داخل 19-ساعت اشغال دانشگاه شیکاگو مقر پلیس
برای بزرگنمایی کلیک کنید GRACE DEL VECCHIO

  • فضل Del Vecchio

وجود حمام و سرویس بهداشتی در ساختمان اما معترضان نبودند مجاز به استفاده از آنها. و اگر کسی چپ مقر پلیس ماموران نمی خواهد اجازه دهید آنها را به عقب در داخل. اما در مدت کوتاهی قبل از 8 ساعت نزدیک به پنج ساعت به چه خواهد بود 19-ساعت اشغال دانشگاه شیکاگو اداره پلیس یک معترض بود که کشش به طور تصادفی تحت فشار قرار دادند فلزی نقص دکمه در داخل ساختمان. درب که قرار بود قفل چرخش باز است.

40 نقابدار به معترضان در داخل لابی مقر پلیس پیامک برخی از بیش از 100 جمع خارج در مورد آنچه آنها نیاز تحویل: پوشک. سپس در طول یک استراحت از بداهتا رقص احزاب در خارج از درب معترضان فشار دادن دکمه ظهور باز کردن درب و انداخت پوشک بچه یکی یکی بیش از یک افسر سر و سپس در زیر پاهای خود را.

معترضین به حال یک نگرانی جدید است. اگر آنها را رها خود را در این پوشک که دلایل آشکار نیست دقیقا مناسب آنها در قبال عمومی شرمی? اما پس از آرام تلفن تماس با National Lawyers Guild, آن را امن تلقی به استفاده از پوشک در حالی که در یک چادر در سمت دور از لابی.

مراقبت پلیس سازماندهی ژوئن 12, اعتراض و تحصن در, همراه با UChicago ایالات دانش آموزان کار در برابر زندانها و UChicago دانشجو اقدام است. به عنوان تظاهرات پاره پاره در سراسر کشور پلیس پس از قتل جورج فلوید, مراقبت پلیس با صدور بیانیه ای گفت که دانشگاه شیکاگو “مدیران ساخته شده اند شفاهی و کتبی اظهارات ادعا” همبستگی با معترضین و تعهد به ضد نژادپرستانه عمل است. در این با ما تماس بگیرید با قدرت تجدید در دانشگاه پال خواستار قطع بودجه دولت و منحل UCPD و همچنین به پرداخت غرامت به کسانی که قربانی UCPD.” معترضان تا به حال یک لیست از خواسته ها: پال خواستار قطع بودجه دولت از UCPD 50 درصد برای سال تحصیلی آینده و سرمایه گذاری پول در سازمان های مردمی در سمت جنوب; به طور کامل خلع سلاح UCPD—از جمله اسلحه تیزر و مک—و محدود کردن استفاده از زور; افشای UCPD بودجه برای 20 سال گذشته و ارتکاب به یک برنامه به انحلال UCPD توسط 2022. معترضین به نام برای دانشگاه شیکاگو کشيش کا یی لی و رئیس UCPD Kenton Rainey برای دیدار با آنها در آن شب.

مراقبت پلیس متولد شد و دو سال پیش پس از UCPD پلیس تیراندازی پس از آن-ارشد چارلز “soji می” توماس بود که درد و رنج روانی سلامت قسمت. تیراندازی و توماس پس از آن هشت نفر به اتهام جنایت از جمله کسانی که از تشدید حمله به یک افسر و آسیب به اموال عمومی کاتالیز دانشجویی سازمان به عمل آورند. تمایل برای دسترسی به اطلاعات نه فقط به بودجه بلکه به پلیس سیاست. این تلاش نه تنها رانده شده توسط دانش آموزان اما توسط اعضای جامعه در محله های اطراف دانشگاه که به طور نامتناسبی ای اداره توسط هر دو CPD و UCPD شیکاگو بزرگترین خصوصی نیروی پلیس. (قانون آزادی اطلاعات که اجازه می دهد تا برای دسترسی به سوابق صدق نمی کند به موسسات خصوصی مانند دانشگاه شیکاگو است.)

دو ماه پس از تیراندازی به معترضان سازماندهی یک شغل از پردیس اصلی چهارگوش و خواستار اجرایی دیدار به بحث در مورد خلع سلاح و defunding این UCPD. این نشست در حال سقوط کوتاه از سازمان’ خواسته.

“این در واقع مسخره گفت:” تای دیویدسون Bajandas افزایش سال چهارم که شدیم مراقبت های پلیس در سال 2018 است. “از آنجا که یکی از چیزهایی که آنها به ما گفته اند دولت و چیزی که رئیس پلیس به ما گفته بود به سازماندهی اگر ما می خواهیم برای دیدن تغییر دهید.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید GRACE DEL VECCHIO

  • فضل Del Vecchio

هنگامی که معترضان عمدتا در 20s خود را برای اولین بار اشغال لابی در ستاد در 3:30 ب. ظ سمت درب ساختمان باز مانده اجازه می دهد آنها را به حرکت در داخل و خارج از ساختمان به عنوان آنها را خوشحال. این طرح به انجام این کار برای مدت زمان شغل برای کاهش خطر COVID-19.

معترضین نشسته بر روی زمین در حالی که مارشال از ماه مارس بود که اگر در گارد در نئون جلیقه. در چند ساعت اول آنها ایجاد پوستر و نقاشی های که روی آن نوشته شده “همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “نه عدالت بدون صلح” “لغو UCPD.” توسط صبح پنجره های شیشه ای دیوار و درهای مقر بودند گچ بری در پوستر.

هنگامی که کسب و کار “ساعت” به پایان رسید-5 ساعت بدون هشدار UCPD پلیس قفل در ورودی. افسران گفته معترضان که هیچ کس مجاز خواهد بود برای ورود به ساختمان و اگر کسی چپ آنها نمی تواند بازگشت. ماموران همچنین گفت: معترضان نمی خواهد که دسترسی به ساختمان سرویس بهداشتی و که هیچ کس مجاز به عرضه آنها را با اضافی مواد غذایی و یا آب است. پیتزا استفاده کرد که دستور داده شد نمی تواند تحویل داده می شود.

آنا Attie های اخیر فارغ التحصیل از UChicago که در آن او شده است سازماندهی با UChicago دانشجو اقدام دیگر سازمان دانشجویی که اغلب همکاران با مراقبت پلیس, پلیس بود و دین ارتباط از اعتراض. او ایستاده در راهرو گوش دادن به یک باز مایک که در آن معترضان های شعر و کلمات تاکید, زمانی که پلیس او تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته و قفل شده محل.

دین فیلم آموزش ضاهر بود که در این شب وارد شده به زودی بعد از پلیس درهای قفل شده است. “[او گفت:] “ما اینجا هستیم تا برای محافظت از خود را حق اعتراض به'” Attie به من گفت. “من به وضوح می دانستم که واقعا چرا او وجود دارد. او تنها کسی است که می تواند واقعا تجاوز است که درست است.” ضاهر درخواست برای رفتن داخل ولی بعد از افسران حاضر او به زودی سمت چپ.

این صحنه به طور مستقیم در خارج از مقر لذت بخش بود. معترضان همچنین موسیقی خندید و رقصید. برخی اظهار داشت که اشغال بود و جایگزینی مناسب برای قبل از همه گیر رقص احزاب آنها لذت می برد با دوستان. حتی باران دوش نمی تعدیل انرژی که coursed از طریق جمعیت.

افسران زودی قطع تهویه مطبوع در ساختمان است. برای حفظ شغل یک شبه معترضین تقسیم شدند. هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده نمایندگان از هر گروه در ملاقات پشت لابی. و در حالی که در این جلسات صورت گرفت دیگر معترضان لعنتی موسیقی از بلندگوی بلوتوث قابل حمل رقصید و شعار برای منحرف کردن اذهان پلیس در اتاق.

در ساعت منتهی به ساعت 3 صبح معترضان ساخته شده فضای خود را. به عنوان شایعات swirled در مورد اداره پلیس شیکاگو آینده را مختل اعتراض آنها ایجاد موانع از dumpsters, اتومبیل, دوچرخه و, در برابر مردم. (CPD هرگز آمد.) آنها چادر زده و نوشت: پیام های بر روی زمین است که به عنوان خوانده شده “fuck 12” و “خودمختار منطقه.”

بسیاری از معترضان من صحبت کرد به توصیف فضا به عنوان رهایی بخش. “قادر به فقط ساکن یک فضایی که احساس بتن بنابراین مانند خودمختار . . . بود” Davidson Bajandas گفت.

“این جوان بودند مردم را برای مبارزه با چیزی و که آنچه من انجام می دهند. من یک فرد جوان و من مبارزه برای چیزی. من مبارزه برای آینده من مبارزه برای امنیت من, من برای مبارزه با افرادی که پس از من می آیند و ایمنی” یاسین محمد 20 ساله عکاس و فعال از جنوب ساحل که صرف شب در داخل دفتر مرکزی به من گفت بعد.

برخی از مردم در این محله کاهش یافته قهوه چادر و پتو. اما زمان نقل مکان کرد و به طرز عجیبی در داخل مقر. “من در حفظ و فراموش کردن زمانی که همه چیز اتفاق افتاده است” گفت: Attie. “این خیلی گیج کننده و به نوعی احساس می کردم که همه چیز اتفاق می افتد در یک بار. من نوع نگاه کردن و تحقق بخشیدن ساعت گذشته بود. زمان عجیب و غریب در آن وجود دارد.” و زمان به احتمال زیاد عجیب و غریب چرا که پلیس اجازه نمی معترضان خواب.

“در هر ساعت یا 30 دقیقه یک UCPD افسر در خواهد آمد و خواندن نوع مانند همان یادداشت” سازمان گفت: در روزهای اخیر در UChicago فارغ التحصیل میشل یانگ. “ما در نیمه اشتباه در مورد آن, اما من فکر می کنم با نگاهی به گذشته متوجه شدیم که به خاطر آنها است که به طور مداوم در تمام طول شب که این یک راه برای تخلیه ما و ما جلوگیری از استراحت.” به شیکاگو مارون گزارش داد که “به عنوان دانش آموزان رشد به طور فزاینده ای نا امید در حال بارها و بارها از خواب بیدار شده و یا مانع از به خواب رفتن آنها شروع به شعار بیش از افسر فریاد ‘کار خود را ترک,’ یا قرائت شعر از Nicki Minaj ‘Super Bass.'”

UCPD بعد از طریق پست الکترونیکی این یادداشت که خوانده شد در داخل: “ساختمان شما در حال حاضر بسته شده و شما در حال خاطی. شما نیاز به ترک ساختمان. هیچ کس و یا شما در جلوگیری از ترک ساختمان. شهر و دولت COVID-19 ارشاد ممنوع تجمع بیش از 10 نفر. شما ملزم به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله با حداقل 6 فوت در بین مردم است. ما را ساخته اند ماسک در دسترس به هر یک از شما که نیاز به یک. دین در تماس شده و به ترتیب یک جلسه با شهردار و رئیس پلیس. لطفا خودداری از تماس با UCPD اعزام بارها و بارها و درخواست از دیگران برای انجام این کار است. آن است که باعث یک خطر ایمنی.”

در حالی که نه معترضان شب را صرف گسترش هنر خود را مجموعه: تصاویر از بتمن سیلی یک خوک لباس پوشیدن و مانند یک پلیس; ماریو و Waluigi بعدی به نشانه آن است که خواندن ACAB یا All Cops Are Bastards; دریانورد ماه گفت: “در نام ماه های پلیس.” این آثار هنری تنها بیشتر به یاد کسانی که از تصویب این ستاد از چه مشتعل کردند. “یک, دو, سه, چهار, پنج, شش, هفت, هشت, نه, ده, 11, fuck 12,” معترضان شعار می دادند به شب و افسران پلیس در داخل.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The comics drawn by a protester on the glass doors of the UCPD headquarters. - MICHELLE YANG

  • کمیک کشیده شده توسط یک معترض در درب های شیشه ای از UCPD ستاد.
  • میشل یانگ

مدت کوتاهی پس از 9 صبح و پس از ساعت ها و ساعت از تماس ها و ایمیل ها از معترضین و حامیان در طول اشغال فرمانده پلیس Rainey صحبت کرد و به کسانی که در داخل مقر سپس خطاب به کسانی که در خارج. Rainey تاکید کرد حمایت خود را از حق اعتراض بلکه انسان خودش از نگرانی برای ایمنی در میان همه گیر. او گفت: این در حالی که با پوشیدن یک ماسک اما با بینی خود را در معرض.

“من از آنچه شما بچه ها انجام می دهند من واقعا واقعا انجام” Rainey گفت. “از آنجا که من یک مرد سیاه و سفید. سیاه زندگی مهم. من و زندگی این نه یک شعار برای من. من و زندگی این هر روز از زندگی من است.”

Rainey را با اعتماد به نفس هوا ناپدید شد به معترضان سوال که چرا او نمی خواهد با آنها ملاقات کند در حال حاضر. “ما نمی شیم که بحث در اینجا,” او گفت:. “من با توجه به افرادی که در آنجا تاریخ و زمان من حاضر به ملاقات با آنها . . . دوشنبه ساعت 8 صبح.”

معترضین تحت تاثیر قرار ندارد. “اگر شما نگران در مورد ایمنی ما شما را به خواسته هایمان” گفت: محمد.

در 10:30 AM معترضان خارج ساختمان. این گروه که تا به حال کاهش یافته به فقط 15, راهپیمایی شعار “هیچ ترس پلیس” به آنها پیوست و رشد جمعیت خارج است. “پلیس ساخته است بنابراین ما نمی تواند امن اقدام” Attie به جمعیت گفت. “آنها نقض بر ما حق اعتراض.” به این نتیجه 19-ساعت اشغال کلر Hagerty, یکی دیگر از قاره بود که در داخل ستاد را به بلند گو حرف زدن به عنوان خوانده شده با صدای بلند یک نسخه خلاصه شده از “یک مورد پرداخت غرامت در دانشگاه شیکاگو” در مورد سابقه نژادی و بی عدالتی در UChicago

در روز دوشنبه خواهد بود وجود دارد هیچ جلسه با Rainey. سازمان دهندگان گفتند که حاضر تا زمانی که دانشگاه موافقت به شرایط خود از دسترسی عمومی به این نشست است.

در یک بیانیه رسمی به خوانندهاین دانشگاه گفت: آنها “ارائه شده به راه اندازی یک جلسه در اوایل این هفته شامل کشيش کا یی C. Lee, رئیس Kenton Rainey از دانشگاه شیکاگو اداره پلیس (UCPD) و یک گروه نماینده از کسانی که در انجام اعتراض در این آخر هفته. این گروه نه در پاسخ به این دانشگاه ارائه به برنامه دوشنبه یا سه شنبه صبح جلسه و در نتیجه ما هنوز به توافق متقابل در یک زمان تنظیم و یا ساختار برای این نشست است.”

هر زمان که من به اعتراض به عنوان یک خبرنگار, من یک قانون برای ماندن تا پایان. زمانی که من وارد شدند در مدت کوتاهی پس از درها قفل شد من انتظار می رود برای پیدا کردن خودم در احاطه وحشت و هرج و مرج است. که نیست در این مورد. کسانی که در خیابان شعار میدادند و فریاد; کسانی که در داخل مقر پلیس تنها چند پا دور از افسران قرار داده تا پوستر که گفت: “لعنت به تو :)” و گاهی خورده دست خود را در شکل یک قلب است. و در راه لابی و پچ سیمان در خارج از مقر پلیس واقعا احساس می کنم مثل یک منطقه خودمختار. که شب را به صبح من از هر معترضی من صحبت کرد به یک سوال: آیا تا به حال احساس می کنم نا امید کننده ؟ همه آنها پاسخ داده با توجهی ندارد. خسته نامشخص عصبی اما هرگز نا امید کننده است.

“من احساس انرژی و غیره پشتیبانی می کند گفت:” Davidson Bajandas. “من خسته شده بود. من خسته شده بود اما من فکر نمی کنم من همیشه نا امید کننده است. من فکر می کنم انرژی خارج به خصوص خیلی پر جنب و جوش بنابراین زنده است. مردم فقط رقص, مردم, خنده شد.”

“من فکر می کنم ما بسیار آموختم” گفت: Attie. “و من فکر می کنم بسیاری از مردم و سازمان بزرگ شد آنقدر که من فکر می کنم در حال رفتن به واقعا مهم در آینده است.”

“این نشان می دهد که مقاومت در برابر آن را نشان می دهد شما می توانید صدای خود را شنیده می شود می تواند باعث ایجاد امواج در سیستم” گفت: محمد. “ما باید مردم در مشکل در حال حاضر. جامعه ما دچار مشکل است در حال حاضر. سیاه و سفید جامعه دچار مشکل است. قهوه ای جامعه دچار مشکل است. و این تماس نمی خوای جواب داده نشده. با کل کل دنیا یک تماس برای کمک, جورج فلوید . . . تمام جهان است در حال حاضر. مردم رسید و مردم پاسخ داد.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول