در یک زمان مشکل, پیروزی, باغ تحکیم رهبری و از درون

باغ پیروزی تئاتر این هفته اعلام کرد که زمانی که مدیر هنری Chay سرخدار حرکت در پایان ماه ژوئن, مدیر اجرایی, Erica دانیلز را گام به تازگی ایجاد موقعیت مدیر اجرایی و هنری—یک تغییر است که چین هنری و اجرایی رهبری در ارجمند منطقه ای تئاتر به یک کار.

Roxanna کانرکه در پیوست باغ پیروزی دو سال پیش به عنوان مدیر آموزش و پرورش اضافه خواهد شد پرسنل به وظایف موجود در عنوان جدید از مدیر آموزش و منابع انسانی (موقعیت های پشتیبانی شده توسط Ralla Klepak اعتماد برای هنرهای نمایشی).

با توجه به اعلام یک جستجوی ملی برای پر کردن دو تن دیگر از موقعیت های جدید—دانشیار مدیر هنری و مدیر کل—آغاز خواهد شد “در تاریخ بعد.”

مانند هر دیگر تئاتر در شیکاگو باغ پیروزی است و در حال حاضر تعطیل و رو به آینده. اگر چه هیچ اشاره به خاموش شدن در این اطلاعیه تحکیم وظایف ممکن است یک استراتژی ما خواهید بود با دیدن خیلی بیشتر از, و نه تنها در تئاتر کسب و کار. رئیس جمهور هیئت مدیره Steven N. میلر می گوید: در این اطلاعیه که “ما ارزیابی سناریوهای مختلف به سمت تئاتر برای ادامه موفقیت طولانی مدت و ما باید آمد تا با یک مدل جدید که به انجام رساندن این هدف است.”

دانیلز یکی از شیکاگو تئاتر صحنه شده است در باغ پیروزی برای سه سال و قبلا رئیس دوم شهرستان نيانجاميد. قبل از آن او دانشیار و مدیر هنری در Steppenwolf (که او پیوست و در سال 2001 به عنوان مدیر ریخته گری) از نزدیک کار با آن-مدیر هنری مارتا Lavey. او برش زدن دندان های خود را در کسب و کار به عنوان یک مصاحبه دستیار با جین برودیو در ادامه به عنوان یک عامل ریخته گری با چند سازمان.

کانر مشغول به کار در پرورش هنری برای 22 سال است. او مخاطبان آموزش و پرورش مدیر در دانشگاه Illinois Urbana-Champaign را کسب مرکز هنرهای نمایشی و صرف در مجموع از نه سال در دو نانامی به بازی در وزارت آموزش و پرورش در شیکاگو شکسپیر تئاتر (به عنوان برنامه های آموزش و پرورش هماهنگ کننده و تیم شکسپیر مدیر).

باغ پیروزی به رهبری بود برای 34 از آن 46 سال توسط محلی افسانه ای تیم دنیس Začek و Marcelle McVay. آنها توسعه یافته آن را به عنوان یک نمایشنامه نویس-محور تولید و کار جدید ایجاد یک گروه از یک دوجین ساکن نویسندگان از جمله امثال جفری شیرین و جان لوگان. تحت رهبری Začek و McVay پیروزی باغ برنده سال 2001 منطقه ای جایزه تونی. پس از آن هیئت مدیره در زمان بدهی برای خرید نقطه عطفی Biograph تئاتر است که این شرکت از سال 2006. سرخدار در سراسر کشور شناخته شده نمایشنامه نویس و کارگردان در آورده بود به عنوان مدیر هنری در سال 2011; او اعلام کرد که او می تواند حرکت در ماه دسامبر گذشته. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im