صدها نفر تست مثبت برای COVID-19 در شیکاگو پناهگاه بی خانمان

Stacey holds Simba and stands next to a portable wash station; March 15, 2020 - LLOYD DEGRANE

  • استیسی دارای سیمبا و کنار قابل حمل ایستگاه شستشو; مارس 15 سال 2020
  • لوید DeGrane

به عنوان تعدادی از جدید عفونت کروناویروس در آمریکا به رشد خود ادامه شیکاگو در نهایت با تست در برخی از شهر پناهگاه بی خانمان. نتایج به اشتراک گذاشته شده توسط شیکاگو وزارت بهداشت در پایان هفته گذشته نشان داد که در میان 1,153 مشتریان و کارکنان آزمایش در 14 پناهگاه 302 نفر مثبت برای COVID-19. اما به عنوان از آوریل 7 گروه نمی تواند تایید اگر کسی مرده است از این بیماری است.

این شهرستان دارای 58 اورژانس پناهگاه بی خانمان با توجه به شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها و بين 5000 و 6000 نفر بدون یک محل دائمی برای زنده ماندن در پناهگاه ها و یا در خیابان. در حالی که این شهر راه اندازی شستن دست ها در ایستگاه ها و توالت های قابل حمل در بی خانمان encampments کسانی که زندگی در خیابان ها تلاش کرده اند برای پیدا کردن غذا و مراقبت های پزشکی از ایالت مستند آغاز شد و در تاریخ 21 مارس ، در ضمن طرفداران را نگران کرده است و در مورد گسترش ویروس در “جمع” پناهگاه تنظیمات برای هفته ها.

با توجه به Quenjana آدامز سخنگوی وزارت خانواده و خدمات پشتیبانی که نظارت بی خانمانی پیشگیری از برنامه های این شهرستان در محل قرار داده پروتکل به سطح شیب دار تا تست در پناهگاه بی خانمان. پناهگاه هنوز هم توصیه به مشتریان مستقیم با علائم شدید به بیمارستان و تلاش برای منزوی کردن مشتریان با علائم خفیف. آدامز نوشت: در یک e-mail که از شهرستان می تواند کمک به پناهگاه اگر آنها در حال تلاش برای منزوی کردن علامتی مشتریان اما این “پناهگاه اپراتورهای شده اند پاسخگو و فعال در کنار فضای درون امکانات خود را برای انزوا. تعداد بسیار کمی است [sic] اطلاع وزارت موانع در این منطقه است.”

اگر تایید مثبت مورد COVID-19 در میان مشتریان و یا کارکنان در یک پناهگاه CDPH شده است استقرار پزشکی کارگران از UI بهداشت و عجله مرکز پزشکی برای تست همه در مرکز ظرف سه تا پنج روز. نتایج آزمون دوباره در ظرف یک یا دو روز. اگر یک پناهگاه می کنند و در سایت جداسازی فضا برای کسی که آزمایش مثبت است اما علائم خفیف تعداد محدودی از اتاق های هتل ها کنار گذاشته شده است برای کمک به قرنطینه. رفتن به جلو آدامز اضافه CDPH در حال برنامه ریزی برای آزمون مجدد هر کس در 14 امکانات و فعالانه آزمون در پناهگاه های دیگر. DFSS نمی گویند که پناهگاه داشته پتو تست تا کنون.

هنوز هم طرفداران نگران هستند که این شهر را استراتژی برای دست زدن به شیوع ویروس در پناهگاه بی خانمان نیست کافی است و بیش از حد آهسته است. پاسخ این است که “کافی نیست” گفت: Julie Dworkin, سیاست مدیر در شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها. “من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد بسیاری از حفره های, بزرگترین یکی بودن: چه زمانی برای تست در هر پناهگاه و حرکت افرادی که آسیب پذیر هستند?” این شهرستان شده است قادر به ارائه یک تا کنون.

Dworkin همچنین گفت که او شنیده می خواهم حدیثی اطلاعات در مورد حداقل یک زن و شوهر از کارکنان در پناهگاه های محلی در حال مرگ از COVID-19 و شگفت زده شد این شهر نمی تواند ارائه هر گونه پاسخ در مورد تعداد مرگ و میر.

“شهرستان شده است بهبود پاسخ به شیوع بیماری در پناهگاه اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از ما واقعا می تواند نگه داشتن مردم دچار بی خانمانی ایمن از ویروس” Dworkin گفت. “وجود دارد و نه ظرفیت کافی در حال حاضر به سرعت رسیدگی موارد در پناهگاه. ما باید قادر به پاسخ بلافاصله هنگامی که یک علامتی فرد شناخته شده است به حرکت می کند که فرد در حالی که در انتظار نتایج آزمایش قادر به بلافاصله تست هر کس در مرکز.”

او افزود که نزدیک به دو ماه به این بیماری همه گیر “وجود دارد هیچ بهانه ای برای نداشتن یک رویکرد پیشگیرانه به بالا گرفتن خطر مردم از جمع تنظیمات.” در ضمن Dworkin گفت: پناهگاه نیست اعتراف به افرادی که ممکن است نشان می دهد تا در درهای خود را با COVID-19 علائم تا زمانی که آنها تست شده و ویروس منتفی است, خروج از کسانی که در برخورد با ترکیبی از بیماری و بی خانمانی آسیب پذیر تر از همیشه. v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net