“من نمی زیاده’

Roosevelt Myles and Tonya Crowder

  • روزولت Myles و تونیا Crowder

روزولت Myles, یک زندانی در ایالت ایلینوی رودخانه مرکز تادیبی شده است که انتظار بیش از 20 سال برای محکومیت غیر قانونی شنوایی که داده شد توسط دادگاه استیناف در سال 2000 در حال حاضر به دست آورده به اندازه کافی “خوب بار” صدور حکم اعتباری به ترک زندان در ماه اوت است. تحت شرایط مختلف برای یک مرد است که در حال حاضر صرف 27 سال پشت میله های زندان برای قتل او می گوید که او مرتکب نشده انتظار فقط چند ماه بیشتر برای رسیدن به زندگی با او نامزد و شروع یک حرفه ای به عنوان یک مشاور حقوقی ممکن است قابل تحمل است.

اما در حال حاضر با COVID-19 در حال حاضر عمده باعث شیوع بیماری در دیگر تادیبی امکانات در دولت هر زمان بیشتری را صرف در زندان می تواند یک خطر عمده سلامت برای Myles و خود را وکیل دادخواست فرماندار به کمک مالی او را فوری آزاد کند. در نامه ارسال شده به فرماندار J. B. پریتزکر و دولت را زندانی هیئت بررسی در مارس 3, Myles طرفدار بونو وکلا جنیفر Bonjean و اشلی کوهن نوشت: “این است که تعهد خود را به عنوان فرماندار به حفاظت از شهروندان این ایالت ایلینوی پیش از این اجتناب ناپذیر COVID-19 گسترش و کمک به صرفه جویی این مرد بی گناه در زندگی قبل از اینکه خیلی دیر است.”

به عنوان به زودی به عنوان رمان coronavirus همه گیر شروع به upend زندگی سراسر کشور طرفداران شروع به بالا بردن زنگ که زندان ها و زندان—با توجه به شرایط شلوغ پیری جمعیت اهل بیت و اغلب پایین تر از مراقبت های بهداشتی—به راحتی می تواند تبدیل به ظروف پتری برای عفونت اگر قابل توجهی اقدامات احتیاطی گرفته نمی شد از جمله انتشار به عنوان بسیاری از زندانیان به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر در ایلینوی بدترین سناریو در حال حاضر تبدیل به واقعیت: طبخ زندان شهرستان است که این سایت از این کشور بزرگترین شیوع با بیش از 300 موارد مثبت و سه مرگ و میر در میان بازداشت شدگان تا کنون. دولت سیستم زندان گزارش شده 146 موارد در میان زندانیان تا کنون بسیاری از آنها در Stateville مرکز تادیبی در نزدیکی ژولیت که در آن 124 زندانی مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس و دو فوت کرده اند.

در حالی که Illinois Department of Corrections (IDOC) اصرار دارد که آن را با در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای محافظت از زندانیان و کارکنان برخی از تشکلات مردم گزارش داده اند که داشتن دسترسی محدود به ضد عفونی کننده دست و دیگر موارد آنها نیاز دارید. ایلینوی رودخانه حدود 30 مایلی شرق پیوریا که در آن مایلز است که هنوز به مشاهده هر گونه موارد اما زندانیان و طرفداران هنوز هم نگران است که این ویروس می تواند راه خود را در داخل. مایلز و زندانیان همکار خود را در حال حاضر در یک اقدام احتیاطی قرنطینه مستند با دسترسی محدود به همراه کار لغو و خارج از بازدیدکننده داشته است به حالت تعلیق درآمد.

مایلز که 55 است به خصوص نگران در مورد چگونه به آن را حذف خواهد او را تحت تاثیر قرار اگر او آن را می شود با توجه به این که او دارای دیابت و فشار خون بالا است و در حال حاضر به ذات الریه دو بار در زندگی خود را. “من شده است به دنبال اخبار. این بد وجود دارد” Myles نوشت: من از طریق زندان e-mail service در پایان ماه مارس. “من نه زیاده—اگر من شما با COVID-19 وجود دارد یک احتمال قوی است که آن را ممکن است منجر به مرگ به من.” زمانی که او برای اولین بار قرار داده شده در مستند خواندن اخبار در مورد ویروس با هیچ راهی برای بررسی در خانواده و دوستان او تبدیل شد بنابراین نگران است که او به پایان رسید تا با یک زخم.

در پاییز من در مورد نوشت: Myles طولانی مبارزه به محکومیت غیر قانونی لغو و تلاش خود را برای حفظ رابطه اش با نامزدش از هشت سال تونیا Crowder حتی او به عنوان زندانی باقی می ماند. در سال 1996 Myles محکوم شد و از سال 1992 قتل 16 ساله Shaharian براندون و محکوم به 60 سال در زندان است. او اعتقاد داشت در درجه اول بر اساس شهادت یک شاهد, یک نوجوان در آن زمان که تغییر داستان خود را چند بار قبل از دادگاه. او در حال حاضر می گوید که او وادار به implicating Myles توسط یک کارآگاه پلیس است که متهم به سوء رفتار در موارد متعدد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید PAULA JACKSON

  • پائولا جکسون

در سال 2000 ایلینوی دادگاه استیناف حکم داد که Myles سزاوار یک جلسه جدید در اعتقاد خود را به دلیل محاکمه او وکیل نیست تماس سه شاهد که می تواند ارائه شده بهانه. Myles شد و سپس اختصاص یک وکیل به پرونده یکی دیگر از پست-محکومیت دادخواست اما خود را مدافع غفلت بود و پرونده اش در حال ورشکستگی برای سال ها در یک شخص به تاخیر بیاندازد. قاضی داده شده به صورت Dennis J. Porter نیست فشار Myles وکیل به حرکت مورد رو به جلو است. مایلز در حال حاضر نشان داده طرفدار بونو با حقوق مدنی وکیل جنیفر Bonjean اما در اوایل سال گذشته قاضی پورتر را تکذیب کرد Bonjean دادخواست برای Myles و حاضر به برگزاری یک جلسه. Bonjean بلافاصله درخواست کرد; در حال حاضر مورد انتظار است قبل از ایلینوی دادگاه استیناف.

مانند دیگر زندانیان محکوم به اعدام قبل از سال 1998 Myles اجازه داده شده که یک روز گرفته شده حکم او برای هر روز خدمت با رفتار خوب است. در ماه ژانویه یک قانون جدید به اثر رفت که داده های اضافی صدور حکم اعتباری به زندانیان واجد شرایط بر اساس مشارکت در برنامه های خاص. پس از مقدار زیادی از تلاش مرور IDOC بوروکراسی Myles آموخته هفته گذشته که او تا به حال تایید شده برای 15 ماه بیشتر از زمان محکومیت خود به دلیل تجربه خود را در تادیبی صنعت کار می کنند و برنامه های خود حقوقی صدور گواهینامه. کسانی که 15 ماه خود را, تاریخ انتشار, در ماه اوت است. او همچنین امیدوار به دریافت سه یا چهار ماه از اعتباری است که می تواند داده را در اختیار مدیر IDOC (در حال حاضر راب Jeffreys) که می تواند کمک به او را دریافت و منتشر شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است. (Bonjean نامه به فرماندار با این حال هشدار می دهد که این بیماری همه گیر می تواند تاخیر پردازش درخواست خود را برای اعتبار اضافی.) در همین حال فرماندار پریتزکر را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی اجازه می دهد IDOC مدیر به آزادی برخی زندانیان آسیب پذیر در پزشکی furloughs. تا کنون پریتزکر نیز استفاده بخشش برای آزادی 17 نفر از مارس 11 با توجه به تریبون.

Bonjean می گوید که آنها در حال تلاش هر و همه راه های دریافت Myles منتشر شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است از جمله اضافی جمله اعتبار از Jeffreys پزشکی کردند برنامه و بخشش از فرماندار. “آیا آقای مایلز است ماه آینده منتشر خواهد شد و یا در چند ماه باقی مانده از دوران محکومیت خود را باید تبدیل در نور از افزایش خطر ابتلا به COVID عوارض باید او آلوده” دادخواست خود را می خواند. Bonjean و کوهن استناد قانع کننده خود را بی گناهی ادعای خود را در زمینه شرایط بهداشتی و رکورد خود را به عنوان یک مدل شهروند به عنوان دلایل فرماندار باید حرکت به اعطای درخواست خود را. اما این فرایند طول می کشد زمان.

“آنها نیاز به برخی از اسناد و مدارک و مستندات از شما و مشتریان شما که دسترسی ندارند زیرا همه آنها در مستند دشوار است می گوید:” Bonjean. “من می دانم افرادی هستند که سخت در حال کار بر پایان دادن به روند این دادخواست اما آن را آهسته رفتن.”

زندانی نقد و بررسی هیئت مدیره است که وظیفه ساخت توصیه هایی به فرماندار در مورد عفو—و فرمانداری نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در Myles دادخواست. کوک کانتی ایالت دفتر دادستان که باید یک فرصت به وزن در Myles آزادی گفت: در قالب یک ایمیل در بیانیه ای که آن را “فورا و به طور کامل بررسی مسائل در مورد پایه و اساس از جمله موارد ارائه شده برای اورژانس باند جلسات و همچنین درخواست برای بخشش بی سابقه ای در طول این بحران است.”

در ضمن Myles و Crowder با استفاده از این فرصت را به صحبت کردن بیش از چت تصویری که از آنها می—ایلینوی زندانیان در حال حاضر دریافت یک رایگان تصویری بازدید یک هفته در نور فرد در بازدید از تعلیق. Crowder بود و روحیه خوب زمانی که او به نام من هفته گذشته از پیوریا که در آن او را quarantining با پسر و دختر. او امیدوار است که Myles قادر خواهد بود برای پیوستن به آنها را به زودی. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو