روز استقلال بدون آتش بازی نشان می دهد ؟ Kitsap نمایش حدود 4 جولای به نام خاموش

بزرگترین استقلال روز آتش بازی نشان می دهد شما ببینید در این سال فقط ممکن است در حیاط خلوت خود و یا محله به عنوان حرفه ای صفحه نمایش در اطراف تعطیلات تبدیل شده اند آخرین موج از حوادث تعطیل شود توسط coronavirus-باعث محدودیت.

آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن برای سازمان دهندگان این رویداد در روزهای اخیر که دولت محدودیت در مجامع عمومی نخواهد بود برداشته ژوئیه 4, ترک آنها را به تاخیر خود را به حوادث و یا لغو آنها را در دسترس نباشد.

جشن در کینگستون یک بیت از تاریخ در خط: سازمان نقطه به سال 1890 به عنوان اولین سال از جامعه در جشن روز استقلال و مشتری جلب کردن ایشان به عنوان “طولانی ترین به طور مداوم در حال اجرا 4 ژوئیه جشن غرب می سی سی پی.”

“ما می خواهم نفرت برای قرار دادن یک ستاره است که در این سال گفت:” تونی کلارک رئیس کمیته قرار می دهد که در این رویداد که شامل رژه و آتش بازی و موسیقی در منطقه مرکز شهر و یک “شهر کوچک” منطقه برای بچه ها.

در واقع کلارک گفت: همه چیز لغو خواهد شد برای 4 جولای به دلیل عدم اطمینان در اطراف هنگامی که رویداد بزرگ خواهد بود و مجاز به دلیل مشکل مالی است. این کمیته هنوز ارزیابی گزینه های هر چند برای برگزاری برخی از نوع از رویداد بعد از آن در ماه جولای است.

هنوز هم حتی بعد از رویداد خواهد بود دشوار است برای سازماندهی به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی و فشار بالا بردن 45000 50000 دلار برای این رویداد کمیته به طور معمول شاخه, برای, در زمانی که کسب و کار و افراد در حال مبارزه مالی او گفت:.

“ما می خواهیم به جشن استقلال ما و تولد این ملت اما این غیر معمول بار,” او گفت:. “عوامل بسیاری وجود دارد که رفتن به این, امنیت عمومی, بودجه, داوطلبان, همه از بالا.”

“ما نمی خواهیم نا امید جامعه, اما ما نمی خواهید برای کشتن جامعه یا,” او اضافه شده است.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرده است مرحله به مرحله بازگشایی فعالیت در واشنگتن با تنها فاز 4 آخرین مرحله در فرایند اجازه می دهد اجتماعات بزرگ از بیش از 50 نفر است. فاز 1 روز سه شنبه آغاز شد و در هر مرحله خواهد گذشته حداقل سه هفته گفت: Mike Faulk سخنگوی Inslee ،

“وجود دارد هیچ شرکت خرما دیگر از خواهد بود وجود دارد هیچ کمتر از سه هفته بین فاز” Faulk گفت: از طریق ایمیل. “در آن نقطه و یا نزدیک به آن نقطه اضافی تصمیم گیری خواهد شد.”

حتی در بهترین سناریو است که جدول زمانی را برای اولین بار اجازه می دهد رویدادهای بزرگ است در اواسط ماه جولای پس از تعطیلات.

‘آن را لطمه می زند و همه’

در برمرتون پل انفجار که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 26-28 اوج خود رسید با یک آتش بازی نشان می دهد Manette پل بود, آخرین به انصراف از روز سه شنبه. کسانی که در پشت نشان می دهد حال ویژه علاوه بر این برنامه ریزی شده برای این رویداد را سال: هواپیماهای بدون سرنشین است. در این نشان می دهد که برنامه ریزی شده بود گروهی از روشن هواپیماهای بدون سرنشین خواهد رفت و برگشت از طریق آسمان تشکیل اشکال مختلف و طرح.

“نبود تصمیم آسانی برای ما” گفت: جانیس ونتورا صاحب هاله, آتش بازی که اجرا می شود نشان می دهد. “اما بر اساس فرماندار سفارش نمی شود آن را ممکن است برای انجام این پل انفجار. ما را حفظ خواهد کرد امید ما برای 2021. ما بسیاری از چیزهای هیجان انگیز در فروشگاه به عنوان ما همیشه سعی کنید به بهبود برمرتون پل انفجار نشان می دهد. آن را مورد علاقه من بعد از سال است.”

جان میلر, Ventura, شریک و صاحب Boomtown محصولات است که کمک می کند تا برای قرار دادن در نشان می دهد در Kitsap و فراتر از آن گفت: آتش بازی نشان می دهد در این تابستان قبلا خریداری و ذخیره خواهد شد برای حوادث آینده است. میلر گفت که او امیدوار به دیدن Boomtown آتش بازی می ایستد باز برای کسب و کار در تابستان امسال و تشویق مردم به خرید از این مکان در سراسر جامعه اگر آنها می خواهند برای حمایت از شبکه کسب و کار در پشت بسیاری از Kitsap بزرگ نمایش آتش بازی.

معلوم نیست اگر آتش بازی برگزار می شود در Suquamish ویکی کازینو توچال را در این سال است. در یک ایمیل لیزا رودریگز یک سخنگوی ویکی گفت: “در این زمان مدیریت ساخت هر گونه تصمیم گیری تا زمانی که کسب و کار از سر گرفته است.”

در پورت اورچارد این Fathoms O’ سرگرم کننده جولای 4 آتش بازی بیش سینکلر ورودی نمی خواهد رفتن به جلو به عنوان برنامه ریزی شده گفت: Sharron پادشاه که صندلی هیئت مدیره سازمان. او گفت: این گروه امیدوار است به عقب راندن این مراسم و رژه است که برنامه ریزی شده بود برای آخر هفته قبل از روز استقلال به سپتامبر.

می توان آن را دشوار است به پیش برنامه ریزی با حرکت تاریخ و عدم قطعیت در اطراف چه شرکت کنندگان و فروشندگان ممکن است راحت با شاه گفت. او شده است در جلسه هیئت مدیره هر دو هفته به نگه دارید تا با زمان شماره و روند, او گفت:.

“شما باید به فکر خارج از جعبه” او گفت: برنامه ریزی برای تابستان امسال است. “این یک صبر کنید و ببینید’ هر هفته.”

یکی دیگر از رویداد توسط ایستگاه فرعی: پولسبو سوم ژوئیه جشن. Kathi پیش بینی رئیس وایکینگ جشنواره شرکت قرار می دهد که در این رویداد سالانه گفت: آن آشکار شد به کمیته سازماندهی است که اجتماعات بزرگ نمی شود مجاز جولای 3, حتی در یک سناریو کامل. پیش بینی اشاره کرد که او نمی تواند متعهد به امضای قرارداد برای چیزهایی مانند فروشندگان dumpsters و توالت های قابل حمل با عدم قطعیت در سراسر کشور را بازگشایی.

به عنوان Kitsap تنها رویداد مهم در تاریخ 3 ژوئیه جشن به طور معمول inundates پولسبو با بازدید کنندگان. پیش بینی تخمین می زند بین 25,000 30,000 مردم به تماشای آتش بازی نشان می دهد در آزادی بای هر سال یک مزیت برای کسب و کارهای محلی.

“من کمیته می داند که این کمک می کند تا ردموند کسب و کار نه فقط مرکز شهر اما بیش از همه” او گفت:. “هتل ها همه در ردموند برخوردار داشتن این وقایع است. آن را به گردشگران و مردم از خارج از منطقه ما است.”

“آن لطمه می زند و همه در ردموند” او اضافه شده است. “ما را که در نظر میگیرد.”

گفت: پیش بینی سازمان برنامه را قوی تر رویداد در سال آینده.

این رویداد در سال گذشته لمس شد تراژدی و کسانی که نزدیک به Stonechild Chiefstick که 39 ساله Chippewa کری مردی که به ضرب گلوله توسط یک پولسبو افسر پلیس قبل از آتش بازی راه اندازی شد درخواست کرده بود این رویداد بود نقل مکان کرد و در این سال. این رویداد هنوز هم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 3 در این سال پیش بینی کرد و گفت: این سازمان مشغول به کار بود با Chiefstick مادر و خواهر در برخی از راه به یاد داشته باشید در سالگرد مرگ او.

برنامه ای برای باین بریدج ایسلند بزرگ, پیر 4th, رویداد, در حال, در حال حاضر بلاتکلیف است. میکی Molnaire با باین بریدج ایسلند اتاق بازرگانی قرار می دهد که در این رویداد گفت: با ایمیل که یک تصمیم احتمالا در اواخر این ماه.

“مقدار زیادی بستگی به فرماندار و اینکه آیا این هفته بین فاز نشان می دهد upticks در عفونت. و به طور کلی تمایل مردم به خارج و در مورد. ما نیاز به حدود 100 داوطلب برای قرار دادن بر روی صورت,” او گفت:.

جزایر اسکات Isenman با گروهی که به طور سنتی سازمان یافته این جزیره آتش بازی نشان می دهد گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود در مورد اینکه آیا یک تیر 4 نشان می دهد که قرار بود به اتفاق می افتد اما گفت شانس به نظر می رسد به پایین به دلیل عدم اطمینان. آن گروه شده بود چشم دوخته اند برنامه ای برای هواپیماهای بدون سرنشین نشان می دهد و همچنین.

آیا شما فکر کردن در مورد چگونه شما در حال رفتن برای رسیدگی به برنامه های تابستانی خود را و یا جشن چهارم جولای متفاوت به دلیل COVID-19? نوشتن به خبرنگار ناتان Pilling در مورد آنچه شما در حال برنامه ریزی در [email protected]

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, [email protected] و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im