به جای آغوش رژه به ارسال هلیکوپتر فرمانده به افغانستان

برمرتون — یک قطار از اتومبیل و کامیون ها و firetrucks با دوستان و خانواده و همسایگان خود راند گذشته از ارتش مسلح ، کریس شاه ماهی در روز جمعه قبل از او سر افغانستان.

کریس شاه ماهی یکی از 13 ترزا شاه ماهی ، او شده است در ارتش برای نزدیک به 20 سال خدمت در خارج از کشور در چهار استقرار. او فرمانده یک CH-47 هلیکوپتر واحد مسئول چندین خلبانان که می خواهد به پرواز در افغانستان است.

او برگ در هفته آینده و برای حفظ میکروب ها دور یدکی امکان آلوده شدن با COVID-19 قبل از استقرار خود. بدون معمول در جمع خانواده به ارسال به او را مادر او تصمیم گرفت برای برنامه ریزی یک خداحافظی رژه.

“آن آغاز شده و با برادران و خواهران و برادرزاده برادرزاده” ترزا گفت: “پس ما دعوت سازمان آتش نشانی.”

کریس شاه ماهی یک نمای کلی از طرفداران بنابراین ترزا دعوت همسایه با Seahawks-مضمون کامیون. سپس او را دعوت یکی دیگر از دوستان با Seahawks کامیون. رژه برنامه ریزی آغاز شد و روز چهارشنبه در یک زن و شوهر از روز آن رشد کرد و بزرگ شد.

“این سخت تر, شما می دانید من نمی من آغوش” ترزا گفت. “من نمی حلق آویز کردن مثل ما به طور معمول باید در یک جمع خانوادگی و این باعث می شود من واقعا غم انگیز است. من فکر می کنم که چیزی است که الهام بخش من برای انجام این کار است. من می خواهم به انجام کاری اما ما نوع محدود شده است.”

او ایده از دیدن مردم فراموش تولد راهپیمایی برای بچه های خود را برای دیگر نمونه جشن های قطع شده توسط quarantining برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“من فکر می کنم چیزی که مورد علاقه من بود که آن را هماهنگ و انجام بدون من دانستن” کریس گفت. “حتی زمانی که من شنیده ام آژیر من فکر کردم, ‘OK کسی رانندگی firetruck در اطراف محله.’ من تا به حال هیچ ایده آن را برای من بود.”

او گفت: آن بزرگ sendoff و خوب برای دیدن خانواده و دوستان و پدر و مادر و معلمان از مدرسه فرزندان خود.

گروه جمع آوری شده در اتومبیل خود را در پارکینگ در Kitsap ابتدایی به عنوان کریس همسر جکی کشیده او را به cul-de-sac به تماشای کودکان و نوجوانان بازی برای کمی. پس از آن آمد یک قطار از اتومبیل های پر از مردم برگزاری علائم و بالن آرزو او وداع.

ترزا گفت: Chris’ خانواده همیشه میزبان تجمعات تعطیلات در خانه خود را. آنها می خواهم به بازی کارت ها و بازی ها با هم, او گفت:. آنها به تازگی یک کایاک پس از او فرزندان قایقرانی در Kitsap دریاچه.

جکی توصیف شوهرش به عنوان یک اختصاص داده شده و مراقبت پدر خوب در مشاوره دادن. او آرام و حرفه ای و درک. او گفت: در کار او آگاه از خانواده و شرایط و درک است اگر یک سرباز نیازهای اضافی برخی از زمان شخصی در خانه.

او خواهید بود رفته حدود یک سال. جکی گفت: این مشکل زمانی که او رفته اما او خوش شانس به خانواده نزدیک است.

“بسیاری از نیروهای نظامی در اطراف در اینجا لازم نیست که خانواده در این نزدیکی هست. من خوش شانس هستم که پدر و مادر من در اینجا و پدر و مادر خود را در اینجا.”

آخرین بار او مستقر فرزندان خود — که در محدوده سنی 3 تا 8 — جوان بودند و واقعا نمی دانند, او گفت:. این زمان وجود دارد زمانی که اشک آنها گفت: بچه ها او را ترک برای یک سال.

در راه قرنطینه شده است یک برکت و رحمت در اجازه دادن کریس به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را قبل از او حرکت جکی گفت. نیروهای جنبش بود به طور موقت متوقف معنی او شده است صفحه اصلی چند هفته بیشتر از حد معمول جلوتر از استقرار.

کریس گفت: این خواهد بود که گذشته خود را گسترش.

“این قطعا یک چیز دشوار بود جدا از خانواده خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها باید ما را به,” او گفت:. “اما من همیشه احساس می کرد که حق انتخاب شغل پیوستن به زمانی که من در خارج از مدرسه بالا است.

“من فکر می کنم پاسخ من از مردم شده است بسیار مثبت است و نشان میدهد که چقدر مردم ما در مورد مراقبت از ما خدمتگزاران و مایل به رفتن بالا و فراتر از آن وجود داشته باشد” ترزا گفت: قبل از رژه در روز جمعه.

کریس گفت: سپاسگزار او را برای زندگی در یک جامعه و کشوری که در آن خدمت قابل قدردانی است.

“من تا به تعامل با اعضای نظامی بیش از همه در کشورهای دیگر که در آن آنها ندارد و این نوع از درک این نوع از گرما و عشق و احساس بین همسایگان و دوستان و هر چیز دیگری برای خدمت سربازی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im