مایل به اعتماد به اطلاعات از منابع دیگر.

این چشم انداز دارای رسانه های جدید مانند Triibe است که صحبت کردن به طور مستقیم به سیاه millennials و سیسرو Independienteکه روزنامه نگاران در جلسه با اسپانیایی زبان مخاطبان on Facebook. این همچنین شامل دیرینه نشریات مانند Austin اخبار هفتگیاز شیکاگو کره زمانs و شیکاگو خوان شده اند که چاپ دهه.

هم جامعه رسانه ای در حال پر کردن اطلاعات از شکاف ها و مقابله با اطلاعات غلط اما آنها نیاز به پشتیبانی ما برای ادامه این کار. این هفته یک کنسرسیوم از تأمین کنندگان مالی اعلام کرد سرمایه گذاری بیش از $425,000 در شیکاگو جامعه رسانه ای. با حس ضرورت و احترام عمیق برای خبرنگاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر ما آمد و با هم در اولین هفته از بحران برای توسعه مشترک واکنش سریع مدل برای بودجه های محلی و روزنامه نگاری. ما مفتخریم که این کمک های مالی عمدتا در خدمت رسانه های رهبری و یا خدمت به مردم رنگ و چاپ و نشر در نیم دوجین زبان. اما بیشتر مورد نیاز است. ما دعوت از همکاران ما در شرکت و نهادی انسان دوستانه به ما بپیوندید. و ما همچنین از شما دعوت عمومی.

یکشنبه جهانی, جشن روز جهانی آزادی مطبوعات فرصتی است برای تأمل در ارزش اطلاعات به زندگی ما معیشت و دموکراسی است. اما حق دسترسی به اطلاعات است نه تضمین آن است. بنابراین به نظر می رسد شایسته است که روز جهانی آزادی مطبوعات شد از نزدیک دنبال کرد در این سال با دادن اخبار روز, سهشنبه, مه 5 و 8 مارس کیکآف از یک monthlong کمپین در شیکاگو به #SaveChicagoMedia مشترک جمع آوری کمک های مالی ابتکار سازماندهی شده توسط شیکاگو رسانه های مستقل اتحاد برای حمایت از بیش از 40 رسانه های محلی. آنها سزاوار حمایت خود را. شما پیوستن به ما در حمایت از آنها است ؟ v

شیکاگو COVID-19 روزنامه نگاری صندوق همکاری بین Robert J. McCormick بنیاد John D. و کاترین T. MacArthur Foundation, شیکاگو Community Trust, the Richard H. Driehaus بنیاد پولک برادران پایه و زمین پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im